iOS

Jak zablokować wszystkie treści polityczne w Safari [iOS]

Udostępnij teraz w social media:


Polityka może cię denerwować i nie ma reguł określających, co stanowi rozsądną opinię polityczną, więc w Internecie jest wiele rzeczy, które otrzymują etykietę „opinia polityczna”. Im więcej wściekłości wywołuje opinię, tym częściej zobaczysz ją w internecie, czemu często towarzyszy równie wściekłość wywołująca kontropinię. Jeśli masz dość oglądania tak wielu politycznych jatrioli w prawie każdej odwiedzanej witrynie, wypróbuj Politics Filter. Jest to bezpłatna aplikacja na iOS, która blokuje wyświetlanie treści politycznych w Safari. Aplikacja wymaga systemu iOS 9 lub nowszego, ponieważ musi korzystać z funkcji blokowania treści, która została wprowadzona w przeglądarce Safari w systemie iOS 9.

  Jak uzyskać wskazówki dojazdu na ekranie blokady w Mapach Google [iOS]

Pobierz Filtr Polityka i przejdź do aplikacji Ustawienia. Stuknij Safari iw grupie ustawień Ogólne stuknij Blokowanie treści. Filtr Polityka pojawi się tutaj jako opcja, którą możesz włączyć. Włącz go i odwiedź dowolną witrynę w Safari, o której wiesz, że będzie zawierała wiadomości polityczne, takie jak CNN.

Filtr Polityka

Przed i po CNN pokazano poniżej. Nie trzeba dodawać, że jeśli jesteś osobą, która lubi politykę, ta aplikacja nie jest dla Ciebie. Politics Filter to jedno obszerne rozwiązanie, które odfiltruje wszystko, co polityczne. Nie można po prostu blokować wiadomości politycznych związanych z danym krajem, który może mieć wyjątkowo irytującą osobę kandydującą na prezydenta. Wszystko albo nic.

  Jak wysyłać GIF-y na Facebook Messenger [iOS]

Polityka Filter-before Polityka Filter-after

Aplikacja nie radzi sobie tak dobrze z blokowaniem wiadomości politycznych na stronach internetowych, które nie są przeznaczone specjalnie dla tej niszy informacyjnej. Działa najlepiej w przypadku witryn zawierających wyłącznie wiadomości, takich jak CNN i BBC, a mniej w przypadku witryn takich jak Huffington Post.

Zainstaluj filtr Polityka z App Store

x