Jak zdobyć filtr Game of Thrones Snap w Snapchacie


Sezon 7 Game Of Thrones jest zaledwie kilka dni od premiery. HBO tak naprawdę nigdy nie ogranicza promocji części programu. Otrzymujesz regularne aktualizacje i zwiastuny przez cały rok, nawet gdy program jest poza anteną. To powiedziawszy, promocja nabrała tempa w okolicach premiery. Częścią tegorocznej promocji jest nowy filtr Snapchata Game of Thrones. Filtr nie jest automatycznie dodawany do szuflady filtrów. Musisz dodać go ręcznie, skanując określony kod przystawki.

Dodaj filtr „Gra o tron”

Otwórz Snapchata w telefonie, a następnie odwiedź ten link na pulpicie. Skieruj telefon w stronę ekranu i zrób zdjęcie kodu Snapcode, który widzisz na stronie. Daj mu chwilę, a pojawi się monit z pytaniem, czy chcesz odblokować filtr. Filtr jest dostępny tylko przez jedną godzinę. Po tym zniknie, jednak możesz ponownie zeskanować Snapcode, aby go odblokować.

Użyj filtra Game Of Throne Snap

Filtr przyciągania Game of Thrones jest dodawany do szuflady zatrzasków jako najnowszy. Aby z niego skorzystać, otwórz Snapchata i dotknij ekranu. Filtry zostaną załadowane. Wybierz filtr przyciągania Game of Thrones, przenosząc go do przycisku przechwytywania. Filtr zawiera śnieg i bielik dodany w AR. Rozejrzyj się po aplikacji, aby znaleźć bielika. Filtr zawiera również miecz, którym możesz dźgnąć, dotykając ekranu. Jeśli zamiast zrobić zdjęcie, nagrasz film, będzie zawierał dźwięk zamieci.

Ograniczony czas

Ten filtr w końcu stanie się niedostępny. Snapchat często wycofuje filtry, które nie są popularne, a ten od samego początku jest ograniczony czasowo. Być może HBO wyda w przyszłym roku nowy, inny filtr na premierę następnego sezonu. Możesz oczekiwać, że będziesz używać tego filtra najwyżej przez miesiąc. Jest mało prawdopodobne, aby był dostępny przez cały sezon.

To nie pierwszy raz, gdy program telewizyjny dodał filtr do Snapchata. AMC zrobiło to samo w zeszłym roku dla The Walking Dead, z wyjątkiem tego, że ich filtr był zablokowany w regionie. Filtr przyciągania Game of Thrones nie jest na szczęście ograniczony do regionu, o ile możemy powiedzieć. Jeśli z jakiegoś powodu filtr się nie odblokuje, spróbuj użyć VPN na swoim telefonie. Ustaw swoją lokalizację na USA, a następnie spróbuj ją zeskanować. Rejestracja w aplikacji może zająć kilka sekund.