Jak wysłać aktualizację lokalizacji do rozmowy grupowej Skype


IFTTT to usługa internetowa, która umożliwia połączenie różnych usług w celu utworzenia akcji opartej na wyzwalaczu. Usługa istnieje już od jakiegoś czasu i nadal jest jedną z najbardziej unikalnych usług w sieci. Działa z aplikacjami, usługami, a nawet urządzeniami z otwartymi interfejsami API. Prosty tekst z urządzenia może włączyć lub wyłączyć inteligentny termostat. Skype właśnie dołączył do wyprawy IFTTT i jeśli masz zainstalowaną aplikację IFTTT na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android, możesz utworzyć przepis, który wyśle ​​wiadomość do rozmowy grupowej Skype po wejściu do określonej lokalizacji.

Aby to skonfigurować, musisz utworzyć bezpłatne konto IFTTT i zainstalować aplikację na urządzeniu z systemem iOS lub Android. Usługi lokalizacyjne muszą być włączone na Twoim urządzeniu, a IFTTT musi mieć dostęp do Twojej lokalizacji.

Następnie musisz podłączyć kanał Skype. Wiąże się to z zalogowaniem się na konto Skype i przyznaniem botowi IFTTT dostępu do Skype’a z wymaganymi uprawnieniami. Następnie skonfiguruj rozmowę grupową, do której chcesz wysłać aktualizację lokalizacji. Na razie możesz wysłać aktualizację tylko do rozmowy grupowej, a nie do jednej osoby. Upewnij się, że nadałeś rozmowie właściwą nazwę, w przeciwnym razie przepis nie zadziała.

Odwiedź IFTTT i dodaj wyzwalacz lokalizacji. Wybierz obszar, który wyzwoli wiadomość. Następnie dodaj kanał Skype i wybierz rozmowę grupową, do której chcesz wysłać wiadomość ze swoją lokalizacją.

ifttt-skype

Kanał Skype ma obecnie bardzo ograniczone działania. Możesz dostosować wysyłaną wiadomość wraz z Twoją lokalizacją. Jeśli nie jesteś w nastroju do tworzenia tego przepisu, po prostu dodaj go z linku poniżej, gdzie opublikowaliśmy nasz własny, przetestowany. Będziesz musiał zalogować się na własne konto Skype i wybrać rozmowę grupową, a także obszar, w którym zostanie wysłana aktualizacja lokalizacji, ale to wszystko, co musisz zrobić.

Odwiedź IFTTT

Dodaj lokalizację wysyłania do przepisu grupy Skype

x