Jak wybrać najlepszą końcówkę douszną dla Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro ma małe, średnie i duże silikonowe końcówki douszne. Średni zestaw jest wstępnie zainstalowany, ale można go wyciągnąć i zamienić, aby znaleźć najlepsze dopasowanie. Oto jak przetestować uszczelnienie i parametry akustyczne.

Zacznij od sprawdzenia fizycznego dopasowania wstępnie zainstalowanych średnich końcówek dousznych. Chcesz, aby AirPods Pro miały bezpieczne, ale wygodne dopasowanie. Jeśli końcówka jest zbyt ciasna lub zbyt luźna, zdejmij silikonową końcówkę z pąka, a następnie wciśnij mniejszą lub większą końcówkę na swoje miejsce.

Teraz, gdy masz już wygodne dopasowanie, czas przetestować uszczelkę, aby zapewnić najlepszą redukcję szumów i jakość dźwięku. Pamiętaj, że AirPods Pro musi być sparowany z iPhonem, aby ukończyć ten test.

Zacznij od otwarcia aplikacji „Ustawienia”. Jeśli nie możesz jej znaleźć na swoim iPhonie, przesuń palcem w dół po ekranie głównym i użyj funkcji wyszukiwania Spotlight firmy Apple, aby zlokalizować aplikację.

Następnie dotknij opcji „Bluetooth”.

Słuchawki douszne Apple AirPods Pro Select Bluetooth

Aby kontynuować, AirPods Pro musi znajdować się poza etui ładującym i w uszach. Spowoduje to podłączenie słuchawek do telefonu iPhone.

Teraz znajdź listę AirPods Pro i wybierz ikonę „i” obok niej.

Apple AirPods Pro In-Ear Select I Ikona obok słuchawek

Przewiń w dół i kliknij łącze „Test dopasowania końcówki ucha”.

Test dopasowania końcówki dousznej Apple AirPods Pro Select

Następny ekran wyjaśni, na czym polega test końcówki dousznej i dlaczego tak ważne jest, aby znaleźć najlepsze dopasowanie. Kiedy będziesz gotowy, wybierz przycisk „Kontynuuj”.

Apple AirPods Pro Wybierz Kontynuuj

Potwierdź, że AirPods Pro wygodnie leży w uszach, a następnie dotknij przycisku Odtwórz, aby rozpocząć test.

Apple AirPods Pro Wybierz przycisk Odtwórz

Zostaną wyświetlone wyniki dopasowania. Jeśli obie słuchawki są dobrze uszczelnione, możesz wyjść z testu, wybierając przycisk „Gotowe” w prawym górnym rogu.

Apple AirPods Pro Dobre wyniki dopasowania Wybierz Gotowe

Jeśli słuchawki AirPods Pro nie przeszły testu dopasowania, wyreguluj słuchawkę lub wypróbuj jeden z pozostałych rozmiarów końcówek. Gdy będziesz gotowy, ponownie naciśnij przycisk Odtwórz, aby powtórzyć test.

Wyniki złego dopasowania Apple AirPods Pro Wybierz Odtwórz ponownie

x