Udostępnij teraz w social media:

Snapchat umożliwia udostępnianie zarówno zdjęć, jak i filmów. Ma specjalne soczewki, które działają tylko z filmami, tj. Animowanymi, i ma funkcję zgrabnej pętli, która automatycznie odtwarza wideo w trybie powtarzania. W ostatniej aktualizacji Snapchat dodał nową funkcję pętli, która pozwala użytkownikom zapętlić tylko część nagranego przez nich wideo. Nazywa się Bounce. Oto jak używasz Bounce na Snapchacie.

Bounce On Snapchat

Zaktualizuj aplikację Snapchat w telefonie do najnowszej wersji. Gdy to zrobisz, otwórz aplikację i nagraj wideo. Zastosuj soczewkę lub filtr, cokolwiek chcesz. Gdy skończysz, dwukrotnie dotknij przycisku pętli na ekranie edycji. To ta z dwiema strzałkami na samym dole paska narzędzi po prawej stronie.

Sprawdź -   Otrzymuj powiadomienia o programach telewizyjnych, koncertach, grach, deszczu i nie tylko

Po dotknięciu przycisku pętli na ekranie pojawi się suwak Odbicie. Przeciągnij go po ekranie, aby wybrać część wideo, do której chcesz zapętlić.

Odbicie różni się od zwykłej pętli, ponieważ skupia się na określonej części wideo. Jeśli nagrałeś całe wideo, ale tylko część jest dobra, lub chcesz je wyróżnić, pętla odbijania jest dobrym sposobem na zrobienie tego.

To nowa funkcja Snapchata, ale mogła zostać zapożyczona z Instagrama. Instagram ma funkcję o nazwie „Boomerang”, która jest w zasadzie częścią zapętlonego filmu. Instagram od jakiegoś czasu wyrywa funkcje z Instagrama, więc jest tu trochę ironii. Snapchat mógł tego nie „ zgrać ”, biorąc pod uwagę, że aplikacja zwykle wyprzedza inne aplikacje pod względem kreatywnych funkcji. Być może po prostu poprawiła się pierwotnie funkcja pętli.

Sprawdź -   Jak wygodniej korzystać z telefonu z Androidem, jeśli jesteś leworęczny

Bounce jest faktycznie lepszy niż Boomerang. Boomerang istnieje jako oddzielna aplikacja. Musisz nagrywać filmy w Boomerang, a następnie eksportować je na Instagram. Ta funkcja nie jest natywna dla aplikacji Instagram, prawdopodobnie dlatego nie jest używana tak często. Bounce jest łatwiejszy w użyciu i do znalezienia dla przeciętnego użytkownika, tj. Kogoś, kto nie używa go jako platformy reklamowej.

Filmy udostępnione za pomocą pętli Bounce nie będą wskazywać, jakiego rodzaju pętla została użyta. Każdy, kto ogląda wideo, może zgadnąć, że użyłeś Bounce, ale nie będzie żadnych innych wskazówek na ten temat. Gdy zapętlisz wideo za pomocą Bounce, nikt, kto go ogląda, nie będzie mógł oglądać części, która została pominięta w pętli.

Sprawdź -   Jak mój dostawca usług internetowych może powiedzieć, że używam BitTorrent?