Jak wymusić wyniki wyszukiwania Google z USA

Google oferuje użytkownikom lokalne wyniki wyszukiwania. Jeśli otworzysz Google.com, nastąpi automatyczne przekierowanie do domeny Google dla Twojego kraju. Wyświetlane wyniki są odpowiednio dostosowywane, tj. Tak, aby odpowiadały trendom wyszukiwania w Twoim kraju. Jeśli zmienisz domenę Google, tj. Zmusisz przeglądarkę do korzystania z Google.com, możesz uzyskać wyniki z USA. Google to zmienia. Teraz nawet jeśli korzystasz z Google.com, nadal będziesz otrzymywać lokalne wyniki wyszukiwania. Oto jak wymusić wyniki wyszukiwania Google w USA.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​nie musisz już martwić się o domeny. Istnieje prosty sposób na wymuszenie wyników wyszukiwania Google ze Stanów Zjednoczonych lub dowolnego innego kraju, z którego wolisz otrzymywać wyniki, i jest on dostępny od wieków.

Wymuś wyniki wyszukiwania Google w Stanach Zjednoczonych

Odwiedź lokalną domenę Google. U dołu strony wyszukiwania zobaczysz opcję „Ustawienia”. Kliknij to. Z menu, które się pojawi, wybierz „Wyszukiwanie zaawansowane”.

Na stronie ustawień wyszukiwania zaawansowanego przewiń w dół i poszukaj opcji Region. Otwórz menu i wybierz region, dla którego chcesz uzyskać wyniki. W takim przypadku wybierz Stany Zjednoczone i kliknij Szukanie zaawansowane u dołu strony.

Ograniczenie

Ta metoda działa, ale region jest resetowany za każdym razem, gdy odwiedzasz Google. Nie ma nawet znaczenia, czy jesteś zalogowany. Google nie zapamięta preferowanych wyników wyszukiwania w regionie. Oznacza to, że przy każdym przeprowadzonym wyszukiwaniu będziesz musiał ponownie ustawić region. Ponadto pasek adresu w przeglądarce będzie domyślnie zawsze pokazywać wyniki regionalne.

Alternatywne opcje – VPN

Powyższa metoda sprawia, że ​​wyszukiwanie w Google jest długim i skomplikowanym procesem, jeśli chcesz uzyskać wyniki z USA. Jeśli chcesz to zrobić w prostszy sposób, tj. Taki, który do niczego Cię nie zmusza, rozważ skorzystanie z VPN. Zalecamy korzystanie z ExpressVPN i NordVPN.

ExpressVPN

ExpressVPN to długoletnia nazwa wśród usług VPN. Zwykle jest preferowany do przesyłania strumieniowego filmów itp., Ale jest niezawodny. Możesz go użyć do sfałszowania swojej lokalizacji zarówno na komputerze, jak i telefonie, aby wymusić wyniki wyszukiwania Google w USA.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego wideo i filmów - ExpressVPN

WYŁĄCZNIE dla czytelników Addictive Tips: Zarejestruj się, aby korzystać z usługi ExpressVPN przez rok za jedyne 6,67 USD miesięcznie i otrzymaj 3 miesiące ZA DARMO! Skorzystaj również z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy „bez pytań” ExpressVPN, aby uzyskać szybki i bezpieczny VPN bez ryzyka.

NordVPN

NordVPN to również świetna opcja. Jest to trochę tańsze i bardziej preferowane, ponieważ chcesz wymusić wyniki wyszukiwania Google z USA, a nie przesyłać strumieniowo treści.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego wideo i filmów - NordVPN

ZWROT PIENIĘDZY: zapisz się na dwuletni kontrakt z NordVPN i uzyskaj niesamowitą 72% zniżkę, tylko 3,29 USD miesięcznie! Każdy plan jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy NordVPN, więc nie ma ryzyka, aby go wypróbować.