Jak załadować zewnętrzne napisy w aplikacji Netflix UWP w systemie Windows 10

Aplikacja Netflix UWP ma napisy, takie jak wersja internetowa, jednak podobnie jak wersja internetowa, te napisy są ograniczone. Jeśli ich szukasz, zobaczysz, że napisy są dostępne w wielu innych językach dla wielu tytułów, ale Netflix ich nie ma. Aplikacja umożliwia ładowanie zewnętrznych napisów, ale wydaje się, że wbudowana opcja często powoduje błąd odtwarzania. Oto, jak możesz załadować zewnętrzne napisy w Netflix UWP.

Aby załadować zewnętrzne napisy w Netflix UWP, musisz zainstalować inną aplikację UWP ze sklepu Microsoft Store o nazwie Subtitles for Netflix. Ta aplikacja może znajdować i pobierać napisy, a po załadowaniu z jej lokalizacji zapisywania napisy działają dobrze w Netflix UWP.

Chcesz załadować zewnętrzne napisy do sieci Netflix? Możesz.

Napisy zewnętrzne w Netflix UWP

Zainstaluj napisy do serwisu Netflix ze sklepu Microsoft Store. Kliknij ikonę Szukaj u dołu i poszukaj napisów, które chcesz. Wprowadź nazwę filmu lub serialu, sezon, odcinek i język, w którym mają być napisy. Możesz także wybrać, skąd pochodzą napisy.

Gdy aplikacja znajdzie napisy, pobierz.

Po zakończeniu pobierania kliknij przycisk ustawień w prawym dolnym rogu, a następnie w panelu, który zostanie otwarty, kliknij „Otwórz w Eksploratorze plików”. Otworzy się okno Eksploratora plików. Kliknij wewnątrz paska lokalizacji i skopiuj ścieżkę do folderu.

Otwórz Netflix i odtwórz tytuł, do którego pobrałeś napisy. Wstrzymaj go, zanim się uruchomi, i naciśnij klawisz Ctrl + Alt + Shift + T. Otworzy się okno dialogowe wyboru pliku. Użyj go, aby przejść do wcześniej skopiowanej lokalizacji folderu, a następnie wybierz plik napisów dla tytułu.

Po wybraniu Netflix załaduje plik i wyświetli z niego napisy. Możesz odtworzyć tytuł, a napisy pojawią się po kolei.

Aplikacja Netflix UWP wydaje się obsługiwać zewnętrzne napisy, ale niezbyt dobrze. Ich załadowanie powoduje, że aplikacja czasami zawiesza się podczas korzystania z tej aplikacji, więc jeśli tak się stanie, zamknij aplikację Netflix i otwórz ją ponownie. Aplikacja może czasami zawieszać się, ale nie pojawią się błędy odtwarzania takie, jakie pojawiają się po wybraniu pliku napisów z innego miejsca na dysku.

Aplikacja Napisy dla Netflix jest również trochę błędna, więc jeśli ma tendencję do blokowania, zamknij ją i otwórz ponownie. Para może nie być najbardziej stabilnymi aplikacjami, gdy współpracują ze sobą, ale zakłócenia nie są stałe i w większości tolerowane.

x