Jak wyciszyć słowa kluczowe i filtrować jajka na Twitterze

Udostępnij teraz w social media:

Twitter od dawna ma problem z nadużyciami. Za każdym razem, gdy pojawia się coś zdalnie kontrowersyjnego, pojawiają się dziesiątki nowych kont, zwanych „kontami jaj” lub „jajami”. Niewiele wnoszą do żadnej rozmowy i są mniej więcej trollami. Są też legalne konta, które zachowują się jak trolle. W ostatnich latach stało się to poważnym problemem dla firmy i osób korzystających z Twittera. Aby temu przeciwdziałać, Twitter wprowadził funkcje wyciszania i filtry. Możesz wyciszyć tweety i konta, które wysyłają tweety zawierające określone słowa. Podobnie możesz odfiltrować powiadomienia z jaj, tj. Kont, które mają domyślne zdjęcie profilowe z jajkiem. Oto, jak możesz wyciszyć słowa kluczowe i filtrować jajka na Twitterze.

Wycisz słowa kluczowe na Twitterze

Sieć

Odwiedź Twittera i zaloguj się na swoje konto. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybierz „Ustawienia i prywatność”. Przejdź do zakładki Wycisz słowa kluczowe z lewej kolumny.

  Co dzieje się z danymi z Facebooka, Twittera i Google, gdy umrzesz?

W polu „Dodaj wyciszone słowo lub frazę” wprowadź słowa kluczowe lub konto, dla którego chcesz wyciszyć tweety, i kliknij przycisk „Dodaj”.

iOS

Otwórz aplikację Twitter na swoim urządzeniu z systemem iOS. Przejdź do zakładki „Ja” i dotknij przycisku koła zębatego u góry. Wybierz „Ustawienia” z menu, które się pojawi. Przejdź do Powiadomienia> Wyciszone słowa.

Kliknij „Dodaj wyciszone słowo lub frazę” i wprowadź słowo, frazę lub nazwę użytkownika, które chcesz wyciszyć. Dotknij zapisz, aby go dodać.

Android

Otwórz aplikację Twitter i dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu. Wybierz „Ustawienia i prywatność” z szuflady nawigacji. Przejdź do Powiadomienia> Wyciszone słowa.

Dotknij przycisku plusa u dołu ekranu i wprowadź frazę, słowo kluczowe lub nazwę użytkownika. Stuknij Zapisz, aby zakończyć dodawanie.

  Jak wyciąć hałas dzięki listom na Twitterze

Filtruj jajka na Twitterze

Sieć

Zaloguj się do Twittera i kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Wybierz „Ustawienia i prywatność” z menu rozwijanego. Na stronie Ustawienia i prywatność wybierz „Powiadomienia” z lewej kolumny.

W sekcji „Ignoruj ​​powiadomienia od osób” wybierz „Kto ma domyślne zdjęcie profilowe”, aby filtrować jajka na Twitterze. Możesz zastosować dodatkowe filtry, aby zablokować powiadomienia z kont z niezweryfikowanymi adresami e-mail i numerami telefonów.

iOS

Otwórz aplikację Twitter i przejdź do zakładki Ja. Naciśnij przycisk koła zębatego i wybierz z menu „Ustawienia”. Przejdź do Powiadomienia> Filtry zaawansowane.

Włącz filtr „Kto ma domyślne zdjęcie profilowe”, aby filtrować jajka na Twitterze.

  Zaplanuj posty na Facebooku i Twitterze i ustaw je na ponowne opublikowanie [Web]

Android

Uruchom Twittera na telefonie z Androidem i dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu. Wybierz Ustawienia i prywatność z szuflady nawigacji. Przejdź do Powiadomienia> Filtry zaawansowane i wybierz opcję „Kto ma domyślne zdjęcie profilowe”.

Funkcja wyciszania słów kluczowych i filtrowania jaj na Twitterze ma na celu ograniczenie nękania w Internecie. Możesz go użyć, aby przestać słyszeć trolle. Dla każdego, kto wytrwale troluje, funkcja raportuj i blokuj może być lepszym rozwiązaniem.

x