iOS

Jak zarejestrować się w Microsoft Edge Preview dla iOS i Androida

Microsoft Edge, wersja zapoznawcza, jest teraz dostępna dla systemów iOS i Android. Według Microsoft, ludzie chcieli Edge na iOS i Androida. Aplikacje nie są jeszcze dostępne w odpowiednich sklepach z aplikacjami. Nadal są w wersji beta, ale to publiczna wersja beta. Jeśli chcesz sprawdzić aplikację, możesz zarejestrować się w wersji zapoznawczej Microsoft Edge. Jest tylko jeden warunek; musisz być użytkownikiem Windows Insider. Nie wystarczy, że po prostu dołączasz do programu. Będziesz potrzebował komputera stacjonarnego lub laptopa, na którym jest uruchomiona jedna z najnowszych wersji.

Pobierz podgląd Microsoft Edge

W systemie z kompilacją Windows Insider odwiedź ten link. Wybierz urządzenie, na którym chcesz zainstalować podgląd Microsoft Edge. Spowoduje to otwarcie przeglądarki Microsoft Edge na pulpicie. Wykryje, czy rzeczywiście korzystasz z kompilacji poufnych.

Jeśli chcesz pobrać podgląd Microsoft Edge na iOS, musisz podać swoje imię i nazwisko oraz swój Apple ID. Wersje beta dowolnej aplikacji są instalowane na iOS za pośrednictwem aplikacji o nazwie TestFlight. Musisz mieć tę aplikację zainstalowaną na dowolnym urządzeniu z systemem iOS, na którym planujesz uruchomić podgląd Microsoft Edge.

Jeśli chcesz pobrać Microsoft Edge Preview na Androida, wystarczy wpisać swój adres e-mail.

Po rejestracji sprawdź pocztę. Użytkownicy iOS otrzymają kod do wprowadzenia w TestFlight. Użytkownicy Androida prawdopodobnie zostaną przekierowani do sklepu Google Play, gdzie będą mogli dołączyć do programu beta. E-mail może dotrzeć w ciągu 24 godzin. Ponieważ to jest Microsoft, daj im kilka dni.

Launcher Androida

Firma Microsoft ma już Cortanę dostępną dla obu platform, a także aplikację Kontynuuj na komputerze, która umożliwia podłączenie telefonu do systemu Windows 10 w celu synchronizacji schowka, sesji przeglądania i powiadomień w aktualizacji Fall Creators Update. Mimo to firma chce zrobić więcej na Androidzie i ogłosiła również program uruchamiający.

Zauważa, że ​​Android, w przeciwieństwie do iOS, pozwala użytkownikom dostosować program uruchamiający aplikacje, dlatego wypuszczają Microsoft Launcher dla Androida. Ta aplikacja jest również w wersji zapoznawczej, chociaż nie musisz uczestniczyć w programie Insider, aby zostać testerem wersji beta. Po prostu idź i posłuchaj aby dołączyć do programu beta i pobrać go na swoje urządzenie. Po zainstalowaniu aplikacja zapyta, czy chcesz zastąpić nim obecny program uruchamiający. Śmiało i dokonaj zmiany.

Microsoft twierdzi, że program uruchamiający jest bardzo konfigurowalny, wygląda dobrze i oczywiście ma świetny kanał wiadomości.

x