Jak wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie?

Instagram to jedna z popularnych platform mediów społecznościowych, dzięki której można poznawać i kontaktować się z ludźmi, których lubisz przez Internet. Czy to twoja rodzina, przyjaciele, krewni, a nawet celebryci, których podziwiasz. Możesz komunikować się z każdym z nich wirtualnie za pośrednictwem Instagrama i dzielić się opiniami i zdjęciami lub po prostu tworzyć i udostępniać publicznie zabawne posty w mediach, aby stworzyć silną więź z innymi użytkownikami. W ten sposób możesz dowiedzieć się, co robią Twoi znajomi z Instagrama, dzięki rolkom lub opowieściom, które przesyłają na platformę, aby inni mogli je zobaczyć. Czasami jednak użytkownicy z jakiegoś powodu chcą wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie czyjejś historii, nie przerywając ich obserwowania, ale nie wiedzą, jak wyłączyć wyciszenie czyjejś historii na Instagramie. W tym artykule znajdziesz metody, dzięki którym dowiesz się, jak wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie. Przeczytaj i postępuj zgodnie z tymi metodami, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć wyciszenie historii w IG, wykonując również kroki, aby je wyciszyć.

Jak wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie?

Funkcje Instagrama, takie jak posty, filmy na żywo, rolki, wiadomości DM i historie, sprawiają, że ta platforma mediów społecznościowych jest najbardziej ukochana, a obecnie korzysta z niej ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie. W większości przypadków możesz wyciszyć historie niektórych osób, aby zrobić sobie przerwę od ich treści lub ogólnych aktualizacji życia, nie przestając ich obserwować. Ale jeśli chcesz otrzymywać informacje o nich za pośrednictwem ich historii, możesz przywrócić ich wyciszenie. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z nadchodzącymi metodami.

Metoda 1: Za pośrednictwem kanału na Instagramie lub strony głównej

Możesz wyłączyć wyciszenie żądanej historii w aplikacji Instagram za pośrednictwem kanału lub strony głównej, jak omówiono poniżej.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Znajdź żądany wyciszony (wyszarzony) wątek od góry, jak pokazano, i naciśnij go długo.

3. Stuknij opcję Unmute story, jak pokazano poniżej.

4. Teraz zobaczysz historię nie wyciszoną w kanale Instagram.

Metoda 2: poprzez profil konta użytkownika

Istnieje również sposób na anulowanie wyciszenia historii z żądanego konta, które zostało wcześniej wyciszone. Przeczytaj i wykonaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie z profilu konta.

1. Otwórz aplikację Instagram na telefonie i stuknij ikonę Profil w prawym dolnym rogu, jak pokazano poniżej.

2. Stuknij w Obserwowane, umieszczone obok nazwy konta i zdjęcia profilowego, jak pokazano na ilustracji.

3. Stuknij żądane konto profilu z poniższej listy.

4. Stuknij zakładkę Obserwowane poniżej ich profilu, jak pokazano.

5. Stuknij opcję Wycisz z listy.

6. Wyłącz opcje Posty i Stories, aby wyłączyć wyciszenie postów i historii z tego konta, jak pokazano.

Metoda 3: Poprzez ustawienia konta

Co więcej, możesz wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie z własnych ustawień konta za pomocą kroków wymienionych poniżej.

1. W sekcji Profil stuknij ikonę Hamburger w prawym górnym rogu.

2. Stuknij opcję Ustawienia.

3. Stuknij opcję Prywatność z listy.

4. Przewiń w dół i stuknij opcję Wyciszone konta w sekcji Połączenia.

5. Stuknij żądane wyciszone konta, których wyciszenie chcesz anulować.

6. Stuknij zakładkę Obserwowane pod profilem, jak pokazano.

7. Stuknij opcję Wycisz.

8. Wyłącz opcje Posty i Historie, jak pokazano poniżej, aby wyłączyć wyciszenie wpisów i historii z żądanego konta profilu.

Jak wyciszyć historię na Instagramie

Po nauczeniu się, jak wyłączyć wyciszanie historii na Instagramie, możesz je teraz wyciszyć za pomocą podobnych podejść wspomnianych powyżej. Możesz wybrać i wykonać dowolną z trzech wymienionych powyżej metod, aby wyciszyć żądane historie, po prostu przełączając wyłączone opcje postów i historii.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak zgłosić historię na Instagramie?

Odp.: Możesz zgłosić historię na Instagramie, dotykając ikony z trzema kropkami > Opcje raportu w żądanej historii. Pojawi się wiele opcji do wyboru dla zapytania: Dlaczego zgłaszasz ten post? Wybierz żądaną opcję i przejdź do zgłaszania historii na Instagramie.

Q2. Czy mogę wstrzymać historię na Instagramie?

Odp.: Tak, możesz wstrzymać dowolną historię na Instagramie, długo naciskając tę ​​historię. Możesz długo naciskać historię tak długo, jak chcesz.

***

Teraz wiesz, jak wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie za pomocą wspomnianych powyżej metod. Możesz podzielić się pytaniami dotyczącymi tego artykułu lub sugestiami dotyczącymi innych tematów, których chciałbyś się od nas nauczyć. Upuść te zapytania i sugestie w polu komentarzy poniżej.

x