Jak zacząć od nowa w Pokemon GO

Jeśli jesteś fanem Pokemon GO lub uwielbiasz grać w Pokemon GO, a teraz chcesz wiedzieć, jak zacząć od nowa Pokemon GO, bądź na bieżąco do końca. W tym artykule wyjaśniono, jak ponownie uruchomić konto Pokemon GO i sklonować aplikację Pokemon GO na urządzenie mobilne. Ponadto dowiesz się więcej o Pokemon GO, jak zacząć od nowa i czy możesz połączyć wiele kont Pokemon GO. Zacznijmy więc teraz, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Pokemon GO.

Jak zacząć od nowa w Pokemon GO

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak zacząć od nowa lub zrestartować konto Pokemon GO w aplikacji Pokemon GO w szczegółowy sposób, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Jak sklonować Pokemona?

W Pokemon GO dostępne są cztery klony Pokemonów o nazwach Venusaur, Charizard, Blastoise i Pikachu. Clone Pikachu można spotkać w nieco inny sposób. Istnieje możliwość, że Clone Pikachu wykona zdjęcie bomby, gdy użyjesz funkcji GO Snapshot w grze, aby zrobić zdjęcie pokemona, którego właśnie złapałeś. Jeśli tak się stanie, pojawi się nagle po wyjściu z menu. Aby dodać go do swojej kolekcji, dotknij go i przechwyć tak, jak chcesz każdy inny Pokemon. Oto sposób klonowania pokemona w Pokemon GO.

Jak założyć konto Pokemon GO?

Konto Pokemon GO możesz założyć za pomocą swojego adresu Gmail lub konta klubu trenerów Pokemon GO. Jeśli chcesz grać w Pokemon GO na urządzeniach z Androidem lub iOS, musisz założyć konto. Oto poradnik dotyczący zakładania konta Pokemon GO.

Metoda 1: Zaloguj się za pomocą konta Google lub Facebook

Poniżej znajdują się kroki, aby zalogować się do Google lub Konto na Facebooku do założenia konta Pokemon GO.

1. Uruchom Pokemon GO aplikację na telefon komórkowy.

2. Wprowadź swoją datę urodzenia i dotknij opcji Nowy gracz, aby utworzyć nowe konto Pokemon GO.

3. Na ekranie logowania dotknij Utwórz konto w Google lub Utwórz konto w Facebooku, w zależności od tego, co Ci odpowiada.

4. Teraz w menu Wybierz konto dotknij żądanego konta Google, na które chcesz się zalogować.

Uwaga: upewnij się, że masz dostęp do wybranego konta Google.

5. Na ekranie powitalnym dotknij Kontynuuj i zaakceptuj wszystkie uprawnienia, warunki i zasady Pokemon GO.

6. Teraz dostosuj swoją postać i wybierz styl dla postaci.

Jesteś teraz gotowy, aby złapać nowego pokemona i cieszyć się rozgrywką Pokemon GO. Ponadto, w miarę rozwoju tego artykułu, dowiesz się, jak zacząć od początku Pokemon GO.

Metoda 2: Zaloguj się za pomocą konta trenerów Pokemonów

Zobaczmy, jak możesz zalogować się za pomocą konta Pokemon Trainers w aplikacji Pokemon GO.

1. Otwórz aplikację Pokemon GO na telefonie komórkowym.

2. Wprowadź swoją datę urodzenia.

3. Następnie dotknij opcji Nowy gracz, aby utworzyć nowe konto Pokemon GO, jak pokazano poniżej.

4. Stuknij opcję Pokemon Trainer Club na ekranie logowania.

5. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie dotknij ZALOGUJ.

Uwaga: Jeśli nie masz konta Trainer Club, dotknij UTWÓRZ JE TUTAJ. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pomyślnie utworzyć konto.

6. Następnie wylądujesz na ekranie powitalnym. Tutaj dotknij Kontynuuj, a następnie zaakceptuj wszystkie uprawnienia wyskakujące.

7. Kontynuuj dostosowywanie swojej postaci.

Czytaj dalej, aby nauczyć się Pokemon GO, jak zacząć od nowa.

Jak grać w Pokemon GO bez logowania?

Nie ma możliwości grania w Pokemon GO bez logowania. Ale jeśli martwisz się o swoje dane bezpieczeństwo i prywatność, możesz zalogować się lub utworzyć nowe konto Pokemon GO z fikcyjnym adresem Gmail.

Co się stanie, jeśli usuniesz swoją aplikację Pokemon GO?

Nic się nie dzieje po usunięciu aplikacji Pokemon GO, ponieważ serwery Pokemon GO przechowują wszystkie informacje o Twoim koncie Pokemon GO w swojej chmurze. Tak więc, jeśli usunąłeś aplikację Pokemon GO, możesz po prostu ponownie zainstalować aplikację z PlayStore lub App Store i zalogować się na swoje konto. Możesz kontynuować grając w swoją grę z miejsca, w którym wyszedłeś, ponieważ nic nie zostanie stracone.

Jak zresetować Pokemon GO na iPhonie?

Nie ma bezpośredniego sposobu na zresetowanie Pokemon GO na iPhone’ach, a nawet urządzeniach z Androidem. Musisz usunąć swoje konto Pokemon, a następnie utworzyć nowe konto, aby zresetować aplikację Pokemon GO.

Uwaga: Usunięcie konta Pokemon GO jest procesem trwałym i nie można go cofnąć. Po usunięciu tego konta nie będzie ono dostępne dla nikogo.

1. Uruchom Pokemon GO na urządzeniu z systemem iOS.

2. Stuknij w Poke ball na środku dolnego paska menu, aby otworzyć menu główne.

3. Następnie dotknij opcji Ustawienia w prawym górnym rogu.

4. Teraz przesuń palcem w dół i dotknij Ustawienia zaawansowane.

5. W menu Ustawienia zaawansowane, stuknij Usuń konto.

6. Stuknij w Kontynuuj, aby usunąć swoje konto Pokemon GO.

Postępuj zgodnie z nadchodzącą metodą, aby zrozumieć Pokemon GO, jak zacząć od nowa.

Jak zresetować swoją postać Pokemon GO?

Pokemon GO to gra przygodowa symulująca prawdziwe życie, w której każdy chce, aby jego postać wyglądała stylowo i niepowtarzalnie. Pokemon GO pozwala wybrać dowolną opcję stylu dla swojej postaci z wielu opcji stylu. Możesz także łatwo zmienić awatar swojej postaci Pokemon GO. Aby zresetować swoją postać Pokemon GO, musisz wykonać następujące kroki.

1. Uruchom aplikację Pokemon GO na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę swojej postaci w lewym dolnym rogu, jak pokazano poniżej.

3. Następnie dotknij opcji STYL w menu znaków.

4. Teraz wybierz dowolny styl dla swojej postaci. Możesz nawet zresetować swoją postać, dotykając ikony awatara u góry ekranu.

Czy możesz usunąć swoje konto Pokemon GO i zacząć od nowa?

Tak, możesz łatwo usunąć swoje konto Pokemon GO i zacząć od nowa. Musisz usunąć swoje obecne konto Pokemon GO z Ustawień Zaawansowanych, a następnie ponownie zarejestrować się lub zalogować do Pokemon GO za pomocą nowego konta Google, Facebook lub Pokemon Trainer Club. Dzięki temu będziesz mógł od początku zresetować i zacząć od nowa aplikację Pokemon Game na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

Uwaga: Musisz zalogować się przy użyciu nowych danych logowania, aby utworzyć nowe konto i zacząć od nowa. Ponadto będziesz musiał być ostrożny, ponieważ usunięcie konta Pokemon GO jest procesem nieodwracalnym, a wszystkie dane gry zostaną całkowicie i nieodwracalnie usunięte.

Czy możesz zrestartować swoje konto Pokemon GO?

Nie, nie możesz zrestartować swojego konta Pokemon GO. Ale jeśli chcesz zacząć Pokemon GO od początku lub chcesz całkowicie nowe konto, możesz usunąć stare konto Pokemon GO i utworzyć nowe. Możesz utworzyć to nowe konto za pomocą nowego konta Google, Facebook lub Pokemon Trainer Club, aby ponownie uruchomić konto Pokemon GO.

Jak rozpocząć nową grę w Pokemon GO?

Nawet jeśli chcesz założyć nowe konto i nową grę w Pokemon GO, nie ma bezpośredniego sposobu na rozpoczęcie nowego Pokemon GO. Musisz usunąć swoje obecne konto Pokemon GO i utworzyć nowe, aby zresetować aplikację Pokemon GO. Oto kroki, które szczegółowo wyjaśniają to samo.

1. Otwórz aplikację Pokemon GO i dotknij Poke ball na środku dolnego paska menu, aby otworzyć menu główne.

2. Następnie dotknij Ustawienia.

3. Stuknij w Ustawienia zaawansowane > Usuń konto.

4. Następnie dotknij Kontynuuj, aby usunąć swoje konto Pokemon GO.

5. Ponownie otwórz aplikację Pokemon GO i utwórz nowe konto Pokemon GO.

Jak zrobić drugie konto Pokemon GO?

Jeśli chcesz założyć drugie konto Pokemon GO, musisz najpierw utworzyć klon aplikacji Pokemon GO za pomocą aplikacji innych firm, takich jak Parallel Space lub Island. Skutecznie otrzymujesz nowego Pokemon GO z obiema wyspami, które są dostępne tylko na Androida, a Parallel Space jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS. Należy jednak pamiętać, że w obu aplikacjach Pokemon GO można sklonować tylko raz. Oto przewodnik, jak sklonować aplikację Pokemon GO.

1. Zainstaluj i otwórz Aplikacja równoległa na Twoim telefonie.

2. Następnie dotknij Dodać opcja, jak pokazano poniżej.

3. Teraz przesuń palcem w dół, aby zlokalizować i dotknij opcji Dodaj obok aplikacji Pokemon GO.

4. Zezwól aplikacji Parallel App na zainstalowanie aplikacji do klonowania Pokemon GO.

Aby nauczyć się Pokemon GO, jak zacząć od nowa, zacznij czytać ten artykuł od początku.

Jak sklonować aplikację Pokemon GO?

Poniżej znajdują się kroki wyjaśniające, jak sklonować Pokemon GO na urządzeniu z Androidem.

1. Uruchom aplikację Parallel na swoim telefonie.

2. Stuknij w Dodać opcja.

3. Następnie w aplikacji Pokemon GO dotknij Dodaj.

4. Zezwól aplikacji Parallel App na zainstalowanie aplikacji do klonowania Pokemon GO.

Mamy nadzieję, że pomyślnie dodałeś sklonowaną aplikację Pokemon GO na swoje urządzenie z Androidem za pomocą wyżej wymienionych kroków.

Czy możesz połączyć wiele kont Pokemon GO?

Tak, możesz połączyć wiele kont Pokemon GO korzystających z Pokemon Home. Możesz połączyć konta Pokemon GO wszystkich członków rodziny z kontem Pokemon Home, które również łączy je z kontem Nintendo wraz z połączeniem z wybranym kontem Pokemon Home. Więc tak, możesz połączyć wiele kont Pokemon GO.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się o Pokemon GO, jak zacząć od nowa i jak szczegółowo zrestartować swoje konto Pokemon GO. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, na jaki temat chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.