Udostępnij teraz w social media:

Animoji to naprawdę fajna funkcja w iMessage na nowszych iPhone’ach, ale możesz też wysyłać Animoji do znajomych i rodziny, którzy nie mają iMessage – lub nawet nie mają iPhone’a.

Gdy wysyłasz Animoji do innego użytkownika iPhone’a, jest ono zoptymalizowane, aby wyświetlać się jako rodzaj animowanego GIF-a z dźwiękiem. Jednak to tak naprawdę nic innego jak wideo, więc możesz wysłać Animoji każdemu, niezależnie od tego, czy używa iPhone’a, czy urządzenia z Androidem.

Co więcej, nie ma nic innego, co musisz zrobić po swojej stronie, aby wysłać Animoji do kogoś, kto nie używa iMessage lub nie ma iPhone’a. Jedyną różnicą, którą zauważysz, jest to, że wiadomości tekstowe są wyświetlane na zielono zamiast niebieskiego.

Sprawdź -   Jak włączyć lub wyłączyć powiadomienia grupowe według aplikacji na iOS 12

Jak to wygląda na ich końcu? Użytkownicy Androida, którzy otrzymają Animoji, otrzymają go jako typowy film za pośrednictwem aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych.

Następnie użytkownik może go dotknąć, aby rozszerzyć wideo na cały ekran i odtworzyć.

Jednak, jak być może zauważyłeś, jakość jest poważnie obniżona, a Animoji wydaje się raczej blokowy i pikselowany – jest całkiem jasne, że wysyłanie Animoji do użytkowników Androida działa, ale nie jest idealne.

Jeśli kiedykolwiek zechcesz wysłać Animoji do znajomego lub członka rodziny, który korzysta z Androida, zdecydowanie polecam wysłanie go jako nieruchomego obrazu zamiast animowanego GIF-a / wideo – jakość będzie ogólnie znacznie lepsza. Aby to zrobić, zamiast naciskać przycisk nagrywania podczas tworzenia Animoji, dotknij postaci Animoji, aby utworzyć nieruchomy obraz, a następnie wyślij go. Obraz będzie wyglądał o wiele lepiej niż wideo.

Sprawdź -   Jak tymczasowo wyłączyć powiadomienia w przeglądarce Firefox

Oczywiście w tym momencie nie jest to Animoji, ale raczej zwykłe emoji, które jest większe i bardziej szczegółowe. Tak więc Animoji nie ogranicza się tylko do użytkowników iPhone’a, ale doświadczenie na czymkolwiek innym niż urządzenie iOS pozostawia wiele do życzenia.