Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie?

Instagram podbił świat w 2016 roku jako najnowsza platforma na rynku mediów społecznościowych. Od tego czasu rozwija się jako aplikacja, w której wszyscy publikują i lubią zdjęcia. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Instagrama, zobaczysz, że większość osób, które znasz na Instagramie, ma posty dodane do swojego kanału i polubienia pod tymi zdjęciami. Po pewnym czasie również polubisz wiele postów.

Ale gdzie znajdziesz wszystkie rzeczy, które Ci się podobają?

Rzeczywiście istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć ponownie odwiedzić treści, które Ci się podobają. Mogą dostarczać przydatnych informacji, takich jak rozkłady jazdy i istotne aktualizacje. Możesz też wrócić i przeczytać wszystkie nowe komentarze, ponieważ oferują interesujące dyskusje.

Bez względu na powód, ten artykuł pomoże Ci znaleźć posty, które Ci się podobają, jak daleko wstecz możesz sprawdzić, i co zrobić, jeśli chcesz, aby post się nie podobał.

Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie z aplikacji na iPhone’a?

Zabawnym faktem jest to, że Instagram został po raz pierwszy uruchomiony tylko dla użytkowników iPhone’a. Aby zobaczyć posty, które wcześniej polubiłeś na Instagramie, musisz najpierw zainstalować aplikację na swoim iPhonie i zalogować się. Kroki, aby zobaczyć swoje polubienia, są następujące:

 • Przejdź do swojego profilu, dotykając swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu.
 • Stuknij w trzy poziome linie w prawym górnym rogu.
 • Przejdź do „Ustawienia”, a następnie wybierz „Konto”.
 • Przewiń w dół, aż znajdziesz „Wpisy, które Ci się podobają”.
 • Zobaczysz wszystkie posty, które ostatnio polubiłeś; i możesz teraz dotknąć dowolnego z nich.
 • Jeśli pamiętasz nazwę użytkownika profilu, który opublikował post, do którego chcesz wrócić, możesz również wyszukać nazwę użytkownika na pasku wyszukiwania, otworzyć profil i przewijać, aż znajdziesz posta. Pamiętaj też, że Instagram zapisuje tylko Twoje ostatnie 300 lubianych postów. Dla niektórych może to być kilka dni lubianych postów, a dla innych znacznie dłużej.

  Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie z aplikacji na Androida?

  Niedługo po zrealizowaniu aplikacji na iPhone’a pojawiła się również wersja na Androida. Jeśli masz pobraną i zalogowaną aplikację, kroki, aby zobaczyć posty, które Ci się podobają, są prawie takie same, jak w przypadku iPhone’a.

 • Stuknij swoje zdjęcie w prawym dolnym rogu, aby przejść do swojego profilu.
 • W prawym górnym rogu dotknij trzech poziomych linii.
 • Otwórz „Ustawienia”, a następnie „Konto”.
 • Na dole strony dotknij „Posty, które Ci się podobają”.
 • Stuknij w dowolny post, który chcesz ponownie odwiedzić z listy.
 • Zachowaj moc, że możesz zobaczyć tylko najnowsze 300 postów. Możesz także wyszukać w polu wyszukiwania nazwę użytkownika profilu, który opublikował post, do którego chcesz wrócić, otworzyć profil, a następnie przewijać, aż dotrzesz do posta.

  Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie z komputera?

  Większość ludzi korzysta z telefonu na Instagramie, ale możesz to zrobić także z komputera. Korzystanie z komputera w celu uzyskania dostępu do Instagrama ma swoje zalety. Nie będziesz mógł przesyłać zdjęć, filmów ani historii, ale będziesz mógł zobaczyć, co robią Twoi znajomi i obserwatorzy.

  Są jednak pewne ograniczenia. Możesz lubić posty na Instagramie w sieci, ale nie widzisz tego, co lubiłeś wcześniej. Jeśli korzystasz z Instagrama w przeglądarce, ta funkcja jest niedostępna.

  Oprócz możliwości przeglądania tylko 300 lubianych postów w aplikacji, Instagram nałożył na swoich użytkowników kolejne ograniczenie w postaci ograniczonego dostępu do funkcji dla przeglądarek. Ponadto, jeśli pytasz, czy możesz uzyskać dostęp do wcześniejszych komentarzy, odpowiedź brzmi nie.

  Dodatkowe często zadawane pytania

  Jak mogę zobaczyć polubienia, które otrzymałem w moim poście?

  Kroki, aby zobaczyć otrzymane polubienia, są następujące:

  1. Przejdź do swojego profilu.

  2. Stuknij wpis, który chcesz sprawdzić.

  3. Pod zdjęciem zobaczysz liczbę polubień, które masz, lub zobaczysz jedną nazwę użytkownika i napisane „inne”.

  4. Kliknij liczbę polubień lub „inne”.

  5. Pojawi się lista kont, które polubiły Twój post.

  6. Teraz możesz przewinąć w dół, aby zobaczyć wszystkie polubienia lub skorzystać z paska wyszukiwania, aby sprawdzić, czy konkretni użytkownicy polubili Twój post.

  Jeśli właśnie przesłałeś nowe zdjęcie, otrzymasz powiadomienie o każdym nowym polubieniu. W prawym górnym rogu znajduje się ikona serca. Za każdym razem, gdy ktoś polubi Twój post, pod tą ikoną pojawi się serce. Możesz go dotknąć, aby zobaczyć całą ostatnią aktywność w swoim profilu, w tym polubienia, komentarze i obserwacje.

  Jak mogę uniemożliwić komuś polubienie mojego zdjęcia?

  Możesz zablokować czyjeś konto lub ustawić swój profil na konto prywatne.

  Blokując kogoś, nie będzie on mógł w żaden sposób wchodzić w interakcję z Twoim profilem. Aby to zrobić, przejdź do profilu użytkownika, dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu i wybierz „Zablokuj”.

  Zmiana konta na Prywatne pozwala kontrolować, kto może Cię obserwować, a tylko Twoi obserwatorzy widzą Twoje posty. Aby zmienić swój profil na konto prywatne, wykonaj następujące kroki:

  1. Wybierz trzy linie w prawym górnym rogu strony profilu.

  2. Przejdź do „Ustawienia”, a następnie „Konto”.

  3. Stuknij w „Przełącz na konto prywatne”.

  Czy mogę zobaczyć, co polubili inni użytkownicy?

  Starsze wersje Instagrama miały specjalną zakładkę, aby zobaczyć, co polubiły osoby, które obserwujesz, ale ta funkcja została usunięta. Teraz możesz zobaczyć tylko, czy ktoś, kogo obserwujesz, polubił określony post w ten sam sposób, w jaki możesz sprawdzić, czy ktoś polubił jeden z Twoich postów.

  Czy mogę usunąć czyjąś polubienie z mojego posta?

  Nie ma na to bezpośredniego sposobu. Jedyne, co możesz zrobić, to zablokować użytkownika, a polubienia zostaną automatycznie usunięte z Twoich postów.

  Lubisz to, co widziałeś?

  Wystarczy kilka prostych kroków, aby uzyskać dostęp do postów, które polubiłeś w przeszłości. Pamiętaj jednak, że możesz zobaczyć tylko ostatnie 300 postów, które polubiłeś. Jeśli więc nie pamiętasz nazwy użytkownika profilu, który opublikował zdjęcie lub jeśli nie zapisałeś wpisu, możesz nie być w stanie go łatwo znaleźć.

  Ale czy lubisz korzystać z Instagrama? Jak często sprawdzasz swoje polubienia? Komentarz poniżej!

  x