Jak zablokować wszelkie wzmianki o pokemonach z Internetu

Udostępnij teraz w social media:


Pokemon Go stał się jedną z tych rzeczy, o których wszyscy mówią. Pozostało kilka zakątków internetu, w których o grze się nie dyskutuje i jak wszystko, co szturmem zdobywa Internet, są ludzie, którzy są chorzy i zmęczeni słuchaniem o grze. Tak samo było z Donaldem Trumpem, Kim Kardashian, Brexitem, Batmanem V Supermanem, nowym filmem Ghostbusters i oczywiście wszystkim związanym z Game of Thrones. Programiści przychodzą na ratunek i wymyślają sposób, aby zablokować wszystkie wzmianki o konkretnym irytującym temacie, a PokeGone to bloker Pokemon Go, który robi to za każdą wzmiankę o grze. To rozszerzenie przeglądarki Chrome, które blokuje wszelkie wzmianki o grze z każdej odwiedzanej witryny.

  Co zrobić, gdy Pokemon Go utknie na ekranie „Caught!” Ekran

Jesteśmy tak samo winni ciągłego mówienia o Pokemon Go, jak każdy inny. W rzeczywistości strona główna zawiera sporo postów na temat Pokemon Go.

Jeśli jednak zainstalujesz PokeGone i odświeżysz stronę, otrzymasz to.

pokegone-2

Rozszerzenie wyczyści każdą stronę, która wspomina o Pokemon Go. Oznacza to, że wszystko, co nie jest związane z Pokemon Go, prawdopodobnie również zostanie wyczyszczone. Dla niektórych może to być nieco zbyt agresywne i jeśli wolisz rozszerzenie, skorzystaj z treści Pokemon Go, przejdź do jego opcji i zmień czułość filtra.

Domyślnie jest ustawiony na „Agresywny” i rzeczywiście jest bardzo agresywny. Aby uzyskać bardziej łagodne podejście do szorowania Pokemon Go z Internetu, możesz ustawić go na „ Łagodny ”. Jeśli jednak uznasz, że „Agresywny” nie wystarczy i chcesz, aby rozszerzenie było bardziej drastyczne, ustaw czułość filtra na „Mściwy”.

  Jak sprawdzić, gdzie złapałeś pokemona w Pokemon Go

pokegone-3

Zainstaluj PokeGone z Chrome Web Store

x