Jak zainstalować aplikację Nokia Camera na dowolnym telefonie z systemem Android

Nokia była kiedyś najpopularniejszym producentem telefonów na świecie. Miał jeden z najlepszych sprzętu, dość dobry projekt i dość inteligentny system operacyjny działający na solidnych telefonach. To była oczywiście era telefonów z internetem, a Nokia tak naprawdę nie osiągnęła sukcesu, gdy smartfony stały się popularne. To powiedziawszy, starał się konkurować i gdy był jeszcze w wyścigu, wypuścił serię telefonów o nazwie Lumia, które szczyciły się doskonałym aparatem i coraz lepszą aplikacją do aparatu. Dzięki niedawnemu odrodzeniu się na rynku smartfonów z nowymi telefonami z systemem Android, aplikacja Nokia Camera powróciła. Aplikacja jest oficjalnie przeznaczona tylko dla własnych telefonów Nokia, ale możesz zainstalować aplikację Nokia Camera na dowolnym telefonie z Androidem za pośrednictwem wersji z portem.

Wymagania

Potrzebujesz telefonu z Androidem. Root nie jest wymagany i nie ma ograniczeń co do wersji Androida, którą powinieneś uruchomić.
Aparat w telefonie musi obsługiwać poziom 3 interfejsu API Camera2.

Nokia Camera App

Pobierz aplikację Nokia Camera App ze strony Fora XDA. Sideload aplikację na swoje urządzenie, kopiując plik APK do pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej urządzenia. Użyj aplikacji do zarządzania plikami lub przeglądarki pamięci w aplikacji Ustawienia, aby otworzyć i zainstalować aplikację. Po zainstalowaniu otwórz szufladę aplikacji i uruchom aplikację.

Otrzymasz krótki poradnik. Najważniejszą cechą aplikacji Nokia Camera jest jej tryb Pro. Ten tryb Pro umożliwia użytkownikom ręczną regulację balansu bieli, szybkości migawki, ekspozycji itp. Dotknij, przytrzymaj i przesuń palcem w górę na przycisku migawki, aby włączyć tryb Pro. Przesuń palcem w dół po migawce, aby ją wyłączyć. Tryb Pro działa zarówno z tylnym, jak i przednim aparatem.

Aplikacja nie ma żadnych funkcji, których nie znajdziesz w innych bogatych w funkcje aplikacjach do aparatu, jednak aplikacja Nokia Camera była popularna, ponieważ działała dobrze, a wyniki były świetne. Zdjęcia są prawdziwym testem tej aplikacji. Możesz mieć aplikację z dostępnymi podobnymi ustawieniami i właśnie z tym chcesz porównać wyniki.

Z naszego krótkiego testu wynika, że ​​aplikacja robi całkiem dobre zdjęcia, ale mieliśmy bardzo wydajne urządzenie, tj. Nexus 6P ze świetnym aparatem. Aplikacja Nokia Camera może w większości przypadków działać dobrze, ale nadal mogą występować awarie.

Na przykład nie mogliśmy uzyskać dostępu do ustawień aplikacji, ponieważ za każdym razem, gdy próbowaliśmy, aplikacja ulegała awarii. Mogą wystąpić inne awarie i należy się tego spodziewać, ponieważ jest to przeniesiona aplikacja na wczesnym etapie rozwoju. Powinien wkrótce się naprawić.