Jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie?

Media społecznościowe stały się najbardziej integralną częścią naszego życia, a w szczególności Instagram jest najczęściej używaną platformą sieciową. Wszyscy są połączeni z jedną platformą, od celebrytów po znajomych i przypadkowych nieznajomych. Możesz wysłać wiadomość każdemu i oni też mogą! Dawno minęły czasy, kiedy mogłeś wysłać komuś wiadomość i nie mieć pewności, czy przeczytał wiadomość. Teraz ludzie oczekują, że natychmiast odpowiesz lub zareagujesz na wiadomości/posty/bębny/historie/memy, które wysyła ci inny użytkownik. Ale przez większość dni nie masz ochoty odpowiadać na nie od razu i jesteś po prostu ciekawy, co wysłali. I musisz ciągle szukać sposobów na wyłączenie potwierdzeń przeczytania na Instagramie. Nie martw się; jesteśmy z Tobą! Powiemy Ci, czym są potwierdzenia odczytu i jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie i czytać wiadomości na Instagramie, nie będąc widzianymi.

Jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak wyłączyć potwierdzenia przeczytania na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to są potwierdzenia odczytu?

Bezpośrednie wiadomości na Instagramie to obecnie jeden z najczęstszych i preferowanych sposobów komunikowania się z ludźmi. Instagram pozwala ci nie wysyłać wiadomości tekstowych i podtrzymuje rozmowę, wysyłając memy, bębny i posty. Kiedy udostępniasz lub wysyłasz wiadomości na Instagramie, spodziewasz się szybkich i natychmiastowych odpowiedzi, mając nadzieję na reakcję, której oczekujesz od danej osoby, lub czasami wolisz zostawić niektóre wiadomości po przeczytaniu i nie odpowiadać na nie od razu i poświęcić czas na odpowiedź.

Ale Instagram rozumie pilność i oczekiwanie na Ciebie lub nadawcę, dlatego wprowadzili potwierdzenia odczytu. Pokazuje osobę wysyłającą wiadomość po przeczytaniu wiadomości.

Jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie?

Dobrze, wiemy, że przyszedłeś tutaj, szukając rozwiązania, które pozwoliłoby oszukać ludzi, by uwierzyli, że nie przeczytałeś wiadomości, ponieważ nie pokazuje jej, gdy sprytnie już wiesz, co ci napisali lub udostępnili. W większości przypadków nieznajomi wysyłają Ci wiadomości, a kiedy otwierasz czat i czytasz wiadomości na Instagramie, nie będąc widzianymi. Kiedy nie odpowiadasz, dowiadują się o tym i dręczą cię, że nie wysyłasz im SMS-ów, dopóki nie będziesz przez nich sfrustrowany i nie zablokujesz ich.

Z przykrością informujemy, że nie ma trwałego rozwiązania dotyczącego wyłączania potwierdzeń odczytu, ale jesteśmy tutaj, aby udostępnić nasze metody obejścia. Mogą nie wyłączyć całkowicie potwierdzeń odczytu na Instagramie, ale na pewno pomogą Ci kupić trochę czasu, zanim będziesz musiał wysłać SMS-a do nadawcy wiadomości.

Przeczytaj poniższe metody, aby tymczasowo wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie i zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie

Metoda 1: Ogranicz konto IG

Ograniczenie konta w zasadzie oznacza, że ​​nie blokujesz ich i powstrzymujesz się od pewnych działań na swoim koncie. Osoba, którą ograniczysz, nie widzi potwierdzeń przeczytania, a jeśli komentuje Twoje posty, tylko Ty i ta osoba z ograniczeniami możecie je zobaczyć.

Aby ograniczyć kogoś ze swojego profilu, wykonaj poniższe czynności:

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij zakładkę Profil.

3. Na ekranie profilu stuknij w Obserwowane.

4. Wyszukaj żądane konto, które chcesz ograniczyć i dotknij żądanego wyniku.

5. Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

6. Stuknij w Ogranicz, aby ograniczyć osobę.

Proces ograniczania konta na Instagramie jest taki sam jak powyżej dla użytkowników Instagram lite.

Metoda 2: Włącz tryb samolotowy i wyloguj się

Wiemy, że ten krok brzmi bardzo skomplikowanie, ale uwierz nam, że łatwo jest śledzić, aby wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Otwórz żądany DM, który chcesz zobaczyć, nie będąc widzianym.

Uwaga: Poczekaj, aż okno DM załaduje się całkowicie.

3. Następnie wyłącz Wi-Fi lub Dane mobilne w panelu szybkich ustawień.

4. Następnie włącz tryb samolotowy.

5. Przeczytaj wiadomość z otwartego okna DM.

6. Po przeczytaniu wiadomości przejdź do swojego profilu IG.

7. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

8. Stuknij w Ustawienia.

9. Na koniec przesuń palcem w dół i dotknij Wyloguj się, aby wylogować się z konta IG.

Po przeczytaniu wiadomości ponownie uruchom aplikację i zaloguj się, przeczytane wiadomości nie będą oznaczane jako widoczne.

Metoda 3: Wyłącz powiadomienia o wiadomościach na Instagramie

Dotknięcie powiadomień o wiadomościach na Instagramie powoduje, że Instagram oznacza je jako potwierdzenia przeczytania. Po dotknięciu powiadomienia Instagram bezpośrednio otwiera czat. Więc najlepszą opcją jest wyłączenie powiadomień o wiadomościach na Instagramie.

1. Uruchom aplikację Instagram i dotknij zakładki Profil w prawym dolnym rogu.

2. Stuknij w ikonę hamburgera > opcję Ustawienia.

3. Następnie dotknij opcji Powiadomienia.

4. Znajdź i dotknij opcji Wiadomości i połączenia.

5. Stuknij w przycisk radiowy Wyłącz w sekcji Żądania wiadomości, jak pokazano.

Metoda 4: Wyłącz stan aktywny

Wyłącz przycisk Pokaż status aktywności, spowoduje to wyłączenie pokazu, gdy jesteście razem aktywni. Obaj użytkownicy nie będą wiedzieć, kiedy druga osoba jest aktywna na Instagramie. Może to również wyłączyć potwierdzenia odczytu. Oto kroki, aby wyłączyć swój status Aktywny na Instagramie.

1. Uzyskaj dostęp do swojego konta na Instagramie i przejdź do swojego profilu.

2. Następnie stuknij w Ustawienia > Prywatność.

3. Stuknij w Status aktywności.

4. Wyłącz przełącznik funkcji Pokaż stan aktywności.

Uwaga: Jeśli przycisk przełączania jest szary zamiast niebieskiego, oznacza to, że pomyślnie użyłeś tej funkcji.

Metoda 5: Przeczytaj z panelu powiadomień

Najłatwiejszym sposobem czytania wiadomości bez znajdowania sposobów na wyłączenie potwierdzeń przeczytania na Instagramie i nie informowanie nadawcy, że przeczytałeś wiadomość, jest przeczytanie jej z panelu powiadomień. Dosłownie wystarczy przesunąć w dół panel powiadomień i przeczytać wiadomości.

Czy możesz zmienić potwierdzenia odczytu na Instagramie?

Tak, zdecydowanie możesz zmienić potwierdzenia odczytu, ale nie ma na to trwałego sposobu, aby można było czytać tylko wiadomości na Instagramie, nie będąc widocznym tymczasowo.

Jak wyłączyć moje potwierdzenia odczytu na Instagramie za pomocą narzędzia All-In-One?

DMpro jest rozwiązaniem, które pozwala czytać bezpośrednie wiadomości na Instagramie z wiadomości e-mail, dzięki czemu nie ma bólu głowy związanego z zaznaczeniem na czacie osoby, do której nie chcesz od razu odpowiadać.

Dlaczego potwierdzenia odczytu na Instagramie zniknęły?

Jeśli potwierdzenia odczytu Instagrama nie są widoczne, prawdopodobnie jest to spowodowane usterkami Instagrama i zostaną naprawione w mgnieniu oka. Ponieważ jest to bardzo lubiana funkcja, więc Instagram nie usunąłby jej i nie ma takiej metody ani naprawy, aby całkowicie usunąć potwierdzenia odczytu.

Czy możesz wyłączyć potwierdzenia przeczytania na Instagramie, jeśli nie przeczytasz wiadomości?

Nie, zobaczony pozostanie widoczny, nawet jeśli oznaczysz wiadomość na Instagramie jako nieprzeczytaną.

Czy potwierdzenia odczytu działają w obie strony?

Nie, potwierdzenie odczytu jest wysyłane przez urządzenie tylko wtedy, gdy jest włączone. Jest on pokazywany użytkownikom różnie w zależności od czasu, w którym zobaczyli wiadomość.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.