Jak zainstalować motywy Discord

Popularna usługa czatu Discord oferuje użytkownikom mnóstwo funkcji, ale obsługa niestandardowych motywów nie jest jedną z nich. Chociaż Discord może być niechętny do oficjalnego dodawania obsługi niestandardowych motywów, istnieje dodatek innej firmy o nazwie BetterDiscord, który umożliwia instalowanie motywów w aplikacji do przesyłania wiadomości. W tym artykule szczegółowo opisaliśmy kroki, które należy wykonać, aby zainstalować motywy Discord.

Zainstaluj motywy Discord: kompletny przewodnik (2022)

Uwaga: zanim przejdziemy dalej, powinieneś wiedzieć, że BetterDiscord jest dodatkiem innej firmy i narusza warunki korzystania z usługi Discord, modyfikując klienta. Ale Discord nie podjął żadnych działań przeciwko BetterDiscord ani użytkownikom, którzy używają go do modyfikowania klienta. Możesz więc nadal używać go do instalowania motywów w momencie pisania tego artykułu. Chcielibyśmy jednak ostrzec, że chociaż dodatek może być bezpieczny, motywy stron trzecich mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników. Postępuj więc ostrożnie i unikaj pobierania motywów z nieznanych źródeł.

Pobierz i zainstaluj dodatek BetterDiscord

1. Odwiedź stronę BetterDiscord (odwiedzić) i pobierz instalator BetterDiscord, klikając niebieski przycisk „Pobierz”.

2. Po otwarciu pobranego pliku instalatora pojawi się monit o zawarcie umowy licencyjnej. Zaznacz pole wyboru „Akceptuję umowę licencyjną” i kliknij „Dalej”, aby przejść dalej.

3. Z interfejsu wyboru akcji wybierz „Zainstaluj BetterDiscord” i kliknij „Dalej”, aby przejść do następnego ekranu.

4. Teraz powinieneś określić wersję Discord, na której chcesz zainstalować BetterDiscord. Jeśli masz stabilną wersję Discorda, możesz wybrać pierwszą opcję i kliknąć przycisk „Zainstaluj”. Ale ci, którzy używają publicznego testu Discorda lub wersji Canary, powinni zamiast tego wybrać te opcje.

Discord automatycznie uruchomi się ponownie po zakończeniu procesu instalacji. Możesz teraz zacząć stosować motywy za pomocą BetterDiscord. Sprawdź następną sekcję, aby uzyskać instrukcje dotyczące stosowania motywów na Discordzie.

Zainstaluj motywy Discord za pomocą BetterDiscord

1. Otwórz Discord i kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia obecną w lewym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do ustawień BetterDiscord.

2. Teraz kliknij „Motywy” na lewym pasku bocznym pod nową sekcją „BetterDiscord”.

3. W następnej kolejności należy kliknąć przycisk „Otwórz folder motywów”, aby otworzyć folder motywów BetterDiscord na komputerze. W tym folderze powinieneś umieścić swoje motywy Discord.

4. Po otwarciu folderu głównego motywu należy przenieść tam motywy BetterDiscord. Motywy BetterDiscord mają format .CSS, a dokładna ścieżka do folderu motywów jest następująca:

C:Users<username>AppDataRoamingBetterDiscordthemes

5. Motywy przeniesione do folderu motywów pojawią się w sekcji motywów BetterDiscord w aplikacji. Aby go włączyć, wystarczy włączyć przełącznik obok nazwy motywu.

6. Podobnie możesz wyłączyć przełącznik, aby wrócić do domyślnego motywu na Discord.

Jak odinstalować motywy Discord

1. Aby odinstalować lub usunąć motyw Discord, kliknij czerwoną ikonę kosza obecną pod przełącznikiem motywu.

2. Gdy pojawi się monit o potwierdzenie, kliknij „Usuń”, aby odinstalować motyw.

Odinstaluj BetterDiscord z aplikacji Discord

Jeśli nie jesteś już zainteresowany używaniem BetterDiscord, oto jak go odinstalować.

1. Aby rozpocząć, otwórz instalator BetterDiscord, który pobrałeś w pierwszym kroku i zaakceptuj umowę licencyjną.

2. Na następnym ekranie wybierz „Odinstaluj BetterDiscord” i kliknij „Dalej”.

3. Tutaj wybierz wersję Discord, na której zainstalowałeś BetterDiscord (pierwsza opcja dla większości użytkowników) i kliknij „Odinstaluj”, aby usunąć dodatek z aplikacji Discord. Możesz teraz zacząć korzystać z Discorda bez żadnych modów i z domyślnym motywem, tak jak kiedyś.

Najlepsze motywy Discord, które powinieneś wypróbować

Teraz, gdy wiesz, jak instalować i stosować motywy na Discord, możesz szukać inspiracji tematycznych. Cóż, mamy cię w zasięgu ręki. Mamy dedykowany artykuł na temat najlepszych motywów Discord dla BetterDiscord, który możesz sprawdzić, aby zmienić swoje wrażenia z Discord.

Często Zadawane Pytania

P: Jak zainstalować motywy na Discordzie?

Możesz zainstalować motywy na Discord po zainstalowaniu programu dodatkowego BetterDiscord. Jest dostępny za darmo w systemach Windows, Mac i Linux.

P: Czy Better Discord jest bezpieczny?

BetterDiscord narusza warunki korzystania z usługi Discord. Jednak Discord zwykle nie blokuje użytkowników, którzy używają BetterDiscord do dostosowywania swojej aplikacji Discord, przynajmniej w momencie pisania tego artykułu.

P: Jak usunąć motywy Discord?

Możesz kliknąć przycisk „Odinstaluj” w ustawieniach motywu BetterDiscord, aby usunąć motyw Discord z aplikacji. Możesz także wyłączyć przełącznik, aby tymczasowo usunąć motyw Discord.

Zainstaluj i używaj motywów na Discord

W ten sposób możesz z łatwością instalować motywy na Discordzie. Dzięki BetterDiscord nie jesteś już ograniczony do domyślnego zestawu motywów na Discord. Dzięki ogromnej bibliotece motywów wspieranej przez społeczność możliwości dostosowywania Discorda są nieograniczone. Jeśli szukałeś sposobu na podniesienie poziomu doświadczenia z Discordem, mamy nadzieję, że ten przewodnik Ci pomógł. Aby uzyskać więcej funkcji, możesz rozważyć zasubskrybowanie Discord Nitro po przejrzeniu wszystkich najlepszych funkcji Discord Nitro z naszego połączonego artykułu.