Jak wysyłać zaproszenia na wydarzenia, które automatycznie dostosowują się do stref czasowych


Praca w dwóch różnych strefach czasowych nie jest łatwa. Ma swoje zalety, ale do tego nie jest najłatwiej się przyzwyczaić. Rażąca wada pracy w różnych strefach czasowych ujawnia się, gdy trzeba zorganizować spotkanie lub wydarzenie. Spotkania są trudne do koordynowania, ale kiedy trzeba je koordynować między dwiema różnymi strefami czasowymi, procesy są tym bardziej skomplikowane. Outlook umożliwia wysyłanie zaproszeń na spotkania, ale nie może uwzględniać różnicy stref czasowych. Osoby w jednej strefie czasowej zawsze będą musiały przeliczyć czas dla swojego obszaru. Brak strefy czasowej to bezpłatna aplikacja internetowa, która może automatycznie dostosowywać się do stref czasowych. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć wydarzenie i skorzystać z usługi, aby udostępnić zaproszenie.

Automatyczna regulacja dla stref czasowych

Odwiedź No Time Zone i utwórz wydarzenie. Automatycznie wykryje aktualną strefę czasową w ustawieniach komputera. Nadaj swojemu wpisowi tytuł i wprowadź typowe informacje; nazwa wydarzenia, czas, w którym ma ono miejsce i data. Brak strefy czasowej nie pozwala na dodanie lokalizacji do wydarzenia, co biorąc pod uwagę, że powinno być w różnych strefach czasowych, ma jakiś sens. Po utworzeniu wydarzenia kliknij przycisk Zapisz wpis.

Po zapisaniu wpisu brak strefy czasowej udostępnia łącze do udostępnienia. Ten link wskaże każdemu, kto otworzy go, powrót do Bez strefy czasowej, do określonego wydarzenia, które utworzyłeś. Będzie jednak jedna różnica; czas zmieni się w zależności od strefy czasowej, w której link jest otwarty.

Na przykład, jeśli utworzysz wydarzenie w Londynie i udostępnisz je komuś w Hongkongu, opcja Brak strefy czasowej automatycznie dostosuje się do stref czasowych. Twój odbiorca w Hongkongu pomyśli, że godzina wydarzenia została przekonwertowana specjalnie dla jego strefy czasowej.

Ograniczenia

Żadna strefa czasowa nie jest idealna. Rozwiązuje jeden problem, tj. Zarządzanie strefami czasowymi, ale brakuje mu wielu podstawowych funkcji, takich jak opcja lokalizacji. Jeśli używasz go do organizowania spotkań, może być konieczne dodanie agendy lub dołączenie briefu. W związku z tym aplikacja internetowa nie może być używana samodzielnie. Możesz udostępnić link e-mailem. Twój e-mail pozwoli Ci załączyć dodatkowe dokumenty, których potrzebują uczestnicy wydarzenia. Jeśli chcesz przekierować uczestników do określonej lokalizacji, będziesz musiał osadzić mapę w wiadomości e-mail lub może dodać link do lokalizacji. Możesz otrzymać kod Google Maps plus, aby ułatwić wyszukiwanie lokalizacji.

x