Jak wyeksportować listę obserwowanych filmów Netflix w przeglądarce Firefox

Możesz udostępniać swoje konto Netflix wielu osobom, jeśli masz odpowiedni plan subskrypcji. Dostępna jest obsługa wielu profili i dedykowany profil dla dzieci, na którym można korzystać z kontroli rodzicielskiej. Chociaż udostępnianie konta Netflix jest łatwe, udostępnianie listy obserwowanych nie jest tak łatwe. Netflix List Exporter to dodatek do przeglądarki Firefox, który umożliwia wyeksportowanie listy oglądania Netflix. Twoja lista obserwacyjna jest utrzymywana przez Netflix, więc już tam jest. Wszystko, czego potrzebujesz, to ten dodatek, aby wyeksportować go w formacie zwykłego tekstu.

Lista oglądania Netflix to lista programów, które zamierzasz obejrzeć, a nie programów, które już widziałeś. To jest lista „obserwowanych” i ten dodatek niestety nie może jej wyeksportować.

Wyeksportuj swoją listę oglądania Netflix

Ten dodatek powinien działać niezależnie od tego, czy używasz VPN dla Netflix, czy nie. Jeśli niektóre programy nie pojawiają się na liście obserwowanych, upewnij się, że VPN jest uruchomiony. Jeśli Netflix wykryje niewłaściwy region, może zdecydować się na ukrycie programu, nawet jeśli znajduje się on na liście obserwowanych.

Pobierz narzędzie do eksportowania listy Netflix. Odwiedź serwis Netflix i zaloguj się. Wybierz profil, z którego chcesz wyeksportować listę obserwowanych. Przejdź do zakładki Moja lista u góry, a obok niej zobaczysz przycisk „Kopiuj listę”. Naciśnij przycisk.

Netflix List Exporter kopiuje nazwy programów z listy do schowka. To dość prosty sposób na skopiowanie listy, ale jest prosty dla przeciętnego użytkownika, więc nie możemy narzekać. Po kliknięciu opcji Kopiuj listę otwórz Notatnik i użyj skrótu klawiaturowego Ctrl + V, aby wyeksportować listę programów i filmów, które zamierzasz obejrzeć później. To Ty decydujesz, jak je udostępnisz.

Jeśli nie używasz przeglądarki Firefox, możesz przełączyć się na nią na kilka minut, aby wyeksportować listę. Dodatek nie jest czymś, czego będziesz używać rutynowo. Za każdym razem, gdy odświeżysz listę programów do obejrzenia i chcesz je wyeksportować, możesz używać Firefoksa z tym dodatkiem.

Netflix List Exporter jest świetny, ale może znieść pewne ulepszenia, tj. Obsługiwać więcej list. Jedyną listą, dla której może dodać obsługę, jest lista programów i filmów, które użytkownik już oglądał. To dziwne, że Netflix nie pozwala polecać programów innym profilom skonfigurowanym na tym samym koncie. To świetny sposób, aby użytkownicy mogli dzielić się tym, co oglądają, a Netflix, aby zachęcić więcej osób do obejrzenia programu.