Jak wyszukiwać obrazy Google za pomocą klawiatury [iOS]


Aplikacja Wiadomości na iPhonie od dawna obsługuje wysyłanie obrazów, a od kilku aktualizacji zaczęła również obsługiwać pliki GIF. Dzięki obsłudze klawiatur innych firm dodanej w systemie iOS 8 klawiatury, które umożliwiają wyszukiwanie i wstawianie GIF-ów z poziomu dowolnej aplikacji, stały się bardzo popularne. Klawiatura wyszukiwania grafiki to bezpłatna aplikacja klawiatury innej firmy na iOS, która działa w tym samym polu, ale umożliwia przeszukiwanie Grafiki Google i wstawianie obrazów z wyników do rozmowy.

Zainstaluj klawiaturę wyszukiwania obrazu i dodaj ją do włączonych klawiatur w aplikacji Ustawienia. Przejdź do Ogólne> Klawiatury i dodaj je, a następnie pozwól mu mieć pełny dostęp. Przełącz się na dowolną wybraną aplikację i dotknij klawisza kuli ziemskiej, aby przełączyć się na klawiaturę. Aplikacja ma pasek wyszukiwania, w który można stuknąć i wprowadzić wyszukiwane słowa. Po naciśnięciu klawisza wyszukiwania przyciski klawiatury są zastępowane wynikami pasującymi do wyszukiwania.

Klawiatura wyszukiwania grafikiWyszukiwanie grafiki z klawiatury

Aby wstawić obraz, dotknij jego miniatury w wynikach i poczekaj, aż klawiatura powie Ci, kiedy go wkleić. Obraz jest kopiowany do schowka i możesz go wkleić w dowolnym miejscu.

Ładowanie wyników wyszukiwania zajmuje trochę czasu, a Grafika Google jest zwykle szybsza nawet w przeglądarce mobilnej. Klawiatura, mimo że wyposażona we wszystkie klawisze potrzebne do wpisania wiadomości, nie jest zbyt dobra. Nie można przytrzymać klawisza Backspace w celu usunięcia wielu liter lub słów za jednym razem. Ponadto klawisze reagują nieco wolno, więc chociaż można je wykorzystać do przeszukiwania Grafiki Google, nie zapewni to wspaniałego wrażenia z pisania. Wyniki wyszukiwania nie oferują podglądu i często wersja miniatury wycina fragmenty obrazu. Jest na to jednak obejście; możesz obejrzeć obraz po wklejeniu go w polu wprowadzania przed wysłaniem.

Zainstaluj klawiaturę wyszukiwania obrazu z App Store