Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Nie ma udawania, że ​​Instagram nie przyjmuje wskazówek dotyczących funkcji od Snapchata. Zdzierstwo jest rażące i prawdopodobnie będzie kontynuowane, dopóki jedna aplikacja nie wykupi drugiej. Najnowsza funkcja skopiowana przez Instagram ze Snapchata to znikanie zdjęć i filmów. Możesz wysłać automatycznie wygasające zdjęcie lub film na konto Instagram, które obserwujesz i które podąża za Tobą. Konto będzie mogło wyświetlić je raz i nigdy więcej. Możesz dodać tekst i narysować obraz przed wysłaniem.

Wysyłanie znikających zdjęć i filmów

Aby wysłać znikający film lub zdjęcie do znajomego z Instagrama, dotknij przycisku aparatu w lewym górnym rogu ekranu głównego. Przesuń w górę, aby wybrać zdjęcie lub film z rolki aparatu. Alternatywnie możesz zrobić zdjęcie lub nagrać wideo za pomocą przedniego lub tylnego aparatu.

  Jak zablokować bezpośrednie wiadomości na Instagramie?

instagram-znikające-zdjęcia-1

Jeśli chcesz, narysuj zdjęcie, a następnie dotknij małej strzałki w prawym dolnym rogu ekranu. Wybierz odbiorcę i wyślij.

instagram-znikające-zdjęcia-2 instagram-znikające-zdjęcia-3

Przeglądanie znikających zdjęć i filmów

Gdy otrzymasz znikające zdjęcie lub film, u góry skrzynki odbiorczej pojawi się mały przycisk ze zdjęciem, aby wskazać, z którego konta zostały wysłane. Po dotknięciu rozpocznie się natychmiastowe odtwarzanie i pozostanie na ekranie przez osiemnaście sekund. Potem już go nie ma. Możesz odpowiedzieć na zdjęcie / film w naturze, tj. Własnym zdjęciem lub filmem, które znikną.

instagram-znikające-zdjęcia-4instagram-znikające-zdjęcia-odpowiedz

Znikające zdjęcia i filmy to osobna rozmowa. Nie pojawią się w wątku wiadomości bezpośrednich w Twojej skrzynce odbiorczej. Będziesz mógł stwierdzić, kiedy Twoje zdjęcie / wideo zostało obejrzane przez odbiorcę. Możesz wysyłać i odbierać te znikające wiadomości tylko z konta, które obserwujesz i które podąża za Tobą. Powinno to skutecznie zapobiegać spamowaniu.

  Jak nawiązać połączenie wideo na Instagramie

W nadchodzących tygodniach Instagram wprowadzi również funkcję wideo na żywo. Będzie to mniej więcej podobne do funkcji wideo na żywo na Facebooku, ale być może z filtrami.

Znikające zdjęcia i filmy zostały udostępnione wszystkim użytkownikom na całym świecie. Jeśli jeszcze ich nie widzisz, upewnij się, że zaktualizowałeś aplikację do najnowszej wersji.

x