Jak wymusić wyniki wyszukiwania Google z USA

Udostępnij teraz w social media:

Google oferuje użytkownikom lokalne wyniki wyszukiwania. Jeśli otworzysz Google.com, nastąpi automatyczne przekierowanie do domeny Google dla Twojego kraju. Wyświetlane wyniki są odpowiednio dostosowywane, tj. Tak, aby odpowiadały trendom wyszukiwania w Twoim kraju. Jeśli zmienisz domenę Google, tj. Zmusisz przeglądarkę do korzystania z Google.com, możesz uzyskać wyniki z USA. Google to zmienia. Teraz nawet jeśli korzystasz z Google.com, nadal będziesz otrzymywać lokalne wyniki wyszukiwania. Oto jak wymusić wyniki wyszukiwania Google w USA.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​nie musisz już martwić się o domeny. Istnieje prosty sposób na wymuszenie wyników wyszukiwania Google ze Stanów Zjednoczonych lub dowolnego innego kraju, z którego wolisz otrzymywać wyniki, i jest on dostępny od wieków.

Wymuś wyniki wyszukiwania Google w Stanach Zjednoczonych

Odwiedź lokalną domenę Google. U dołu strony wyszukiwania zobaczysz opcję „Ustawienia”. Kliknij to. Z menu, które się pojawi, wybierz „Wyszukiwanie zaawansowane”.

  Marriott chce danych gości, aby mógł im powiedzieć, czy ich dane zostały skradzione

Na stronie ustawień wyszukiwania zaawansowanego przewiń w dół i poszukaj opcji Region. Otwórz menu i wybierz region, dla którego chcesz uzyskać wyniki. W takim przypadku wybierz Stany Zjednoczone i kliknij Szukanie zaawansowane u dołu strony.

Ograniczenie

Ta metoda działa, ale region jest resetowany za każdym razem, gdy odwiedzasz Google. Nie ma nawet znaczenia, czy jesteś zalogowany. Google nie zapamięta preferowanych wyników wyszukiwania w regionie. Oznacza to, że przy każdym przeprowadzonym wyszukiwaniu będziesz musiał ponownie ustawić region. Ponadto pasek adresu w przeglądarce będzie domyślnie zawsze pokazywać wyniki regionalne.

Alternatywne opcje – VPN

Powyższa metoda sprawia, że ​​wyszukiwanie w Google jest długim i skomplikowanym procesem, jeśli chcesz uzyskać wyniki z USA. Jeśli chcesz to zrobić w prostszy sposób, tj. Taki, który do niczego Cię nie zmusza, rozważ skorzystanie z VPN. Zalecamy korzystanie z ExpressVPN i NordVPN.

  Najlepsze sieci VPN 2023 czerwiec

ExpressVPN

ExpressVPN to długoletnia nazwa wśród usług VPN. Zwykle jest preferowany do przesyłania strumieniowego filmów itp., Ale jest niezawodny. Możesz go użyć do sfałszowania swojej lokalizacji zarówno na komputerze, jak i telefonie, aby wymusić wyniki wyszukiwania Google w USA.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego wideo i filmów - ExpressVPN

WYŁĄCZNIE dla czytelników Addictive Tips: Zarejestruj się, aby korzystać z usługi ExpressVPN przez rok za jedyne 6,67 USD miesięcznie i otrzymaj 3 miesiące ZA DARMO! Skorzystaj również z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy „bez pytań” ExpressVPN, aby uzyskać szybki i bezpieczny VPN bez ryzyka.

NordVPN

NordVPN to również świetna opcja. Jest to trochę tańsze i bardziej preferowane, ponieważ chcesz wymusić wyniki wyszukiwania Google z USA, a nie przesyłać strumieniowo treści.

  4 najlepsze pochodne Arch Linuksa do wypróbowania

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego wideo i filmów - NordVPN

ZWROT PIENIĘDZY: zapisz się na dwuletni kontrakt z NordVPN i uzyskaj niesamowitą 72% zniżkę, tylko 3,29 USD miesięcznie! Każdy plan jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy NordVPN, więc nie ma ryzyka, aby go wypróbować.

x