01/18/2022

Jak wyciszyć aplikację w systemie macOS

Udostępnij teraz w social media:

macOS ma kilka imponujących elementów sterujących dźwiękiem, takich jak wbudowana możliwość wysyłania dźwięku do wielu urządzeń. Jeśli spróbujesz tego samego w systemie Windows, prawdopodobnie będziesz musiał zainstalować aplikację innej firmy i nie będzie to bardzo niezawodne. To smutne, macOS również nie działa w niektórych obszarach, jeśli chodzi o audio. Przykład: nie można wyciszyć aplikacji na macOS po wyjęciu z pudełka.

Windows 10 ma mikser głośności, który pozwala użytkownikom wyciszyć wszystko, nawet dźwięki systemowe. W systemie macOS musisz zainstalować bezpłatną aplikację o nazwie Muzyka w tle wykonać pracę.

Wycisz aplikację na macOS

Muzyka w tle instaluje się jako pakiet i działa z paska menu. Jest to dość stara aplikacja i jej wersja 64-bitowa, więc możesz używać jej w Catalinie, jednak najnowsza wersja wydaje się problematyczna. Spróbuj zainstalować i uruchomić aplikację. Jeśli to nie działa, poszukaj wersji 2 (przejrzyj historię wersji na Github) i spróbuj zainstalować ją zamiast tego.

Po zainstalowaniu kliknij ikonę aplikacji na pasku menu i zmniejsz głośność aplikacji do zera. Jeśli chcesz wyciszyć wszystkie dźwięki systemowe, przeciągnij suwak głośności do zera. Aplikacja wyświetli listę aplikacji, które są obecnie uruchomione, w jej menu głównym, a inne aplikacje znajdziesz w sekcji Więcej aplikacji.

Sprawdź -   Jak ustawić domyślny układ folderów w Eksploratorze plików w systemie Windows 10

Jeśli chcesz wyciszyć aplikację, której nie ma w menu, upewnij się, że jest uruchomiona. Jeśli to nie spowoduje, że aplikacja pojawi się w menu BackgroundMusic, zagraj w aplikację.

BackgroundMusic musi być uruchomiony przez cały czas, aby wyciszyć aplikację. Oznacza to, że musisz dodać go jako element startowy w systemie macOS. Co ważniejsze, aplikacja będzie działać po uruchomieniu systemu, co oznacza, że ​​nie można jej użyć do wyciszenia gongu uruchamiania w systemie macOS.

Apple nigdy nie wstydzi się funkcji „pożyczania”. Night Shift jest jednym z najnowszych przykładów tego, więc dziwne, że nie dodał miksera głośności podobnego do Windows 10 do macOS. Użytkownicy komputerów Mac często szukają sposobów na uzyskanie miksera głośności i zwykle kończą się tym, że BackgroundMusic jest opłacalnym, bezpłatnym sposobem na zdobycie go.

Sprawdź -   Jak migrować lub importować konto Minecraft

Istnieją inne aplikacje, oprócz BackgroundMusic, które mogą wyciszyć aplikację na macOS, ale kosztują więcej niż warto wydać na coś tak małego jak ten. BackgroundMusic ma kilka innych funkcji, więc rozejrzyj się i sprawdź, czy odpowiada on na inne potrzeby związane z dźwiękiem na MacOS.

x