Jak zainstalować w kilka minut

Przeglądarka Google Chrome jest wysoce konfigurowalna, ale nie jest w pełni zabezpieczona po wyjęciu z pudełka. Aby uzupełnić tę niedociągnięcie, pokażemy, jak zainstalować rozszerzenie ExpressVPN Chrome w ciągu zaledwie kilku minut, umożliwiając przeglądanie, pobieranie i komunikowanie się w trybie online w pełnej prywatności.

Na dużą odległość Google Chrome jest teraz najpopularniejszą przeglądarką internetową na świeciei nie bez powodu. Jest to przyjazna dla użytkownika, stabilna, bezpieczna i dobrze zaprojektowana przeglądarka, która zaostrzyła się w czasie, gdy program Internet Explorer był wycofywany, a jego zamiennik Microsoft Edge nie uzyskał oceny. Częścią odwołania Chrome jest ogromna różnorodność opcji dostosowywania dostępnych dzięki tysiącom różnych wtyczek i rozszerzeń, które są dostępne. Oczywiście wielu dostawców VPN oferuje również rozszerzenie Chrome, a ExpressVPN nie jest wyjątkiem.

Rozszerzenie Chrome ExpressVPN jest naprawdę zgrabnym małym narzędziem; pozwala połączyć się z serwerem ExpressVPN za pomocą jednego kliknięcia, a także skorzystać z wielu dodatkowych funkcji, takich jak przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS. W tym przewodniku dowiesz się, jak zainstalować rozszerzenie Chrome ExpressVPN, a także wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto korzystać z VPN w Chrome?

Chrome jest przeglądarką typu „go-to” dla większości użytkowników Internetu, dlatego też w przypadku korzystania z Chrome najważniejsza jest sieć VPN. Wynika to z faktu, że chociaż na komputerze lub urządzeniu mobilnym znajduje się wiele aplikacji łączących się z Internetem, Chrome prawdopodobnie jest miejscem, w którym odbywa się większość Twoich działań online. Istnieje kilka istotnych powodów, dla których każdy użytkownik Chrome powinien korzystać z VPN:

 • Bezpieczeństwo online – Chrome jest bezpieczniejszą przeglądarką niż większość, ale nie jest idealna. Wraz z rosnącą liczbą zagrożeń online VPN stało się niezbędnym narzędziem bezpieczeństwa. Korzystając z VPN z Chrome, możesz być pewien, że wszystko, co robisz online, jest szyfrowane i bezpieczne.
 • Prywatność w Internecie – Prywatność ostatnio pojawia się w wielu nagłówkach, gdy internauci zaczynają rozumieć, jak bezbronne są ich dane osobowe w Internecie. Wiele witryn przechwytuje dane użytkowników, dostawcy Internetu gromadzą je i sprzedają, a nawet sam Chrome będzie zbierać informacje o Twojej aktywności. Ale VPN sprawia, że ​​jesteś anonimowy w Internecie, co uniemożliwia tym stronom trzecim zbieranie danych o Twojej działalności lub tożsamości.
 • Odblokuj cenzurę – Niestety, na całym świecie jest wiele rządów, które lubią kontrolować dostęp obywateli do Internetu. Autorytarne reżimy, takie jak Chiny, Rosja i Iran, należą do najgorszych przestępców, ale nawet zachodnie demokracje, takie jak USA i Wielka Brytania, mogą być czasami nadmiernie gorliwe. Dzięki VPN można obejść tę cenzurę i uzyskać dostęp do dowolnej witryny, którą chcesz.
 • Obejdź ograniczenia geograficzne – Innym regularnym problemem, z jakim spotykają się internauci, są geobloki – czyli witryny i usługi przesyłania strumieniowego, które ograniczają ich obsługę do użytkowników w niektórych krajach lub regionach. Jednak dzięki VPN użytkownicy mogą sprawiać wrażenie, jakby byli w dowolnym miejscu na świecie, więc omijaj ograniczenia geograficzne, aby swobodnie uzyskiwać dostęp do treści bez względu na ich lokalizację.

Dlaczego warto wybrać ExpressVPN?

Na rynku dostępnych jest wiele sieci VPN, ale ExpressVPN jest najlepszy do większości celów. Istnieje wiele dobrych powodów, ale dzięki temu dostawcy szybkość jest najważniejsza. Serwery ExpressVPN są skonfigurowane do oferowania super szybkich połączeń, a wyniki są zgodne z ich celowymi imiennikami. ExpressVPN ma również sieć ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, co oznacza, że ​​umożliwiają użytkownikom dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi z dowolnego miejsca.

Chociaż ExpressVPN jest ważna, z pewnością nie odbywa się to kosztem bezpieczeństwa ani prywatności. Ich 256-bitowe szyfrowanie AES jest prawie niezniszczalne, a usługa zawiera kilka wspaniałych dodatkowych funkcji, takich jak ochrona przed wyciekiem DNS i dostępny przełącznik zabijania – wszystkie są dostępne bezpośrednio z rozszerzenia Chrome. Ich ochrona prywatności jest również na najwyższym poziomie z gwarancją zerowego logowania, której możesz zaufać. Bez ograniczeń danych i typów plików ExpressVPN umożliwia strumieniowe przesyłanie i pobieranie dowolnych treści. Dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom dostępnym na większości platform, a także fantastycznemu rozszerzeniu Chrome, nic dziwnego, że dla wielu jest VPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • Wsparcie czatu 24/7.

Słowo o darmowych VPNach

Istnieje wiele sieci VPN, które oferują bezpłatne rozszerzenia Chrome, ale zawsze powinny zawierać ostrzeżenie. Obecnie nic nie przychodzi za darmo, a jeśli nie płacisz za usługę VPN w ramach małej miesięcznej subskrypcji, zapłacisz w inny sposób. Często dzieje się tak przez naruszenie prywatności, ponieważ wiele bezpłatnych sieci VPN będzie sprzedawać dane użytkowników. Tego większość użytkowników VPN chce uniknąć, więc warto zarejestrować się u dostawcy premium.

Jak zainstalować ExpressVPN w Chrome

Musisz mieć konto w ExpressVPN, aby móc korzystać z rozszerzenia Chrome, a także aplikacji pobranej na urządzenie. Jeśli już się zarejestrowałeś i pobrałeś aplikację, możesz przejść do etapu 3 tego przewodnika. Jeśli nie, wykonaj poniższe czynności, aby pobrać ExpressVPN i pracować w Chrome.

 1. Odwiedź stronę ExpressVPN i zarejestruj się w ExpressVPN. Możesz to zrobić, korzystając z powyższych linków i skorzystać z oferty naszych ekskluzywnych czytelników.

 1. Po zarejestrowaniu się odwiedź stronę pobierania ExpressVPN, z którego możesz pobrać najnowsze aplikacje ExpressVPN na swoje urządzenie. Wybierz odpowiednią aplikację dla swojego urządzenia i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami online, aby ją pobrać i zainstalować.

 1. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu wrócić do strona pobierania ExpressVPN. Tym razem wybierz Google Chrome aplikację, a następnie kliknij Uzyskaj rozszerzenie przycisk w oknie po prawej stronie.

 1. Na stronie internetowej, która zostanie otwarta, kliknij Szybka instalacja na środku ekranu.

 1. Wyskakujące okienko zapyta, czy chcesz Dodaj ExpressVPN dla Chrome. Kliknij Dodaj rozszerzenie.

 1. Po pomyślnym pobraniu rozszerzenia Chrome ExpressVPN wyświetli się kolejne okno podręczne ExpressVPN dla Chrome został dodany do Chrome. Ikona ExpressVPN pojawi się również z innymi ikonami rozszerzeń po prawej stronie paska adresu Chrome.

 1. Kliknij tę ikonę. Pulpit nawigacyjny ExpressVPN pojawi się teraz w prawym górnym rogu ekranu Chrome. Umożliwi to połączenie się z ExpressVPN jednym kliknięciem, wybór lokalizacji serwera i zarządzanie niektórymi funkcjami ExpressVPN bezpośrednio w Chrome.

Przegląd rozszerzenia ExpressVPN dla Chrome

Wśród entuzjastów prywatności ExpressVPN jest jednym dostawcą, którego nie trzeba przedstawiać. Ich usługa VPN jest jedną z najlepszych w branży, więc nie jest zaskoczeniem, że ich rozszerzenie Chrome zapewnia podobnie wyjątkowe wrażenia. W projekcie odzwierciedla swoje aplikacje Windows i Mac, co oznacza, że ​​istniejący użytkownicy nie będą musieli zapoznawać się z nowym układem. Oferuje również wszystkie najbardziej podstawowe funkcje połączeń w swoich zwykłych aplikacjach, które są tak cenione przez użytkowników. Obejmują one:

 • Połączenie jednym kliknięciem – Za pomocą głównego przycisku na środku rozszerzenia Chrome użytkownicy mogą połączyć się z ExpressVPN jednym kliknięciem.
 • Wybierz swą lokalizację – Alternatywnie, jeśli chcesz wybrać serwer w określonej lokalizacji, możesz kliknąć Wybierz swoją lokalizację i przeglądać zalecane serwery dla Twojej lokalizacji lub wszystkie serwery, dla tego, który chcesz.
 • Wybierz swój serwer – Klikając określoną lokalizację, użytkownicy mogą również wybrać określone serwery, z którymi chcą się również połączyć.

Łączenie się z ExpressVPN za pomocą rozszerzenia Chrome jest tak samo proste, jak łączenie się z nimi za pośrednictwem ich aplikacji, co będzie wielką ulgą dla wielu lojalnych użytkowników. Warto też wspomnieć o dodatkowych funkcjach, choć należy zauważyć, że nie wszystkie funkcje aplikacji ExpressVPN są dostępne bezpośrednio przez rozszerzenie Chrome. Istnieje jednak kilka dodatkowych:

 • VPN Kill Switch – Aktywacja Kill Switch zapewnia, że ​​w przypadku nieoczekiwanego zerwania połączenia VPN ruch internetowy w Chrome nie będzie kontynuowany do momentu ponownego połączenia.
 • Ochrona przed wyciekiem DNS – Ta dodatkowa funkcja bezpieczeństwa powstrzymuje Twojego dostawcę usług internetowych, dostawcę DNS lub inne nieupoważnione osoby przed sprawdzaniem, co robisz online.
 • Zablokuj WebRTC – Ta funkcja jest specyficzna dla rozszerzenia Chrome i pomaga uniemożliwić stronom internetowym wykrycie twojego prawdziwego adresu IP i lokalizacji. Sprawdź nasz kompletny przewodnik na temat wyłączania WebRTC, aby dowiedzieć się więcej.
 • Sfałszuj swoją lokalizację: Kolejna funkcja dostępna wyłącznie w rozszerzeniu Chrome, która pozwala upewnić się, że dane geolokalizacyjne Chrome są zgodne z lokalizacją serwera VPN, z którym jesteś podłączony.

Wszystkimi tymi dodatkowymi funkcjami można zarządzać za pomocą menu w prawym górnym rogu rozszerzenia Chrome. Tutaj jest także opcja automatycznego łączenia się z ExpressVPN po otwarciu Chrome. Jeśli nie masz skonfigurowanej zwykłej aplikacji ExpressVPN do automatycznego łączenia się, zdecydowanie zalecamy włączenie tej opcji. Dół ekranu menu ma opcję Pokaż wszystkie ustawienia VPN, który otworzy ExpressVPN. To powinno nadal być głównym miejscem, w którym zmierzasz do zarządzania ustawieniami ExpressVPN.

Wniosek

Nie trzeba używać rozszerzenia Chrome, aby chronić się w Internecie, ponieważ zwykła aplikacja ExpressVPN może wykonać to samodzielnie. Ale jest wiele powodów, dla których warto mieć to rozszerzenie. Jego dodatkowe funkcje dodają kolejną warstwę bezpieczeństwa podczas przeglądania Internetu w Chrome. Jego obecność będzie również działać jako polisa ubezpieczeniowa, aby upewnić się, że nigdy nie zapomnisz połączyć się z ExpressVPN podczas łączenia się z Internetem. Jest to również prosty, łatwy w użyciu sposób zarządzania podstawowymi funkcjami, z których najczęściej korzystamy.

Jeśli pobrałeś rozszerzenie Chrome ExpressVPN za pomocą tego przewodnika, powiedz nam, jak znalazłeś ten proces w komentarzach poniżej. Jak znaleźć rozszerzenie do przeglądarki Chrome? Czy rozszerzenie Chrome robi wszystko, co chcesz? Zawsze chętnie wysłuchamy twoich myśli.