Jak zablokować wszystkie wzmianki o wyborach w USA w 2016 r. Na swoim kanale na Twitterze [Chrome]


Wybory prezydenckie w USA w 2016 roku były bardzo gorące. Niektórzy kandydaci, którzy obecnie startują, często znajdują się w centrum jednego lub drugiego kontrowersyjnego oświadczenia. Powiedzielibyśmy więcej, ale 20 sezon South Parku prawdopodobnie powie lepiej. Wszystko, co wiąże się z tymi wyborami, wydaje się przeradzać w głośną, gorącą dyskusję, która z pewnością spowoduje utratę przyjaciół. Jeśli masz dość ciągłego strumienia ludzi i serwisów informacyjnych omawiających nadchodzące wybory w USA, to Make Twitter Great Again to rozszerzenie Chrome, które powinieneś sprawdzić. Ukrywa wszystkie tweety o wyborach w USA w 2016 roku na Twojej osi czasu. Tweety nadal się pojawiają, ale cały tekst jest zastępowany zdaniem „Ten tekst dotyczy wyborów w USA 2016”.

Zainstaluj rozszerzenie Chrome, a obok paska adresu URL pojawi się mały przycisk. Stuknij, aby upewnić się, że rozszerzenie jest włączone.

make-twitter-great-again

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to odświeżyć swój kanał na Twitterze, a wszystkie nagłówki lub tweety związane z wyborami w USA w 2016 r. Znikną.

nas-wybory-tweet-ukryj

Rozszerzenie nie usuwa obrazów, ale wszelkie nagłówki, które niejasno odnoszą się do kogokolwiek związanego z wyborami, są ukryte. Spraw, by Twitter był znowu wspaniały, nie skupia się tylko na kwestiach politycznych lub historiach, które są specjalnie sklasyfikowane jako polityczne. Jeśli na Twojej osi czasu znajduje się tweet o jednym z kandydatów, którzy startują, który wypadł z wyścigu lub może to być biegający kolega itp., Tekst tweeta zostanie ukryty. Nie ma znaczenia, czy tweet dotyczy zdrowia wspomnianych kandydatów, deklaracji podatkowych czy włosów.

Oczywiście, jeśli chcesz przeczytać tweet w jakikolwiek sposób, możesz go dotknąć, aby odsłonić rzeczywisty tekst. Jest to o wiele łatwiejsze niż wyłączenie rozszerzenia, jeśli chcesz przeczytać najnowsze informacje dotyczące wyborów. Wiadomości, które nie są polityczne, będą nadal pojawiać się tak, jak zwykle na Twojej osi czasu.

Obecnie szukamy czegoś podobnego dla przeglądarki Firefox.

Zainstaluj Make Twitter Great Again z Chrome Web Store

x