iOS

Jak zaplanować z wyprzedzeniem dni przejazdu z Uberem [iOS]


Uber to usługa taksówkowa, która rywalizuje z tradycyjnymi usługami taksówkowymi w niektórych największych miastach na świecie. Powoli rozszerza się na inne kraje i wpływa na sposób, w jaki łapiemy taksówkę. Przejazdy są rezerwowane przez aplikację Uber i informuje, ilu kierowców jest w pobliżu, aby Cię odebrać, a także ile czasu zajmie im dotarcie do Twojej aktualnej lokalizacji. W zależności od Twojej lokalizacji czas oczekiwania może wynosić zaledwie pięć minut lub może być dłuższy. To, czego brakuje aplikacji Uber, to funkcja rezerwacji z wyprzedzeniem. Możesz teraz zamówić przejazd, ale nie możesz go ustawić tak, aby był tam o określonej porze w weekend. TaxiLater to bezpłatna aplikacja na iOS, która wypełnia tę lukę. Pozwala zaplanować jazdę Uber z kilkudniowym wyprzedzeniem. Wszystkie płatności są obsługiwane przez Uber i jeśli prawdopodobnie poniesiesz gwałtowną cenę, TaxiLater zapyta Cię, czy chcesz kontynuować jazdę, zanim zostanie naliczona opłata.

Otwórz TaxiLater i zaloguj się na swoje konto Uber. Wprowadź punkt odbioru i zwrotu. Domyślnie wprowadzana jest aktualna data i godzina, ale można je dotknąć i wybrać inną datę i godzinę przyjazdu. Następnie wybierasz typ przejazdu, z którego chcesz skorzystać. Kiedy skończysz, kliknij przycisk „Poproś o Ubera”.

taxilater-date

Aplikacja potwierdzi godzinę jazdy, ale z jakiegoś powodu nie poda daty. Możesz przejść do szuflady aplikacji i wyświetlić wszystkie żądania Ubera wysłane przez Ciebie, a tutaj Twoja prośba pojawi się zarówno z datą, jak i godziną, na którą jest zaplanowana. Możesz anulować prośbę, przesuwając palcem w lewo i dotykając przycisku Usuń.

prośba o taksówkętaxilater-request-delete

TaxiLater jest całkiem fajne, jeśli chodzi o funkcjonalność i zdecydowanie wypełnia pustkę. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że przetestowaliśmy tylko aplikację i tak naprawdę nie skorzystaliśmy z przejazdu Uber. Aplikacja nie jest (jeszcze) dostępna na Androida.

Zainstaluj TaxiLater z App Store

x