Jak zapisać historię na Instagramie za pomocą muzyki (metody 3)

Chociaż możesz tworzyć wspaniałe historie na Instagramie ze zdjęciami, filmami, muzyką, filtrami, naklejkami, tekstami i wieloma innymi rzeczami, nie pozwala to na pobieranie historii z muzyką. Dlaczego pytasz? Ma to głównie związek z licencjonowaniem muzyki i bezpłatną dystrybucją. Niemniej jednak, jeśli nadal chcesz zapisać historię na Instagramie z muzyką, jest na to kilka prostych sposobów. Nasz przewodnik tutaj pomoże Ci pobrać historie z Instagrama z muzyką, nawet bez publikowania wideo. Ponadto możesz zapisywać historie na Instagramie z muzyką bez upublicznienia swojego konta. Tak więc, w tej notatce, wskoczmy i poznajmy różne metody zapisywania historii na Instagramie z muzyką w Twojej galerii.

Zapisz historię na Instagramie z muzyką (2023)

Oprócz historii, które ostatnio opublikowałeś, możesz również pobrać stare historie z Instagrama, korzystając z naszych instrukcji. Rozwiń poniższą tabelę, aby znaleźć wszystkie metody.

Pobierz własne historie na Instagramie z muzyką (łatwa metoda)

Dzięki tej sprytnej sztuczce możesz pobierać Instagram Stories z muzyką na swój smartfon bez korzystania z aplikacji innej firmy. Najlepsze jest to, że działa bez zarzutu i bez żadnych ograniczeń. Jakość wideo również pozostaje nienaruszona, a ta metoda obsługuje również konta prywatne. Zasadniczo możesz zapisać historię na Instagramie z muzyką bez publikowania tego samego. Teraz, powiedziawszy to, przejdźmy do kroków.

1. Najpierw otwórz Instagram i utwórz historię ze zdjęciami, filmami, naklejkami i wszystkim innym. Możesz także dodać muzykę, jeśli chcesz. Nie publikuj tej historii. Zamiast tego dotknij menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybierz „Zapisz”.

2. Jak wszyscy wiemy, historia zostanie zapisana na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, ale bez muzyki.

3. Teraz ponownie otwórz Instagram i przesuń palcem w lewo, aby przejść do sekcji Wiadomości. Tutaj otwórz jeden z czatów ze swoim bliskim przyjacielem i dotknij ikony „aparatu” w lewym dolnym rogu.

4. Teraz wybierz właśnie pobrany film.

5. Na koniec przesuń palcem w górę i dodaj muzykę do swojej historii. Następnie upewnij się, że w lewym dolnym rogu wybrana jest opcja „Zachowaj czat”. Następnie dotknij „Wyślij” w prawym dolnym rogu.

6. Po dostarczeniu wiadomości dotknij i przytrzymaj wideo, aby wyświetlić wiele opcji na dole. Tutaj dotknij „Więcej” i wybierz „Zapisz”, aby pobrać wideo do swojej galerii.

7. To wszystko. Pomyślnie pobrałeś Instagram Story z muzyką na smartfonie.

Zapisz swoją historię na Instagramie z muzyką po opublikowaniu historii

Jeśli już opublikowałeś historię lub chcesz zapisać starą historię na Instagramie z muzyką z archiwów, również możesz to zrobić. Ponownie, będzie to działać również na kontach prywatnych bez obniżenia jakości. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak to działa:

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do swojego profilu. Tutaj dotknij menu hamburgera w prawym górnym rogu i otwórz „Archiwum”. Archiwum zapisuje wszystkie Twoje wcześniejsze historie w chmurze.

2. Teraz wybierz historię, którą chcesz pobrać. Następnie dotknij menu z trzema kropkami i wybierz „Zapisz wideo” z wyskakującego okienka. Historia zostanie zapisana w rolce z aparatu, ale bez muzyki.

3. Teraz, podobnie jak w przypadku powyższej metody, wyślij historię (pobrany film) jako wiadomość do jednej z Twoich bliskich osób w DM, a następnie dodaj muzykę. Następnie włącz opcję „Zachowaj czat” w lewym dolnym rogu. Na koniec wyślij film znajomemu.

4. Po dostarczeniu wiadomości dotknij i przytrzymaj wiadomość wideo, a następnie wybierz „Więcej” z wyświetlonych opcji. Następnie śmiało zapisz historię na Instagramie z muzyką.

Pobierz Instagram Stories z muzyką za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich

Oprócz natywnego sposobu, możesz zapisywać Instagram Stories z muzyką, korzystając również z usług internetowych innych firm. Pamiętaj jednak, że Twoje konto na Instagramie musi być publiczne, aby móc korzystać z dowolnej usługi. Odradzałbym użytkownikom korzystanie z aplikacji innych firm, ponieważ większość z nich zmusza użytkowników do logowania się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Nie możesz wprowadzać swojego hasła do Instagrama w aplikacjach innych firm, aby zabezpieczyć swoje konto przed wszelkimi oszustwami. To powiedziawszy, spójrzmy na dwa narzędzia, których możesz użyć:

StorySaver.net

1. Najpierw przejdź do storysaver.net (odwiedzać) i wprowadź swoją nazwę użytkownika na Instagramie. Następnie kliknij „Pobierz” tutaj, aby pobrać wszystkie swoje historie z Instagrama.

2. Następnie przewiń w dół, aby znaleźć wszystkie najnowsze opublikowane przez Ciebie historie na Instagramie. Kliknij tutaj „Zapisz jako wideo”, a historia zostanie zapisana na Twoim urządzeniu wraz z muzyką.

3. Jeśli chcesz zapisać starsze historie, kliknij „Pokaż #Highlights” i zapisz wybraną historię.

Snapinsta

Oprócz tego możesz użyć Snapinsta, aby szybko pobrać historie z Instagrama z muzyką do galerii telefonu. Ale znowu będziesz musiał mieć konto publiczne. to powiedziawszy, oto jak to działa:

1. Uruchom aplikację Instagram i otwórz historię, którą chcesz zapisać z muzyką. Teraz kliknij menu z trzema kropkami i skopiuj link.

5. Otwórz snapinsta.app (odwiedzać) w przeglądarce mobilnej i przejdź do zakładki „Instagram Story Download”. Teraz wklej link tutaj i naciśnij „Pobierz”.

6. Na koniec pobierz historię z muzyką.

Opublikuj ponownie historię na Instagramie z muzyką w WhatsApp i innych serwisach społecznościowych

W ten sposób możesz zapisywać historie na Instagramie z muzyką, zarówno przy użyciu metod natywnych, jak i innych firm. Dla większości użytkowników pierwsza sztuczka wykona zadanie, ponieważ nie idzie na kompromis na żadnym froncie i zapewnia wideo bez obniżenia jakości. W każdym razie to wszystko od nas. Jeśli napotykasz problemy z DM na Instagramie, postępuj zgodnie z naszym artykułem, aby znaleźć możliwe rozwiązanie. A jeśli chcesz wyłączyć sugerowane posty na Instagramie, przejdź do naszego połączonego samouczka. Na koniec, jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

x