Jak zaktualizować Minecraft na Nintendo Switch

Nintendo Switch radzi sobie wyjątkowo dobrze jako konsola. Był to jeden z najpopularniejszych artykułów do kupienia w minionych sezonach świątecznych. Zostały wydane nowe wersje konsoli i dostępnych jest dla niej wiele popularnych tytułów, w tym Minecraft.

Minecraft na Nintendo Switch

Minecraft jest dostępny na Nintendo Switch. Został zaktualizowany, a najnowsza wersja gry Minecraft na Nintendo Switch działa na silniku Bedrock. Pozwala to na działanie cross-play w grze. Jeśli grasz w Minecrafta na konsoli Nintendo Switch, możesz grać online ze znajomymi, którzy korzystają z komputera z systemem Windows 10 lub konsoli Xbox.

Minecraft dla Switcha otrzymuje regularne aktualizacje. Nowe przedmioty, mapy, biomy, moby wydane na PC (Java lub Bedrock) są również dostępne na Switchu. Wdrożenie może potrwać trochę dłużej, ale gdy będzie już dostępne, wystarczy zaktualizować grę na konsoli.

Zaktualizuj Minecraft na Switchu

Gry na Nintendo Switch są aktualizowane online. Oznacza to, że podczas sprawdzania i pobierania aktualizacji gry musisz mieć aktywne połączenie internetowe. Minecraft nie jest inny.

Otwórz eShop na Nintendo Switch.
Wyszukaj Minecrafta.
Jeśli aktualizacja jest dostępna, możesz ją pobrać ze strony gry.

Minecraft ma tendencję do sprawdzania i aktualizowania w tle. Powinieneś najpierw otworzyć grę i sprawdzić, czy jest monit o aktualizację. Jeśli tak, wybierz go, a gra zostanie zaktualizowana.

Aktualizacja ręczna

Możesz ręcznie zaktualizować Minecraft, jeśli nie aktualizuje się automatycznie.

Wybierz Minecraft na ekranie głównym Switch.
Naciśnij przycisk plusa na kontrolerze.
Wybierz opcję Aktualizacja oprogramowania.
Wybierz Przez internet.
Konsola sprawdzi, pobierze i zainstaluje dostępne aktualizacje.

Rozmiar aktualizacji może być mały lub duży. To zależy od tego, co jest dodawane do gry. W przypadku Nintendo Switch dziennik zmian będzie odzwierciedlał wersję Minecraft Bedrock. Działa na tym samym silniku i otrzyma te same funkcje.

Obecnie najnowsza wersja gry Minecraft na Nintendo Switch to 1.18.2. To jest aktualizacja Cliffs and Caves, część 2. Aktualizacja jest dostępna globalnie i nie jest ograniczona regionalnie.

Wniosek

Minecraft na Switchu obsługuje grę międzyplatformową. Jeśli często grasz ze znajomymi, którzy grają na różnych platformach, ogólnie dobrym pomysłem jest aktualizowanie gry. Minecraft na Switchu otrzymuje aktualizacje nieco później niż wersja na komputery stacjonarne, ale nadal jest solidnie obsługiwany, co oznacza, że ​​​​wszystkie funkcje ogłoszone w grze pojawią się również na Switchu.

Wpis Jak zaktualizować Minecraft na Nintendo Switch pojawił się jako pierwszy na wdzwdz.

x