Jak wylogować wszystkie urządzenia z konta Slack

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma dostęp do Twojego konta Slack lub chcesz się upewnić, że stare urządzenia nie są już zalogowane, możesz wylogować każde urządzenie naraz. Oto jak to zrobić.

Czasami po prostu chcesz się upewnić, że każde urządzenie i użytkownik są wylogowani z Twojego konta. Może to być spowodowane tym, że sprzedajesz stare urządzenie lub zauważyłeś nietypową aktywność. Bez względu na przyczynę istnieje prosty sposób wylogowania wszystkich użytkowników i urządzeń.

Proces można wykonać w aplikacji internetowej Slack lub w kliencie stacjonarnym Slack i jest dokładnie taki sam w obu. Nie możesz tego zrobić z aplikacji mobilnej, więc będziesz potrzebować komputera.

  Jak utworzyć konto lokalne podczas konfigurowania systemu Windows 10

Aby rozpocząć, kliknij strzałkę menu obok nazwy obszaru roboczego.

Spowoduje to wyświetlenie opcji menu. Kliknij przycisk „Profil i konto”.

Spodnie

Kliknij trzy kropki pod swoim awatarem / zdjęciem profilowym.

3 kropki używane do otwierania menu konta.

W wyświetlonym menu kliknij „Ustawienia konta”.

Plik

Na karcie Ustawienia, która jest wybrana domyślnie, przewiń w dół do sekcji „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji” i kliknij przycisk „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.

Plik

W wyświetlonym panelu potwierdzenia wprowadź swoje hasło i kliknij „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.

Plik

To wszystko, gotowe. Każde inne urządzenie, które chce uzyskać dostęp do Twojego konta Slack, będzie musiało zalogować się ponownie.

Spodnie

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma hasło do Twojego konta, a nie powinien, natychmiast zmień hasło. W przeciwnym razie źli aktorzy będą mogli od razu zalogować się ponownie. Zalecamy również włączenie uwierzytelniania wieloskładnikowego, aby nawet jeśli ktoś zdobędzie Twoje hasło, nadal nie będzie mógł się zalogować bez dostępu do Twojego telefonu.

  Jak wyłączyć i usunąć kopię zapasową iCloud na iPhonie i iPadzie

x