Jak wyszukiwać Snapchat według numeru telefonu?

Media społecznościowe stały się łatwym sposobem pozostawania w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, krewnymi i ulubionymi celebrytami. W tej cyfrowej erze dostępnych jest wiele serwisów społecznościowych, takich jak Snapchat, Facebook i Instagram. Snapchat to aplikacja, w której ludzie mogą wysyłać zdjęcia i SMS-y do swoich znajomych. Szczególną cechą tej aplikacji jest to, że zdjęcia zwane snapem są wyświetlane przez kilka sekund, a jeśli ktoś zrobi zrzut ekranu, otrzymasz o tym powiadomienie. Jeśli chodzi o specjalną funkcję tekstową, możesz ustawić czat w trybie znikania, gdy wiadomość zostanie zauważona przez innych. Ponadto posiada opcję, dzięki której możesz dodać historię, która będzie widoczna dla Twoich znajomych. Ponieważ ta aplikacja jest dostępna na Androida i iOS, jest powszechnie używana przez ludzi, aby pozostać ze sobą w kontakcie. Ta aplikacja przypisuje nazwę użytkownika dla każdego użytkownika i wiele razy nie znasz nazwy użytkownika swoich znajomych, więc nie możesz pozostać w kontakcie ze znajomymi. W tym artykule poprowadzimy Cię, jak przeszukiwać Snapchat według numeru telefonu. Więc czytaj dalej, aby znaleźć Snapchat według numeru telefonu.

Jak wyszukiwać Snapchat według numeru telefonu?

W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć snapchat według numeru telefonu. Istnieje wiele sposobów wyszukiwania nazwy użytkownika Snapchata według numeru telefonu. Zacznijmy od najłatwiejszej metody wyszukiwania Snapchata według numeru telefonu.

Metoda 1: Poprzez wyszukiwanie nazwy użytkownika Snapchat według numeru telefonu

W tym celu musisz mieć Snapchat na swoim telefonie. Poniżej znajdują się kroki, które należy wykonać-

1. Uruchom aplikację Snapchat na swoim telefonie komórkowym.

2. Stuknij ikonę Dodaj znajomego, która znajduje się w prawym górnym rogu.

3. Stuknij opcję Wszystkie kontakty.

4. Z listy, która zostanie otwarta, Wyszukaj znajomego, którego chcesz dodać.

5. Stuknij opcję Dodaj, aby wysłać zaproszenie do znajomych do znajomego z listy kontaktów.

Ale tylko osoby z Twojej listy kontaktów zostaną pokazane, kto jest tam na Snapchacie.

Metoda 2: Korzystaj z aplikacji internetowych innych firm

Istnieje wiele aplikacji, które pomogą Ci znaleźć Snapchata według numeru telefonu. Omówimy tutaj jedną z aplikacji i podamy listę innych aplikacji, abyś mógł wybrać według własnego uznania.

Sum społeczny

Chociaż Social Catfish oferuje usługę badania randek online, jest w stanie o wiele więcej. Jest to potężne narzędzie do znajdowania kogoś we wszystkich sieciach społecznościowych, ponieważ gromadzi miliardy danych publicznych z serwisów randkowych i mediów społecznościowych. Możesz szybko znaleźć wszystkie profile i zdjęcia danej osoby, wyszukując ich numer telefonu.

1. Otwórz Sum społeczny klikając w link dołączony do suma społecznościowego.

2. Wpisz numer telefonu znajomego, którego chcesz wyszukać.

3. Kliknij opcję Szukaj.

Inne aplikacje, które mogą Ci pomóc, jeśli zastanawiasz się, jak przeszukiwać Snapchata według numeru telefonu, to: Spokeo oraz Intelius

Metoda 3: Synchronizuj kontakty

Wiele osób napotyka problem polegający na tym, że mają zapisany numer znajomych na liście kontaktów, ale nie mogą ich znaleźć na Snapchacie. Dla wszystkich, którzy borykają się z tym problemem, możesz wykonać czynności wymienione poniżej, aby przeprowadzić wyszukiwanie nazwy użytkownika Snapchat według numeru telefonu.

1. W telefonie Otwórz aplikację Snapchat.

2. W lewym górnym rogu pojawi się ikona profilu. Kliknij tę ikonę profilu.

3. W prawym górnym rogu pojawi się ikona ustawień. Kliknij ikonę Ustawienia.

4. W sekcji Moje konto przewiń w dół, aby znaleźć synchronizację kontaktów.

5. Stuknij w Synchronizacja kontaktów

6. W obszarze zarządzania synchronizacją kontaktów zaznacz pole zatytułowane Synchronizuj kontakty.

Wykonując te czynności, możesz zsynchronizować swoją listę kontaktów i znaleźć znajomych, którzy znajdują się na Twojej liście kontaktów.

Jakie są inne sposoby na znalezienie kogoś na Snapchacie?

Są też inne sposoby na znalezienie kogoś na Snapchacie. Omówiliśmy je poniżej;

Metoda 1: Użyj opcji wyszukiwania na Snapchacie

1. Stuknij ikonę Snapchat na telefonie komórkowym, aby otworzyć aplikację.

2. Stuknij ikonę Szukaj pokazaną po lewej stronie.

3. Wpisz imię znajomego.

4. Pojawi się lista osób o tym samym nazwisku. Wybierz z listy swojego przyjaciela, klikając opcję Dodaj przyjaciela.

Metoda 2: Wyszukaj na innym koncie w mediach społecznościowych

Większość użytkowników publikuje swoje Snapkody i tożsamości Snapchat na swoich biografiach na Facebooku, Twitterze i Instagramie oraz w serwisach społecznościowych.

1. Musisz skopiować nazwę użytkownika prezentowaną na bio.

2. Stuknij ikonę Szukaj.

3. Wpisz nazwę użytkownika w wyszukiwarce Snapchata, aby znaleźć znajomego. Twoje menu główne wyświetli profil Snapchat.

4. Możesz dodać tam osobę jako znajomego, klikając ikonę Dodaj znajomego.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak to wygląda, gdy ktoś blokuje Cię na Snapchacie?

Odp. Nie otrzymasz powiadomienia, jeśli zostałeś zablokowany na Snapchacie, ale istnieją sposoby, aby się o tym dowiedzieć. Jeśli uważasz, że ktoś Cię zbanował, spróbuj znaleźć jego nazwę użytkownika, przejrzyj swoje rozmowy lub wyślij mu wiadomość Snapchat. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany, sprawdzając jego nazwisko na innym koncie.

Q2. Czy możesz wyszukiwać użytkowników Snapchata?

Odp. Tak, możliwe jest wyszukiwanie użytkowników Snapchata, prosząc znajomych o kod Snap, dodając znajomych przez adres URL, synchronizując listę kontaktów i prosząc o nazwę użytkownika znajomych.

Q3. Jak znaleźć kogoś na Snapchacie z samymi numerami?

Odp. Wyszukiwanie nazwy użytkownika Snapchata według numeru telefonu jest możliwe na wiele sposobów. Sposoby te to synchronizacja listy kontaktów, korzystanie z witryn dostępnych online, takich jak sumy społecznościowe, pytanie znajomego o nazwę użytkownika za pomocą prostego tekstu na telefonie komórkowym i wyszukiwanie na Snapchacie, wpisując imię znajomego.

Q4. Czy nadal możesz złapać kogoś, kto cię nie zaprzyjaźnił?

Odp. Kiedy ktoś cię rozwiąże na Snapchacie, nie możesz wysłać mu snapa. Ale Snapchat pozwala wysyłać do nich proste wiadomości tekstowe.

P5. Dlaczego dziewczyny używają snapchata?

Odp. Snapchat to fantastyczne narzędzie dla samotnej kobiety. Umożliwia jednostkom interakcję z potencjalnymi partnerami randkowymi w beztroskim, interesującym stylu lub przeglądanie kont Snapchat innych singli. Snapchat pozwala również komunikować się „potajemnie” z osobami, których Twój partner nie jest świadomy.

P6. Czy możesz zobaczyć kogoś na Snapchacie bez dodawania go?

Odp. Możesz przeglądać historie osób, które je udostępniły w trybie publicznym, ale nie możesz przeglądać historii osób, które je udostępniły w trybie prywatnym.

***

Mamy nadzieję, że z pomocą tego poradnika nauczyliście się, jak wyszukiwać snapchat po numerze telefonu. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.