Jak wykluć jajko w Pokèmon Go

Polowanie na Pokémony na wolności to nie jedyny sposób na złapanie ich wszystkich. W rzeczywistości możesz wykluć własnego Pokémona z jajka. Oczywiście hodowanie Pokémonów nie jest czymś, czego uczysz się w szkole, więc prawdopodobnie masz pytania, jak zdobyć jajko, jak się nim opiekować i jak właściwie go wykluczyć. Proces jest prosty, ale czasochłonny. Podobnie jak w przypadku większości rzeczy w grze, musisz chodzić, aby wykluć jajko, ale potrzebujesz także inkubatora i jajka. Poniżej szczegółowo opisaliśmy, jak zdobyć jajko i wykluczyć je. Powinniśmy zwrócić uwagę, że ten post nie zawiera żadnych kodów ani skrótów do wykluwania jajka. Opisujemy szczegółowo prostą, prostą i legalną metodę wylęgania jaj w Pokèmon Go.

Zdobywanie jajek

Aby zdobyć jajko, musisz mieć poziom 6. Nie musisz dołączać do drużyny lub siłowni, aby zdobyć lub wykluć jaja. Jajka można zdobyć w Pokèstops. Aby zdobyć jajko od Pokèstopa, odwiedź je i zakręć kołem. Może upuścić jajko.

Mówi się również, że możesz zdobyć jajko od dzikiego Pokémona, gdy je złapiesz. Do tej pory udało nam się tylko zdobyć jajko z Pokèstopa iz tego, co wiemy, nikt jeszcze nie zgłosił otrzymania jajka od dzikiego Pokémona. To może być tylko przypuszczenie.

Rodzaje Jaj

Istnieją trzy rodzaje jaj; Jaja 2 km, 5 km i 10 km. „Km” odnosi się tutaj do jednostki odległości „kilometry” i wskazuje, jak daleko trzeba przejść, aby wykluć jajo.

Możesz przechowywać maksymalnie 9 jaj.

jajka pokemon go

Lucky Eggs

Lucky Eggs to przedmiot w grze, który podwaja twoje PD zdobywane przez 30 minut. Są „aktywowane” w taki sam sposób jak kadzidło, tj. Dotykasz szczęśliwego jajka na liście przedmiotów i jest ono aktywowane. Lucky Eggs można kupić za walutę w grze lub otrzymać je za darmo jako nagrodę po osiągnięciu poziomów 9, 10, 15, 20, 25.

Inkubatory

Inkubator to wbudowane w grę urządzenie służące do wysiadywania jaj. Otrzymujesz jeden inkubator, gdy osiągniesz poziom 6. Inkubator może być używany nieograniczoną liczbę razy. Możesz także zdobyć inkubatory z Pokèstops i jako nagrody za awansowanie, ale prawdopodobnie będą one dobre tylko do ograniczonego użytku. Inkubatory można zobaczyć na liście „przedmiotów”.

inkubatory-pokemon-go

Wylęganie jajka

Wykluć jajko;

1. Stuknij Pokéball na dole ekranu i stuknij Pokémon. Przesuń palcem w lewo na karcie „Pokémon”, aby przejść do karty „Jajka”.

pokemon-go-pokemon-tab pokemon-go-eggs-tab

2. Każde jajko pokazuje, jak daleko musisz przejść, aby je wykluć. Dotknij tego, którego chcesz wykluć, a następnie dotknij „Rozpocznij inkubację”.

3. Wybierz inkubator, którego chcesz użyć. Jajko zostanie do niego dodane.

egg-incubate-pokemon-goegg-walk-pokemon-go

4. Zacznij chodzić.

Pomiar odległości

Najważniejszą informacją, którą musisz znać przed rozpoczęciem chodzenia, jest sposób, w jaki gra mierzy odległość. Gra nie mierzy odległości w taki sam sposób, jak Google Maps, tj. Odległość przebytą od punktu A do punktu B. Zamiast tego, gra oblicza odległość między punktem A i punktem B, rysując linię prostą między nimi. Jest to po prostu obliczenie wartości wektora między dwoma punktami bez względu na obraną trasę.

Jest to ważne, ponieważ możesz codziennie podróżować kilka kilometrów, myśląc, że wykluje jajko, ale gra w rzeczywistości mierzy odległość inaczej. Jeśli planujesz zabrać grę ze sobą w biegu, nie biegaj po okrągłym torze. Poszukaj czegoś liniowego, aby zmaksymalizować odległość.

Powinniśmy również wspomnieć, że w tym momencie gra nie jest świetna w pozyskiwaniu informacji GPS, a użytkownicy zgłaszali, że ich jaja zwiększają odległość, mimo że właśnie siedzieli w domu lub w pracy. Osobiście doświadczyliśmy dodawania 0,3 km do odległości jajka, siedząc w zaparkowanym samochodzie.

Chodzenie i jazda

Prawdopodobnie wiesz, że możesz grać w Pokémony, będąc w poruszającym się pojeździe (NIE powinieneś prowadzić tego pojazdu) i że jest to jeden ze sposobów poruszania się i grania w tę grę. Możesz również pomyśleć, że wystarczy kilka długich przejażdżek, aby wykluczyć się z jaja. Jesteś w błędzie.

Gra może wykryć, że poruszasz się zbyt szybko, tj. Z prędkością nadludzką, prawdopodobnie w samochodzie, i nie zarejestruje tej odległości. Nie będzie to miało wpływu na jajka, a stracisz tylko gaz.

Prawdopodobnie możesz jeździć na rowerze i dodać trochę dystansu do swoich jaj. Możesz także jeździć samochodem naprawdę bardzo wolno, jeśli bardzo nie lubisz chodzić.

Jaki pokemon wykluje się z mojego jajka?

Jajka mogą wykluć bardzo rzadkie Pokémony, a gracze sugerują, że łatwiej jest zdobyć rzadkiego, wykluwając jajko, zamiast je polować. To powiedziawszy, nie ma sposobu, aby przewidzieć, który Pokémon wykluje się z jajka. Poniższa tabela udostępniona dzięki uprzejmości Serbii powie ci, które z nich prawdopodobnie wyklują się z jajka. Kliknij obraz, aby zobaczyć jego większą wersję.

wylęg jaj

Szczęśliwego rodzicielstwa.