Jak wysyłać prezenty świąteczne w „Animal Crossing: New Horizons”

acnh zima update_heroNintendo

W ramach przygotowań do świąt w grze Animal Crossing: New Horizons możesz wysyłać prezenty, a nawet specjalne pocztówki z motywami zimowymi. A wszystko to możesz zrobić za pośrednictwem systemu poczty w grze w Dodo Airlines.

Prezenty na Dzień Zabawek

Możesz kupić zabawki i inne specjalne prezenty w Nook’s Cranny. 1-25 grudnia, a 24 grudnia jest wielki Wydarzenie Toy Day. Spodziewaj się, że przez cały miesiąc na Twojej wyspie pojawi się mnóstwo świątecznych dekoracji o tematyce świątecznej na placu Resident Services, Nook’s Cranny i nie tylko.

dzień zabawki dla zwierząt przekraczających nowe horyzonty

Przedmioty Toy Day, które pojawią się w Nook’s Cranny, będą dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Podobnie jak w przypadku większości przedmiotów o tematyce świątecznej, możesz wybrać tylko jedną odmianę kolorów dla każdego przedmiotu z własnego sklepu Nook’s Cranny, więc sprawdzaj regularnie, aby je wszystkie zebrać.

Ponadto udekorowane drzewa wokół wyspy mogą upuszczać specjalne ozdoby, gdy nimi potrząsasz. Jeśli zbierzesz ich wystarczającą ilość, przez cały grudzień otrzymasz również specjalne świąteczne przepisy na majsterkowanie.

Ponieważ na twojej wyspie powoli zaczyna gromadzić się śnieg, z nieba będą spadać również specjalne płatki śniegu. Jeśli złapiesz je swoją siecią, możesz zebrać jeszcze więcej zimowych przepisów na majsterkowanie.

Wysyłanie prezentów za pośrednictwem poczty

Wysyłanie poczty do mieszkańców serii Animal Crossing zawsze było wielką sprawą. Teraz możesz nawet wysyłać spersonalizowane pocztówki do osób z listy znajomych Nintendo Switch.

Uwaga: Musisz mieć połączenie z Internetem, aby wysyłać pocztę w grze do znajomych w Animal Crossing: New Horizons.

Od 1 grudnia możesz odwiedzić Nook’s Cranny, aby odebrać zabawki i prezenty, które możesz wysłać znajomym i rodzinie, którzy są na Twojej wyspie lub na liście znajomych. Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego, możesz również odebrać papier do pakowania w Nook’s Cranny (jest w szafce) i zawinąć prezent przed wysłaniem.

ZWIĄZANE Z: Jak nawiązać kontakt z przyjaciółmi w „Animal Crossing: New Horizons”

Zakamarki Prezenty na Dzień Zabawek

Pojedynczy arkusz papieru do pakowania zwykle kosztuje 160 dzwonków, a pakiet pięciu kosztuje 800, w zależności od wzoru.

Aby zapakować prezent, otwórz swój ekwipunek przyciskiem X na prawym kontrolerze Joy-Con, a następnie wybierz papier do pakowania. Wybierz „Wrap” z menu, a następnie wybierz przedmiot w ekwipunku, który chcesz owinąć. To wszystko!

acnh pakowanie prezentów

Kiedy po raz pierwszy odwiedzisz lotnisko Dodo, Orville poinformuje Cię o usługach pocztowych, które oferuje. Po prawej stronie jego biurka zobaczysz stojak z kopertami, które możesz wysłać znajomym za 200 dzwonków. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem i podejdź do stojaka na pocztówki. Wybierz „Wyślij” z menu Orville, aby wybrać znajomego z listy.

acnh dodo Airlines poczta

Możesz wysłać pocztówkę mieszkaniecowi zwierząt lub innemu graczowi na twojej wyspie, swojemu przyszłemu ja lub komukolwiek z listy znajomych w grze. Po wybraniu odbiorcy możesz dostosować swoją pocztówkę.

Asortyment świątecznych pocztówek będzie dostępny od początku grudnia do początku stycznia. Pamiętaj, aby odebrać ulubione, póki masz szansę!

pocztówki z wakacji acnh

Możesz dostosować swoje pocztówki, wpisując spersonalizowaną wiadomość. Jeśli wyślesz jednego zwierzęcia mieszkającego na twojej wyspie, mogą nawet odpowiedzieć!

Po wpisaniu wiadomości naciśnij przycisk ze znakiem plus (+) na prawym kontrolerze Joy-Con, aby wyświetlić jej podgląd. Następnie możesz kontynuować pisanie, zapisać wiadomość do wysłania później lub anulować wysyłanie karty, naciskając przycisk ze znakiem minus (-) na lewym kontrolerze Joy-Con.

zwierzę przekraczające nowe horyzonty Wesołych Świąt

Po zakończeniu wpisywania wiadomości możesz dołączyć prezent. W prawym dolnym rogu ekranu Nintendo Switch kliknij ikonę, która wygląda jak prezent. Wybierz przedmiot, który chcesz dołączyć z ekwipunku, a następnie wybierz „OK”, aby wysłać pocztówkę.

Twój odbiorca otrzyma go w swojej skrzynce pocztowej następnego dnia.

Pamiętaj, aby wskoczyć do gry w Boże Narodzenie, aby dostrzec Jingle the Reindeer i dołączyć do wszystkich świątecznych zajęć! Mamy nadzieję, że czekając, nowe zabawki pomogą Ci nabrać świątecznego nastroju.

body #primary .entry-content ul # nextuplist {list-style-type: none; margin-left: 0px; padding-left: 0px;}
body #primary .entry-content ul # nextuplist li a {text-decoration: none; color: # 1d55a9;}