Jak wzmocnić swój profil dzięki certyfikatom ExpertRating?

Certyfikaty online stały się obecnie poszukiwanym sposobem uczenia się i znacznie wzrosły od początku pandemii.

Znaczący wzrost był widoczny w ostatniej dekadzie, jeśli chodzi o nauczanie online i certyfikaty. Z powodu pandemii ludzie zostali zmuszeni do podnoszenia swoich umiejętności za pośrednictwem mediów internetowych. Jeszcze przed pandemią rynki edukacji online były: prognozowane osiągnąć 350 miliardów dolarów do 2025 roku.

Warto zauważyć, że umiejętności są cenniejsze niż stopnie naukowe. Ale certyfikat od zaufanego organu postawi Cię w lepszym miejscu. Będzie służył jako pokaz twoich umiejętności, a także wiarygodności.

Certyfikaty mogą pomóc Ci w rozpoczęciu kariery, a nawet wzniesieniu jej na nowy poziom. Nie można być obecnym w każdym miejscu, aby uczyć się nowych rzeczy. W tym momencie wkraczają certyfikaty online. Możesz siedzieć w zaciszu swojego domu i zdobywać nowe umiejętności i certyfikaty. Edukacja i nauka online bardzo to ułatwiły.

Jest wiele powodów, dla których studenci wolą zdobywać certyfikaty online w celu zdobycia nowych umiejętności.

Dlaczego ludzie wybierają kursy certyfikacyjne online?

Wcześniej trend polegał na chodzeniu do szkół i uczelni, aby uzyskać stopnie naukowe. Teraz trend się nieco zmienia. Ludzie skłaniają się do uczęszczania na określone kursy i nabywania tylko wymaganych umiejętności. Oto kilka powodów, które wyjaśnią Ci, dlaczego ludzie decydują się na certyfikację online:

#1. Czas równoważenia

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy kimś, kto chce zdobyć więcej wiedzy i certyfikatów w dowolnej dziedzinie, zarządzanie czasem może być trudne. Za pomocą kursów online możesz ustalić swoje priorytety i zająć się sesją nauki w wolnym czasie. Masz wystarczającą elastyczność, aby zarządzać wszystkim.

#2. Brak ograniczeń geograficznych

Dzięki certyfikatom online nie musisz polegać na żadnym miejscu. Nawet jeśli chcesz wziąć udział w kursie prowadzonym w innej części świata, nadal możesz go podjąć za pośrednictwem medium online. Na tym polega piękno certyfikatów online. Możesz usiąść w domu i uzyskać wiarygodne certyfikaty od zaufanych organów na całym świecie.

#3. Ukierunkowany program nauczania

Najlepszą rzeczą w edukacji online jest to, że możesz zdecydować, czego chcesz się nauczyć. Na studiach dyplomowych istnieje stałe podejście do nauki. W certyfikatach online możesz wybrać kurs, który Cię interesuje. Poczujesz się także zmotywowany, ponieważ nie musisz zaliczyć obowiązkowych kursów, które Cię nie interesują.

#4. Dostęp do materiałów online

Teraz nie musisz nosić ze sobą książek, ponieważ wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i poświęcenie, aby się czegoś nauczyć. Kolejną korzyścią jest możliwość łatwego ponownego obejrzenia wykładów wideo lub ponownego przejrzenia notatek w dowolnym momencie.

#5. Większy wybór tematów kursów

Istnieje duża szansa na ograniczenia kursów na kampusie, na którym zdecydujesz się podjąć studia. Kiedy wybierzesz edukację online, zobaczysz, że możesz wybrać dowolny kurs w dogodnym dla siebie czasie, ponieważ masz wiele opcji. Nie musisz się ograniczać ze względu na wymagania kadrowe, ponieważ możesz wybierać spośród kursów na całym świecie.

Istnieje wiele korzyści związanych z certyfikatami online i programami studiów. Oto kilka z nich, które pomogą Ci zdecydować, czy chcesz uzyskać certyfikat online, czy stopień naukowy na terenie kampusu.

Jeśli planujesz wziąć udział w kursach online, powinieneś sprawdzić ExpertRating i jego doskonałe programy certyfikacji online.

Certyfikaty online ExpertRating

ExpertRating dostarcza rocznie ponad 3 miliony kursów online i testów certyfikacyjnych. W ExpertRating znajdziesz szczegółowe kursy online, ebooki i samouczki w przystępnych cenach dla każdej branży. Wszystkie dostępne tutaj zasoby są korzystne dla osób, które chcą poszerzyć swoją karierę, a nawet zdobyć wiarygodność, aby rozpocząć karierę.

ExpertRating posiada największy na świecie spis testów z ponad 800 testami umiejętności. Możesz znaleźć skuteczny i niedrogi sposób testowania i doskonalenia swoich umiejętności w ponad 300 certyfikatach online akceptowanych na całym świecie. Zauważysz również znaczny wzrost szans na awans w swojej karierze po otrzymaniu certyfikatu online od ExpertRating.

Odwiedzając witrynę ExpertRating, znajdziesz mnóstwo programów certyfikacji online. Objęte nimi kategorie to:

 • Fitness i opieka zdrowotna
 • Rozwój osobisty i wzbogacanie
 • Przedsiębiorczość i umiejętności społeczne
 • Administracja biznesowa
 • Fotografia cyfrowa i cyfrowe wideo
 • Projekt graficzny
 • Języki
 • Prawo i kariera prawnicza
 • Finanse osobiste i budowanie bogactwa
 • Sprzedaż i Marketing
 • Programowanie internetowe i komputerowe
 • Pisanie i publikowanie

Poza tym znajdziesz wiele kategorii do wyboru. Dzięki temu nigdy nie zawiedziesz, wybierając właściwy kurs dla siebie.

Przyjrzyjmy się teraz kilku kursom online dostarczonym przez ExpertRating i dowiedzmy się, jakie są ich funkcje.

#1. Certyfikacja marketingu cyfrowego

Marketing cyfrowy to najmodniejsza dziedzina, w której wszystko zmierza w kierunku strony cyfrowej. Obszar marketingu cyfrowego obejmuje wszystko, od blogowania i płatności za kliknięcie po zaangażowanie w media społecznościowe i budowanie linków. W tym kursie online dowiesz się o wielu strategiach marketingu cyfrowego, aby lepiej przyciągać więcej odwiedzających do Twojej witryny.

Ten Internetowy kurs marketingu cyfrowego obejmuje różne moduły do ​​edukowania osób na temat technik marketingu cyfrowego, takich jak SEO, e-mail marketing, marketing w mediach społecznościowych, płatne wyszukiwanie, strategie i platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, LinkedIn, YouTube, Pinterest itp. Obejmuje również temat blogowania.

Po ukończeniu całego kursu będziesz musiał zdać egzamin, aby uzyskać certyfikat. Niezależnie od tego, czy uczysz się tego dla własnej firmy, czy pomagasz swoim klientom, zobaczysz ogromną różnicę w wynikach po podjęciu tego certyfikatu online.

#2. Certyfikacja zarządzania projektami

The Certyfikacja zarządzania projektami by ExpertRating pomoże Ci zarządzać projektami w doskonałej szybkości. Bez względu na to, jak krótkie są terminy i skąpe budżety, po ukończeniu tego kursu online będziesz mieć strategię w zanadrzu.

Kurs obejmuje wszystkie koncepcje, narzędzia i techniki niezbędne do zrozumienia zarządzania projektami. Moduły zostały stworzone z myślą o Certyfikacji PMP przyznanej przez Project Management Institute. Możesz więc polegać na tym kursie, aby uzyskać pełną wiedzę związaną z zarządzaniem projektami.

#3. Certyfikacja trenera osobistego

Ludzie są teraz bardziej zainteresowani kondycją i zdrowiem. Z oceną ekspertów Certyfikacja trenera osobistego, możesz uzyskać certyfikat osobistego trenera poprzez testowanie umiejętności i certyfikację online. Jeśli myślisz o rozpoczęciu kariery w branży fitness, to jest to właściwy kierunek.

Ten kurs online obejmuje ponad 120 ćwiczeń, które są łatwe do zrozumienia zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Znajdziesz tu każdy aspekt fitnessu, od ćwiczeń różnych części ciała po jedzenie i odżywianie.

#4. Certyfikacja analityka biznesowego

Aby zweryfikować swoje umiejętności analizy biznesowej lub postawić stopę w dziedzinie analizy biznesowej, powinieneś rozważyć podjęcie Certyfikacja analityka biznesowego. Ten kurs online uczy wielu koncepcji analizy biznesowej, takich jak analiza strategii rynkowej, analiza wskaźnikowa, analiza organizacyjna i wiele innych. Ten internetowy certyfikat Expert Rating pomoże Ci wyróżnić się z tłumu kandydatów do pracy. Ten kurs trwa 2-4 tygodnie.

#5. Certyfikacja Wirtualnego Asystenta

Ponieważ wszystko zmierza w kierunku cyfrowym, ludzie szukają wirtualnych asystentów do obsługi ich zadań. Jeśli znasz się na tej dziedzinie, ale nie wiesz, jak zacząć, jesteś we właściwym miejscu. Ten Certyfikacja Wirtualnego Asystenta by ExpertRating pomoże Ci zdobyć wszystkie niezbędne umiejętności, a po jego ukończeniu staniesz się w pełni zarezerwowanym wirtualnym asystentem.

Jeśli posiadasz certyfikat VA, zyskasz lepszą ekspozycję na możliwości biznesowe i freelancerskie. Pracodawcy uznają Cię za wiarygodnego kandydata do VA, ponieważ uzyskałeś certyfikat Expert Rating.

Dlaczego warto wybrać ocenę ekspercką?

Na rynku dostępnych jest wiele platform do certyfikacji online. Omówimy teraz korzyści płynące z przeprowadzenia kursu za pośrednictwem ExpertRating.

#1. Zintegrowany System Testowania

Rekruterzy, programiści HR i ATS mogą bezpośrednio zintegrować system testowy ExpertRating ze swoimi stronami internetowymi. Ocena umiejętności może być łatwiejsza dla kandydatów, ponieważ instytucje edukacyjne mogą teraz umieścić funkcję testowania na swojej platformie.

#2. Niezrównane funkcje do testowania zatrudnienia

Firmy otrzymują wiele funkcji testowania, takich jak elastyczne opcje testowania, wiele opcji płatności, szczegółowe funkcje raportowania i ekonomiczne testy. Pracodawcy muszą zarejestrować się i uiścić opłaty, aby rozpocząć testowanie potencjalnego pracownika w mniej niż 3 minuty.

#3. Wiarygodność certyfikacji na zawsze

Papierowa kopia certyfikatu zostanie dostarczona pocztą lotniczą. Dzięki temu zawsze masz dowód swoich certyfikowanych umiejętności. Poza tym otrzymasz również transkrypcję online, która będzie zawierać informację o Twoim wyniku potwierdzania Twoich certyfikowanych danych uwierzytelniających w dowolnym momencie przez Internet.

#4. Certyfikacja ISO

ExpertRating to firma posiadająca certyfikat ISO 9001:2015. Gwarantuje to, że wszystkie oferowane kursy i certyfikaty są zgodne z najwyższymi standardami jakości na rynku międzynarodowym. Każdy kurs online na ExpertRating jest tworzony w wyniku szeroko zakrojonych badań prowadzonych przez ekspertów i profesjonalistów z różnych branż. Istnieje zespół ekspertów, który weryfikuje jakość każdego kursu przed umieszczeniem go w ExpertRating.

#5. Testy przed zatrudnieniem

Jeśli Twoja firma poważnie traktuje podnoszenie kwalifikacji pracowników, to ExpertRating jest idealną platformą dla Twojej firmy. Dostępnych jest wiele testów umiejętności, które pomogą przetestować pracowników we właściwy sposób. Zanim zatrudnisz kolejnego pracownika, możesz przetestować jego umiejętności i sprawdzić, czy może wnieść wartość dodaną do organizacji, czy nie.

ExpertRating zapewnia pracodawcom najbardziej wydajną i przystępną cenowo opcję oceny umiejętności pracownika. Jeśli chodzi o testy przed zatrudnieniem, ExpertRating jest uważany za godną polecenia opcję dla kilku firm. Tutaj masz do wyboru ponad 800 testów dla swoich pracowników.

Oto niektóre z głównych powodów, dla których warto rozważyć ocenę ExpertRating. Rocznie przeprowadza się ponad 3 miliony testów, a do tej pory test na ExpertRating przystąpiło 25 milionów osób. Możesz więc rozważyć ExpertRating, aby podjąć wszelkie oceny umiejętności lub certyfikaty online.

Alternatywy dla oceny ekspertów

#1. Coursera

Możesz zrobić kolejny krok w swoim życiu lub rozwinąć karierę, zdobywając certyfikaty online od Coursera. Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia, aby podjąć jakikolwiek kurs, możesz również oczekiwać światowej klasy szkolenia od wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów.

Możesz skorzystać z kursów na żądanie lub nawet podjąć studia online bezpośrednio z platformy. Wszystko to w zaciszu własnego domu.

#2. Whizlaby

W Whizlabs otrzymasz wysokiej jakości szkolenie w przystępnych cenach. Istnieje wiele kursów dostępnych w każdej pożądanej branży, takiej jak Cloud Computing, Big Data, Java, Linux, Blockchain, AI i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni kurs, przystąpić do testów online i uzyskać certyfikat.

Możesz oczekiwać pełnego wsparcia ekspertów z każdej dziedziny, jeśli utkniesz w dowolnym miejscu.

Nawet jeśli jesteś firmą i myślisz o podnoszeniu umiejętności swoich pracowników, możesz wziąć udział w programie „Whizlabs for Business” i podnosić swój zespół w przystępnych cenach.

#3. Udemy

Na Udemy dostępnych jest ponad 155 000 kursów wideo online. Odwiedzając Udemy, znajdziesz wiele różnych opcji, ponieważ dostępne są kursy na każdy temat z wieloma twórcami do wyboru. Możesz uczyć się we własnym tempie, ponieważ masz pełny dostęp do całego kursu na telefonie komórkowym i komputerze przez całe życie.

Dzięki Udemy Business możesz nawet szkolić swoich pracowników i doskonalić ich umiejętności, co ostatecznie przyniesie korzyści Twojej organizacji. Od najmodniejszego tematu do najmniej znanego tematu, wszystko znajdziesz tutaj. Te kursy online są dość przystępne, z kilkoma darmowymi opcjami.

Wniosek 👨‍🏫

Ludzie wolą studiować razem z pracą na pełen etat. Dlatego coraz więcej osób korzysta z kursów online, ponieważ oferują one elastyczność czasu i lokalizacji. Załóżmy, że planujesz nauczyć się czegoś nowego, aby uzyskać awans w obecnej pracy lub przejść do innego zawodu. W takim przypadku powinieneś sprawdzić ExpertRating, aby znaleźć jedne z najlepszych opcji certyfikacji online.

Następnie przeczytaj o najlepszych kursach online do nauki AI.