Jak wysyłać automatyczną odpowiedź na wiadomości i połączenia, gdy jesteś zajęty [Android]

Odpowiadanie na wiadomości lub rozmowy telefoniczne podczas jazdy jest niebezpieczne. Pomimo wielu dostępnych aplikacji wirtualnych asystentów nadal należy unikać korzystania z telefonu podczas jazdy. Najlepszą praktyką jest przełączenie go w tryb nie przeszkadzać. Jeśli masz iPhone’a z systemem iOS 11, możesz włączyć opcję nie przeszkadzać podczas jazdy. Jeśli masz telefon z Androidem, rozważ zainstalowanie Can’t Talk. To bezpłatna aplikacja na Androida, która może wysyłać automatyczną odpowiedź na wiadomości i połączenia. Jeśli kiedykolwiek będziesz zajęty, po prostu włącz ją, a ludzie będą wiedzieć, że w tej chwili jesteś zajęty.

Can’t Talk jest obecnie w wersji beta więc zanim będziesz mógł pobrać aplikację, musisz dołączyć do programu beta. Podczas testów aplikacja działała bez żadnych problemów, ale nadal należy pamiętać, że jest w wersji beta i spełniać swoje oczekiwania.

Zainstaluj Can’t Talk po dołączeniu do wersji beta. Aplikacja może automatycznie odpowiadać na wiadomości i połączenia oraz powiadomienia aplikacji. Możesz włączyć dla nich automatyczną odpowiedź indywidualnie. W przypadku aplikacji musisz przyznać Can’t Talk dostęp do powiadomień, a następnie wybrać aplikacje, którym ma odpowiadać. Aby edytować automatyczną odpowiedź wysyłaną przez aplikację, dotknij przycisku edycji pod „Automatyczną odpowiedzią na wiadomość”.

Aplikacja będzie odpowiadać na wiadomość lub SMS od tej samej osoby co piętnaście minut. Oznacza to, że jeśli Twoja mama dzwoni do Ciebie w kółko, otrzyma jedną odpowiedź, gdy przegapisz jej pierwsze połączenie, a następną automatyczną odpowiedź spóźni się piętnaście minut, jeśli nadal dzwoni. Możesz zmienić tę częstotliwość, przechodząc do zaawansowanych ustawień aplikacji. Tutaj możesz zmniejszyć częstotliwość do 30 minut, 1, 2, 4 i 8 godzin lub możesz ustawić opcję Nie mogę rozmawiać, aby wysyłała automatyczną odpowiedź na każdą wiadomość tekstową lub nieodebrane połączenie.

Can’t talk ma bezpłatną wersję, model subskrypcji i opcję jednorazowego zakupu, która odblokowuje odpowiedzi aplikacji i umożliwia ustawienie niestandardowych odpowiedzi dla określonych kontaktów.

Nie mogę rozmawiać nie blokuje powiadomień. Jeśli prowadzisz samochód i otrzymasz połączenie telefoniczne, wiadomość lub powiadomienie aplikacji, ekran nadal będzie się świecił, a telefon wibruje. Możesz odrzucić połączenie telefoniczne, a Can’t Talk wyśle ​​automatyczną odpowiedź lub możesz pozwolić, aby telefon dzwonił do zakończenia połączenia.

Jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie i nie dodzwoni się, otrzyma automatyczną odpowiedź. Jeśli potem wyślą Ci wiadomość, ponownie otrzymają automatyczną odpowiedź. W przypadku kolejnych połączeń i wiadomości będzie działać częstotliwość odpowiedzi, ale aplikacja oddziela połączenia i odpowiedzi na wiadomości. Za każdą wysłaną wiadomość będą obowiązywały standardowe stawki za wiadomości tekstowe.