Jak wyłączyć wyciszenie na Instagramie?

Możesz poprawić swoje wrażenia z Instagrama na różne sposoby. Jedną z tych opcji jest dostosowanie kanału historii. Możesz określić, które posty i historie osób chcesz zobaczyć więcej, a które są niepotrzebne i pominąć je. Na szczęście istnieje opcja wyciszania na Instagramie, więc nie musisz przestać obserwować ani blokować kogoś, aby uniknąć przeglądania jego postów i historii. Jednak nie zawsze oznacza to, że chcesz je wyciszyć. Jeśli zmienisz zdanie, możesz też wyłączyć wyciszenie ich postów lub historii. Nie będzie można wyłączyć wyciszenia wpisów na komputerze, ale można to zrobić na telefonie iPhone lub urządzeniu mobilnym z systemem Android. Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama, który zastanawia się, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie i szukasz więcej informacji związanych z Instagramem, bądź na bieżąco do końca. Dajemy Ci pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład jak możesz stwierdzić, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie i co się stanie, gdy wyciszysz kogoś na Instagramie. Ponadto zrozumiesz procedurę anulowania wyciszenia czyjegoś wpisu.

Jak wyłączyć wyciszenie na Instagramie?

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie i powiedzieć, czy ktoś szczegółowo wyciszył Cię na Instagramie, za pomocą przydatnych ilustracji dla lepszego zrozumienia.

Co się stało z wyciszeniem na Instagramie?

Wycisz to funkcja nadal dostępna na Instagramie, która umożliwia usuwanie historii, bębnów i postów z osi czasu Twojego konta bez przestania obserwowania lub blokowania tego konkretnego profilu. Nadal możesz przeglądać czyjeś posty, przechodząc do ich strony profilowej, nawet jeśli masz ich wyciszony. Gdy wyciszysz kogoś na Instagramie, żadne powiadomienie nie zostanie wysłane do tego profilu. Ponadto w dowolnym momencie możesz wyłączyć wyciszenie kont i nie będą oni wiedzieć, że to zrobiłeś.

Jak wyłączyć wyciszenie czyjegoś wpisu?

Jak więc wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie? Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach wyłączyć wyciszenie czyjegoś wpisu na Instagramie.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim iOS lub Android urządzenie.

2. Stuknij ikonę wyszukiwania na dolnym pasku nawigacyjnym.

3. Teraz wpisz nazwę żądanego profilu, którego posty chcesz wyłączyć i przejdź do tego profilu.

4. Stuknij w Obserwowane pod biografią profilu.

5. Stuknij w Wycisz.

6. Wyłącz przełącznik opcji Posty. Automatycznie wyłączy wyciszenie wszystkich postów tego użytkownika.

Jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie?

Na Instagramie możesz wyciszyć czyjeś posty, historie, wiadomości lub powiadomienia telefoniczne, aby zrobić sobie przerwę od ich rzeczy. Ale możesz też anulować wyciszenie dowolnego profilu, który wcześniej wyciszono. Oto przewodnik, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie w kilku prostych krokach.

Opcja I: Wyłącz wyciszenie postów i historii

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij zakładkę wyszukiwania na dolnym pasku.

3. Wyszukaj żądany profil, który chcesz wyłączyć, wyszukując go i stuknij w Obserwowane.

4. Wybierz Wycisz.

5. Aby wyłączyć wyciszenie wpisów i historii użytkownika, wyłącz przełącznik Posty i Stories.

Opcja II: Wyłącz wyciszenie wiadomości i powiadomień o połączeniach

1. Uruchom Instagram i dotknij karty Strona główna, aby wyświetlić swój kanał.

2. Następnie stuknij ikonę Messenger w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w żądany czat.

4. Stuknij nazwę profilu w górnej części okna czatu.

5. Aby wyłączyć wyciszenie wiadomości, wyłącz przełącznik Wycisz wiadomości. Gdy ten użytkownik wyśle ​​nowe wiadomości, otrzymasz powiadomienie, gdy przełącznik zmieni kolor na szary lub biały.

6. Aby wyłączyć wyciszenie połączeń, wyłącz przełącznik Wycisz połączenia. Gdy ten przełącznik będzie szary lub biały, będziesz otrzymywać alerty o rozmowach głosowych lub wideo od tego użytkownika.

Jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie, jeśli nie opublikował?

Aby zrobić sobie przerwę od czyichś treści na Instagramie, możesz wyciszyć ich posty, historie, wiadomości lub powiadomienia telefoniczne. Nie musi to jednak oznaczać, że chcesz je wyciszyć. Co się dzieje, gdy wyciszasz kogoś na Instagramie? Jeśli zmienisz zdanie, możesz wyłączyć wyciszenie ich wpisów lub historii. A jeśli ktoś nie opublikował żadnych historii na Instagramie, musisz przejść do jego profilu i stamtąd wyłączyć wyciszenie jego postów i historii. Oto przewodnik, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie, jeśli nie opublikował w kilku prostych krokach.

1. W aplikacji Instagram dotknij zakładki wyszukiwania na dolnym pasku.

2. Teraz dotknij górnego pola wyszukiwania.

3. Wprowadź żądaną nazwę profilu i dotknij go.

4. Stuknij w Obserwowane > Wycisz.

5. Aby wyłączyć wyciszenie postów i historii, wyłącz opcję Posty i Stories.

Dlaczego nie możesz anulować wyciszenia postów na Instagramie?

Teraz wiesz, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie, ale możesz nie być w stanie wyłączyć wyciszenia czyjegoś wpisu z kilku powodów. Dotyczą one wszelkich dalszych ograniczeń, które mogłeś nałożyć na ich konto. Jeśli już zablokowałeś czyjeś konto, nie będziesz w stanie cofnąć jego wyciszenia, chyba że również go odblokujesz. Nie będziesz też mógł anulować wyciszenia osoby, której nie obserwujesz, ponieważ nie zobaczysz jej postów ani historii w swoim kanale.

Uwaga: jeśli chcesz ponownie zobaczyć wpisy i historie tej osoby, może być konieczne dostosowanie tych ustawień.

Co się dzieje, gdy wyciszasz kogoś na Instagramie?

Co się dzieje, gdy wyciszasz kogoś na Instagramie? Cóż, to całkiem proste. Na Instagramie wyciszanie kogoś oznacza zasadniczo unikanie go i jego postów. Nawet jeśli nadal będziesz ich obserwować, żaden z ich postów nigdy nie pojawi się w Twoim kanale. Ale nadal możesz wyszukiwać i odwiedzać swoje konta i wysyłać do siebie bezpośrednie wiadomości. A osoba, którą wyciszyłeś, nadal będzie mogła normalnie uzyskiwać dostęp do wszystkich Twoich rzeczy. Kolejną doskonałą cechą jest to, że dana osoba nie jest formalnie informowana, że ​​ją wyciszyłeś, ponieważ nie jest do niej wysyłane takie powiadomienie.

Czy ktoś się dowie, jeśli wyłączysz wyciszenie na Instagramie?

Nie. Możesz wyłączyć wyciszenie czyjegoś wpisu na Instagramie, ale jest to nieco skryty proces, który jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Użytkownicy nie są informowani, kiedy zostali wyciszeni lub wyłączeni, a w aplikacji nie ma oficjalnego miejsca, w którym użytkownicy mogą sprawdzić, czy zostali wyciszeni.

Jak możesz stwierdzić, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie?

Jest jedna metoda, którą powinieneś spróbować ustalić, czy ktoś Cię wyciszył, ale dotyczy to tylko historii na Instagramie i tylko wtedy, gdy chcesz skoncentrować się na jednym użytkowniku. Musisz sporządzić listę bliskich znajomych i uwzględnić tylko tę jedną osobę, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy ktoś wyciszył Twoje historie. Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach sprawdzić, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie.

1. Otwórz Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę hamburgera.

4. Z menu wybierz Bliscy znajomi.

5. Stuknij w Wyczyść wszystko, jeśli twój Zamknij Lista znajomych jest już utworzona.

6. Wprowadź żądaną nazwę profilu w polu wyszukiwania.

7. Teraz utwórz historię i dotknij opcji Bliscy przyjaciele przed jej opublikowaniem.

Pozostało ci tylko czekać. Pamiętaj, że tagowanie ich jest niedozwolone, ponieważ zostaną o tym od razu poinformowani. Mogli cię wyciszyć, jeśli po 24 godzinach twoja historia zniknie, a nawet jej nie otworzyli.

Uwaga: Jak wcześniej wspomniano, nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno. Może w tym czasie po prostu nie korzystali z Instagrama.

Czy widzisz, kto Cię wyciszył na Instagramie?

Nie, nie ma rzeczywistego sposobu, aby stwierdzić, czy ktoś Cię wyciszył lub przestał obserwować na platformie mediów społecznościowych, podobnie jak w przypadku innych funkcji blokowania mediów społecznościowych, takich jak funkcja Przestań obserwować na Facebooku. Opcja wyciszenia na Instagramie nie różni się; nie ma możliwej do zaobserwowania metody ustalenia lub potwierdzenia, że ​​treść została wyciszona. Jeśli podejrzewasz, że konto Cię wyciszyło, możesz poszukać subtelnych wskazówek i ustalić, czy opiera się na niektórych częstych wzorcach.

Możesz uważać na użytkownika Instagrama, który Twoim zdaniem Cię wyciszył. Mogli cię wyciszyć, jeśli zauważysz, że ten użytkownik często lubi inne zdjęcia na Instagramie, ale nigdy twoje. Możliwe jest również, że użytkownik wyciszył Cię na Instagramie, jeśli nie widzisz już jego zaangażowania na Instagramie, takiego jak polubienia, komentarze, a nawet widoki historii. Sprawdź swoją listę przeglądarek historii na Instagramie. Mogli Cię wyciszyć, jeśli oglądali Twoje historie na Instagramie, ale już tego nie robią. Jednak naprawdę możesz dowiedzieć się, czy zostałeś wyciszony, osobiście pytając kogoś.

Jak wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie czyjejś historii na Instagramie?

Anulowanie wyciszenia jest proste, jeśli zrobiłeś to nieumyślnie lub chcesz dodać materiał znajomego z powrotem do swojego kanału na Instagramie. Historię na Instagramie można wyłączyć na kilka różnych sposobów. Użytkownicy Urządzenia z Androidem i iOS mogą przywracać historie na Instagramie, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Oto przewodnik, jak wyłączyć wyciszenie i wyciszyć kogoś na Instagramie w kilku prostych krokach.

1. Uruchom Instagram i dotknij i przytrzymaj wyszarzone ikony profilu u góry kanału.

2. Stuknij w Wyłącz wyciszenie historii.

3. Gdy to zrobisz, Twój kanał informacyjny na Instagramie natychmiast załaduje się z historią na żywo z tego profilu.

Uwaga: wykonaj ten sam proces, aby wyciszyć czyjąś historię z kanału Insta.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak wyłączyć wyciszenie kogoś na Instagramie i powiedzieć, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x