Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić wyspę „Animal Crossing: New Horizons”

Prawdopodobnie spędziłeś dużo czasu na swojej wyspie Animal Crossing: New Horizons. Nintendo pomoże ci chronić całą twoją ciężką pracę dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych i przywracania wyspy wprowadzonej w druga letnia aktualizacja.

Od premiery pliki zapisu gry Animal Crossing: New Horizons są powiązane z Twoim przełącznikiem Nintendo, co oznacza, że ​​jeśli Twoja konsola zostanie zgubiona lub skradziona, cały Twój postęp będzie nieodwracalny. Zapisywanie w chmurze umożliwia odzyskanie gry, o ile zapłacisz za członkostwo Nintendo Switch Online.

Oto jak włączyć funkcję tworzenia kopii zapasowych wysp w Animal Crossing: New Horizons.

Zaktualizuj swoją grę

Zanim uruchomisz Animal Crossing: New Horizons na konsoli Nintendo Switch, upewnij się, że masz połączenie z Internetem, aby pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania. Musisz mieć wersję 1.4.0 lub nowszą. Bez aktualizacji nie będzie można uzyskać dostępu do nowej zawartości letniej aktualizacji.

Jeśli masz połączenie z Internetem przed pierwszym uruchomieniem gry, program uruchamiający aplikacje automatycznie powiadomi Cię, że dostępna jest nowa aktualizacja oprogramowania.

Jeśli przegapiłeś powiadomienie o automatycznej aktualizacji, przejdź do programu uruchamiającego grę Animal Crossing: New Horizons na ekranie głównym Nintendo Switch, a następnie otwórz menu „Opcje”, naciskając przycisk „+” na prawym kontrolerze Joy-Con.

Zobaczysz „Ver. 1.4.0 ”lub nowszy w lewym górnym rogu pod tytułem gry, jeśli masz aktualizację do najnowszej wersji. Jeśli nie, wybierz zakładkę „Aktualizacja oprogramowania”, a następnie wybierz opcję „Przez Internet”, aby pobrać najnowszą aktualizację na Nintendo Switch.

Animal Crossing New Horizons w wersji 1.4.0

Naciśnij fizyczny przycisk „A” na kontrolerze, aby przesłać wszelkie zmiany. Po zaktualizowaniu gry i jej uruchomieniu pojawi się monit informujący, że dane zapisu zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji.

Utwórz kopię zapasową danych

Na ekranie tytułowym Animal Crossing: New Horizons zobaczysz nowy fragment tekstu w sekcji „Ustawienia” o treści „Kopie zapasowe – nie ustawiono”. Śmiało i naciśnij przycisk „-” na lewym kontrolerze Joy-Con, aby uzyskać dostęp do menu „Ustawienia”.

Kopia zapasowa Animal Crossing New Horizons nie została ustawiona

Tom Nook przywita cię i zapewni kilka różnych opcji, takich jak możliwość usunięcia profili postaci lub usunięcia wyspy. Nowa opcja to „Island Backup”.

Wybierz „Island Backup” z listy Toma Nooka, a on omówi kilka szczegółów, które musisz znać. Podsumowując, usługa „Island Backup” jest przeznaczona do użytku, gdy konsola Nintendo Switch została zgubiona lub uszkodzona; jest to sposób na przesłanie zapisanych danych Animal Crossing: New Horizons na przechowanie.

Gdy kopia zapasowa wyspy jest włączona, dane zapisu będą przesyłane automatycznie, o ile urządzenie jest połączone z Internetem i tylko wtedy, gdy nie grasz aktywnie w grę. Aby korzystać z tej usługi, musisz mieć aktywne członkostwo Nintendo Switch Online.

Gdy przeczytasz objaśnienie i będziesz gotowy, wybierz „Włącz kopię zapasową wyspy”. Po przeczytaniu kilku dodatkowych szczegółów (opisanych powyżej) wybierz „Tak! Włącz, proszę! ” z menu.

Animal Crossing New Horizons umożliwia tworzenie kopii zapasowych na wyspach

Rozpocznie się tworzenie kopii zapasowej wyspy, a gra zostanie zapisana. Następnie zostaniesz odesłany z powrotem do ekranu tytułowego Animal Crossing. Zobaczysz teraz, że w lewym dolnym rogu znajduje się napis „Kopie zapasowe – włączone” pod przyciskiem „Ustawienia”.

Kopia zapasowa Animal Crossing New Horizons włączona

Jeśli chcesz potwierdzić, że usługa tworzenia kopii zapasowych działa, data i godzina ostatniej kopii zapasowej zostaną wyświetlone w lewym dolnym rogu ekranu tytułowego (po całkowitym zamknięciu gry i braku aktywności gra).

Data i godzina włączenia kopii zapasowej Animal Crossing New Horizons

Jeśli chcesz anulować usługę tworzenia kopii zapasowych wyspy, wróć do menu „Ustawienia” na ekranie tytułowym Animal Crossing: New Horizons, naciskając przycisk „-” na lewym kontrolerze Joy-Con i zapytaj Toma Nooka o Usługa „Island Backup” raz jeszcze. Następnie wybierz „Wyłącz kopię zapasową wyspy”.

Więcej informacji na temat usługi tworzenia kopii zapasowych na wyspie można znaleźć pod adresem Witryna pomocy technicznej Nintendo.

Przywróć zapisywanie danych

Jeśli przesłałeś dane, możesz je przywrócić później, jeśli Twój Nintendo Switch zostanie zgubiony lub uszkodzony. Odzyskiwanie jest dostępne tylko w sytuacjach, w których musisz kupić nową konsolę lub uszkodzona jest naprawiona, a do uzyskania dostępu do funkcji odzyskiwania wymagane jest aktywne członkostwo Nintendo Online.

W przypadku zgubienia lub uszkodzenia skontaktuj się Wsparcie konsumenckie Nintendo, a przedstawiciel może pomóc w przywróceniu wyspy i zapisaniu danych użytkownika na nowej lub naprawionej konsoli Nintendo Switch.

Jeśli twój system został naprawiony przez centrum serwisowe Nintendo, twoje dane składowania mogą już znajdować się w systemie. Open Animal Crossing: New Horizons i twoja wyspa mogą pojawić się na ekranie tytułowym.

Jeśli twoja wyspa nie pojawi się automatycznie, sprawdź dokładnie, czy masz połączenie z Internetem i upewnij się, że zaktualizowałeś wersję gry do 1.4.0. Uruchom ponownie Animal Crossing: New Horizons i przytrzymaj przycisk „-” na lewym kontrolerze Joy-Con, gdy zobaczysz czarny ekran z logo Nintendo.

ACNH_start_black_screen

Jeśli Timmy i Tommy pojawią się w recepcji, zamknij grę i spróbuj ponownie. Możesz zamknąć grę, naciskając przycisk Początek na przełączniku, naciśnij „X” na prawym kontrolerze Joy-Con, a następnie naciśnij „Zamknij”.

ACNH_close-game

Jeśli nie można znaleźć danych wyspy, może to być spowodowane tym, że Twoja konsola Nintendo Switch nie jest obecnie połączona z Internetem lub konto Nintendo, na które jesteś obecnie zalogowany, nie jest tym samym kontem, które przechowuje dane przywracania.

Pojawi się nowy monit o wyszukanie danych zapisu wyspy, które można odzyskać. Jeśli przesłano wiele wysp, będziesz mieć możliwość wyboru wyspy, którą chcesz przywrócić na Switch. Wybierz „Tak, proszę!” aby potwierdzić, że jesteś gotowy do przywrócenia kopii zapasowej wybranej wyspy. Każda wyspa, która jest obecnie zainstalowana na Nintendo Switch, zostanie zastąpiona wybraną kopią zapasową wyspy.

Po odzyskaniu danych zapisu wyspy gra uruchomi się ponownie, a ty powrócisz do ekranu tytułowego.

Funkcja tworzenia kopii zapasowych na wyspie była wymagana od czasu premiery Animal Crossing: New Horizons, z rozszerzeniem Petycja który osiągnął 22 000 zwolenników. Dzięki tej nowej funkcji gracze mogą bezpiecznie i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe swoich zapisanych danych bez obawy o utratę postępów i rozpoczęcie od nowa, jeśli ich konsola zostanie zgubiona, uszkodzona lub skradziona.

x