Jak zainstalować i używać aplikacji Microsoft Teams na iPada

Microsoft Teams ma interfejs sieciowy, który jest prawie tak dobry, jak jego aplikacje klasyczne. Posiada również dedykowane aplikacje na iOS i Androida. Pomiędzy interfejsem internetowym, który jest dostępny z dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej, aplikacjami komputerowymi dla systemu Windows 10 i macOS oraz aplikacjami na iPhone’a i Androida, obejmuje większość platform.

Możesz wygodnie korzystać z aplikacji Microsoft Teams z komputera stacjonarnego lub telefonu, ale nadal nie ma innej małej, ale ważnej platformy; tabletki.

Aplikacja Microsoft Teams na iPada

IPad nie działa już na iOS. Zamiast tego uruchamia wariant iOS o nazwie iPadOS, który różni się od iOS w małych, ale ważnych aspektach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​chociaż iPadOS i iOS są różne, Microsoft opracował dedykowaną aplikację na iPada dla Microsoft Teams.

Zainstaluj aplikację Microsoft Teams na iPada

Aplikacja Microsoft Teams na iPada jest bezpłatna, podobnie jak wszystkie inne aplikacje. Widoczne funkcje będą podlegać licencji Microsoft Teams, którą kupiłeś lub jeśli korzystasz z Microsoft Teams bezpłatnie. Instalacja aplikacji nic nie kosztuje.

Odwiedź App Store na iPadzie.
Na pasku wyszukiwania wprowadź Microsoft Teams.
Stuknij opcję Pobierz obok aplikacji opracowanej przez firmę Microsoft.
Uwierzytelnij się za pomocą hasła Apple ID, Face ID lub Touch ID.
Microsoft Teams zostanie zainstalowany.
Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.

Bezpośredni link do aplikacji

Usługa Microsoft Teams nie jest ograniczona do niektórych krajów i powinna pojawić się w wynikach wyszukiwania, jeśli tak się nie stanie, odwiedź ten link w przeglądarce zainstalowanej na iPadzie. Zaakceptuj monit o otwarcie aplikacji App Store i wykonaj kroki 3-5 z poprzedniej sekcji.

Użyj aplikacji Microsoft Teams na iPada

Aplikacja Microsoft Teams na iPada jest zgodna z tą samą zasadą projektowania, co aplikacja na iOS, ale ponieważ jest na znacznie większym ekranie, wygląda zupełnie inaczej.

Możesz uzyskać dostęp do czatów, zespołów i innych aplikacji Microsoft Teams z paska u dołu.
Wybierz czat, zespół lub aplikację i możesz poruszać się po jej ustawieniach / opcjach z kolumny po lewej stronie.
Aby uzyskać dostęp do ustawień, dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu i wybierz Ustawienia z szuflady nawigacji.
Aplikacja Microsoft Teams na iPada obsługuje tryb ciemny w systemie iPadOS.
Aby rozpocząć spotkanie, wybierz Zespoły z paska u dołu, wybierz zespół, a następnie kanał. Dotknij ikony aparatu w prawym górnym rogu kanału.
Aby uzyskać dostęp do kart w kanale, dotknij Więcej w prawym górnym rogu.
Możesz dodać wiele kont do aplikacji Microsoft Teams na iPada.

Wniosek

Aplikacja Microsoft Teams na iPada ma cztery lata. Posiada wszystkie funkcje, które znajdziesz w aplikacji na iPhone’a. Jest stabilny, regularnie aktualizuje i otrzymuje nowe funkcje zgodnie z harmonogramem opracowanym przez firmę Microsoft dla aplikacji Teams.

x