Jak zdobyć darmowe Pokèballi podczas blokady

Pokèmon Go to gra, w której musisz wyjść na zewnątrz, aby grać, co jest nieco trudne, biorąc pod uwagę blokadę w większości miejsc. Możesz włączyć Adventure Sync i sprawić, by ruchy domowe liczyły się do wykonania kroków, ale to nie pozwala odwiedzać Pokèstops ani siłowni, co oznacza, że ​​masz mało zapasów. Możesz kupić materiały eksploatacyjne lub przyjaciół, którzy ci je podarują. Jeśli żadna z nich nie jest opcją Niantic oferuje użytkownikom prezent w postaci 8 Pokèballów, 4 jagód Pinap i 4 jagód Razz. Oto jak je zdobyć.

Dodaj Niantic jako znajomego

Jeśli dodasz Niantica jako przyjaciela w grze, firma wyśle ​​ci wyżej wymienione przedmioty w prezencie. Dotknij swojego awatara w grze i wybierz kartę „Przyjaciele”. Stuknij „Dodaj znajomego” i użyj poniższego kodu trenera, aby dodać Niantic jako znajomego.

9484 2295 3675

Niestety może to nie zadziałać, ponieważ wielu graczy próbuje obecnie dodać firmę, a oczekujące żądania zostały ułożone w stos aż do momentu, w którym nie pojawiają się żadne nowe żądania. Istnieje jednak dość prosta alternatywa.

Użyj kodu promocyjnego

Niantic dał użytkownikom kod promocyjny, który mogą wykorzystać na prezenty. Kod można skanować z gry na Andriodzie, ale zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS mogą odwiedź tę stronę i wprowadź kod, aby otrzymać ich prezenty.

EMRK2EZWLVSSZDC5

Zaloguj się za pomocą swojego konta Pokèmon, a następnie wprowadź kod. Przedmioty pojawią się w grze dopiero po pewnym czasie, ale kiedy to zrobią, zobaczysz ostrzeżenie w grze z informacją, że zostały dodane.

Limit wykupu

Możesz zrealizować kod lub otrzymać prezent tylko raz. Musisz zrealizować kod przed 10 kwietnia 2020 r. Musisz odebrać prezent w ciągu 24 godzin od jego otrzymania.

Granie w Pokèmon Go

Granie w grę podczas blokady nie jest łatwe, ponieważ nie powinieneś wychodzić. Ta gra w żaden sposób nie zachęca do przeciwstawienia się protokołowi blokowania w twoim kraju, ale dodała łagodności do zasad. Możesz uzyskać dostęp do Pokèstops z dużo większej odległości, tj. Dwukrotnie większej. To samo dotyczy siłowni, choć dla wielu użytkowników mieszkających w obszarach całkowicie mieszkalnych jest to niewystarczające. Kadzidło trwa teraz całą godzinę zamiast zwykłych 30 minut, a jaja można wykluć w połowie odległości. Istnieje również pakiet, który można kupić za 1 Pokècoin, który zawiera 20 Ultra kul i 15 jagód Pinap. Pakiet aktualizuje się codziennie i jest dobrym zakupem w porównaniu do wszystkiego innego.