Jak zagnieżdżać foldery wewnątrz folderów w iOS 9


iOS zawiera kilka aplikacji, których nikt nigdy nie używa. Kiedy Apple w końcu pozwolił użytkownikom przenieść je wszystkie do folderu i ukryć, wszyscy wiwatowali. Od iOS 7 Apple zezwala użytkownikom na zagnieżdżanie folderów w folderach. Mówimy „trochę”, ponieważ wtedy nie było to łatwe i często wymagało błyskawicznego refleksu. W systemie iOS 9 stało się to znacznie łatwiejsze, chociaż wciąż istnieje mała sztuczka dotycząca zagnieżdżania folderów w folderach. Oto przewodnik krok po kroku dotyczący zagnieżdżania folderów w innych folderach iOS 9.

Krok 1: Ustaw folder, który chcesz zagnieździć i folder, w którym chcesz go zagnieździć. Folder docelowy, tj. Folder, w którym będziesz zagnieździć folder, musi zostać przeniesiony na pierwszą stronę ekranu głównego. Musi być umieszczony w prawym górnym rogu, tj. Powinien być czwartą pozycją w pierwszym rzędzie (patrz lewy zrzut ekranu poniżej).

Krok 2: Przenieś folder, który chcesz zagnieździć, na tę samą stronę na ekranie głównym. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu.

Krok 3: Wejdź do trybu edycji ekranu głównego, dotykając i przytrzymując ikonę aplikacji lub folderu. Gdy wszystkie ikony i foldery zaczną się poruszać, dotknij i przytrzymaj folder, który chcesz zagnieździć. .

Krok 4: Nadal trzymając folder, stuknij folder docelowy (gdzieś w lewym górnym rogu ikony folderu), a otworzy się (prawy zrzut ekranu).

Krok 5: Przeciągnij i upuść folder do otwartego folderu, a folder został zagnieżdżony w innym folderze.

ios9-nest-folderios9-zagnieżdżanie-folderów

Jest pewna sztuczka, aby otworzyć folder docelowy; musisz dotknąć bardzo konkretnego obszaru, który znajduje się gdzieś między paskiem stanu a lewym górnym rogiem folderu. To trudne. Wypróbuj poniższy film, aby zobaczyć, czy masz pomysł, gdzie stuknąć.

Via Lifehacker