Jak wysyłać i wyświetlać linki w Snapchacie

Snapchat właśnie dodał wiele nowych funkcji. Możesz teraz szybko dodać filtry głosowe i tło. Tła są naprawdę rozszerzonym zastosowaniem naklejek aplikacji i narzędzi do wymazywania. Godnym uwagi dodatkiem w tej wersji jest możliwość wysyłania i przeglądania linków w Snapchacie. Do tej aktualizacji tylko marki mogły udostępniać linki. Ta funkcja jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników Snapchata.

Możliwość wysyłania i przeglądania linków w snapach Snapchata jest dostępna wraz z aktualizacją aplikacji. Aby móc z niej korzystać, musisz zaktualizować aplikację do najnowszej wersji.

Dodaj link do przystawki

Otwórz Snapchata i zrób zdjęcie. Zostaniesz przeniesiony do ekranu edycji z nowym przyciskiem. Dotknij przycisku spinacza / załącznika. Spowoduje to otwarcie okna przeglądarki w Snapchacie. Wpisz link tutaj. Jeśli dasz Snapchatowi dostęp do swojego schowka, będzie on mógł odczytać każdy link, który skopiowałeś do niego.

Wprowadź adres URL i poczekaj, aż się załaduje. Nie musisz czekać na załadowanie całej strony. Poczekaj, aż pojawi się przycisk Dołącz do przyciągania. Stuknij przycisk, aby wysłać łącze z przystawką.

Następnie wybierz znajomego, któremu chcesz wysłać przystawkę, a Twój link zostanie wysłany razem z nim.

Wyświetl link w Snapchacie

Link nie przesłania ani razu. Twój kontakt otrzyma przystawkę jak każdą inną przystawkę. Dosłownie nic nie wskazuje na to, że do przystawki dodano link, który, szczerze mówiąc, jest śmieszny. Aby wyświetlić link, Twój kontakt musi przesunąć palcem w górę na przystawce.

Łącze można wyświetlić ponownie po ponownym odtworzeniu przyciągania. Oczywiście po obejrzeniu i odtworzeniu przystawki nie ma możliwości ponownego wyświetlenia linku. Łącze jest, pod każdym względem, elementem samego przyciągania.

Ta funkcja jest świetna dla każdego, kto używa Snapchata do reklam. Może pomoże małym firmom. Ma jednak swoje wady, tj. Nie można stwierdzić, czy do przystawki jest dołączony link. Link może po prostu nie istnieć. O ile nie dodasz tekstu do przystawki, nakazując znajomemu przesunięcie palcem w górę i wyświetlenie go, potraktują to jak każdą inną przystawkę. Najłatwiejszym sposobem obejścia tego problemu, nawet jeśli Snapchat nie chce, aby żadne ikony zasłaniały wysłany obraz, to być może dodanie małej ikony obok powiadomienia w aplikacji pokazującej nową przystawkę. Przynajmniej jest to funkcja, której Facebook nie będzie chciał kopiować.

x