Jak wyświetlić czyjeś usunięte posty na Instagramie?

Instagram to jedna z najwyżej ocenianych aplikacji społecznościowych dostępnych w Play Store i App Store, która umożliwia publikowanie zdjęć i filmów w formatach opowiadania i rolek. Te posty, wraz z innymi usługami na żywo, są metodą publicznego zaangażowania na platformie. A niektórzy ludzie mogą chcieć zobaczyć czyjeś usunięte posty na Instagramie w ramach tego zaangażowania. Więc tutaj omówimy szczegółowo, jak uzyskać dostęp do usuniętych postów na Instagramie.

Jak wyświetlić czyjeś usunięte posty na Instagramie?

Nie jest łatwo zobaczyć czyjeś usunięte posty na Instagramie, ponieważ zostały opublikowane i usunięte z konta tej konkretnej osoby. Ale czytaj dalej ten artykuł, aby poznać alternatywne sposoby uzyskiwania dostępu do postów na Instagramie, nawet po ich usunięciu.

Czy możesz wyświetlić usunięte wiadomości na Instagramie?

Tak, możesz przeglądać usunięte posty i wiadomości na Instagramie. Instagram zapewnia na swojej platformie usługę czatu i wiadomości osobistych, co pomaga lepiej nawiązać kontakt z odbiorcami. A jeśli chcesz uzyskać dostęp do usuniętych wiadomości, możesz poprosić o pobranie danych na Instagram. Po złożeniu wniosku wyślą Ci wiadomość e-mail z linkiem do pobierania danych, z którego możesz pobrać usunięte dane z Instagrama na swój komputer.

Jak znaleźć usuniętą historię na Instagramie? Jak znaleźć ostatnio usunięte posty?

Jeśli Twoje wiadomości zostaną usunięte, znikną z Twojego zdalnego urządzenia, ale pozostaną na serwerach Instagrama. Możesz zobaczyć ostatnio usunięte treści w swojej aplikacji Instagram. Możesz przeglądać usunięte posty, filmy, rolki i historie z nadchodzącymi krokami.

Uwaga: możesz zobaczyć usunięte posty w aplikacji Instagram z poniższymi krokami, jeśli minęło mniej niż 30 dni od usunięcia. Po 30 dniach te usunięte posty zostaną trwale usunięte z Twojego konta i nie będzie można ich wyświetlić ani przywrócić.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Profil w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę Hamburger w prawym górnym rogu.

4. Wybierz z listy opcję Twoja aktywność.

5. Przewiń w dół i dotknij opcji Ostatnio usunięte.

6. Tutaj zobaczysz usunięte posty z liczbą dni pozostałych do ich trwałego usunięcia.

Co się stanie, jeśli Instagram usunie post?

Jeśli Instagram usunie sam post, posty mogą być bardzo wyraziste i graficzne, naruszając wytyczne społeczności Instagrama. Jeśli stwierdzi, że Twój post nie nadaje się do umieszczenia na platformie, Instagram może usunąć Twoje zdjęcie, wyświetlając wiadomość oznaczającą to samo. I nie będziesz w stanie samodzielnie zobaczyć ani odzyskać wpisu.

Czy widzisz usunięte posty na Instagramie innych osób?

Nie, nie możesz zobaczyć usuniętych postów z Instagrama na Instagramie. Możesz jednak pobrać je z wyprzedzeniem na telefon lub komputer, zanim właściciel konta je usunie. I możesz pobrać te posty z wyprzedzeniem za pomocą aplikacji innej firmy, takiej jak Instant Saver. Ta aplikacja umożliwia pobieranie i przeglądanie dowolnych postów na Instagramie, nawet po ich usunięciu.

Jak wyświetlić czyjeś usunięte posty na Instagramie? Jak widzisz usunięte posty na Instagramie?

Jak wspomniano powyżej, nie możesz wyświetlić czyjegoś usuniętego posta na Instagramie na platformie Instagram. W tym celu musisz wcześniej pobrać żądany post za pomocą aplikacji innej firmy. Przeczytaj przewodniki 17 najlepszych aplikacji Instagram Story Saver na Androida i 15 najlepszych aplikacji do zapisywania filmów z Instagrama, aby znaleźć idealną aplikację do pobierania postów z Instagrama z wyprzedzeniem.

Czy Instagram przechowuje usunięte zdjęcia?

Tak, Instagram przechowuje usunięte dane na swoich serwerach przez 90 dni. Możesz pobrać usunięte dane za pomocą funkcji Instagram Request Download.

Jak patrzysz na czyjeś archiwum na Instagramie?

Archiwizujesz niektóre ze swoich postów, aby inni nie widzieli tych konkretnych postów, więc tylko Ty możesz zobaczyć zarchiwizowane posty. Nie ma jednak możliwości wyświetlenia zarchiwizowanych postów innej osoby, chyba że masz ich dane logowania na Instagramie. Możesz zalogować się na ich konto za pomocą danych uwierzytelniających, aby zobaczyć ich zarchiwizowane posty.

1. Otwórz czyjś profil na Instagramie, używając jego danych logowania.

2. Stuknij ikonę Hamburger w prawym górnym rogu konta.

3. Stuknij opcję Archiwizuj.

4. Stuknij w Archiwum historii, a następnie w Archiwum postów, aby wyświetlić zarchiwizowane zdjęcia.

Jak widzisz usuniętą historię Instagrama?

Jeśli usuniesz historię swojego konta, zniknie ona z urządzenia, ale pozostanie na serwerach Instagrama. Możesz zobaczyć swoje usunięte posty na Instagramie i historię za pomocą tych kroków:

Uwaga: możesz zobaczyć usunięte posty w aplikacji Instagram z poniższymi krokami, jeśli minęło mniej niż 30 dni od usunięcia. Po 30 dniach te usunięte posty zostaną trwale usunięte z Twojego konta i nie będzie można ich wyświetlić ani przywrócić.

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony Profil.

2. Stuknij ikonę Hamburger > opcję Twoja aktywność z listy.

3. Przesuń w dół i dotknij Ostatnio usunięte.

4. Usunięte posty oraz historia wraz z liczbą dni pozostałych do ich trwałego usunięcia pojawią się na ekranie.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia?

Możesz przywrócić usunięte posty, zdjęcia, historie i rolki z Instagrama, wykonując kolejne kroki:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Profil > ikonę Hamburger.

3. Stuknij opcję Twoja aktywność > Ostatnio usunięte.

4. Teraz dotknij żądanego posta, który chcesz przywrócić.

5. Stuknij ikonę z trzema kropkami.

6. Stuknij opcję Przywróć.

7. Ponownie stuknij opcję Przywróć z wyskakującego okienka, aby potwierdzić proces.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak uzyskać dostęp do czyichś usuniętych postów na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x