Jak zdobyć naklejkę czasu w Snapchacie?

Wreszcie, Snapchat wysłuchał opinii użytkowników i zmienił sposób działania naklejek czasowych w ich aplikacji. Wcześniej efekt czasu był filtrem, który można było dodać, przesuwając palcem w lewo lub w prawo podczas robienia Snapa. To był bardzo zgrabny, użyteczny geofiltr, ale miał jedną dużą wadę.

Kiedyś zasłaniał widok, rujnując Twój Snap. Teraz filtry czasu to w rzeczywistości naklejki czasu, które można łatwo przesuwać po ekranie, aby usunąć je z drogi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać naklejkę czasu i zmienić jej położenie.

Pobierz Snapchata

Zanim przejdziemy do szczegółów, pobierz lub zaktualizuj najnowszą wersję aplikacji Snapchat na swoim Android urządzenie lub iPhone. Wystarczy, że klikniesz linki do oficjalnego sklepu z aplikacjami na swojej platformie, a będziesz gotowy do natychmiastowego wysyłania Snapów!

Snapchat to niesamowicie zabawna aplikacja, która sprawia, że ​​wiadomości są o wiele bardziej interesujące i interaktywne niż na innych platformach społecznościowych. Geofiltry zawsze były dużą częścią tego, a dwie podstawowe opcje to filtr lokalizacji i czasu.

Ludzie cały czas ich używali, ale, jak wspomnieliśmy powyżej, były one wadliwe. Ponieważ były to filtry, można je włączyć lub wyłączyć. Ale nie było sposobu, aby przenieść je w tle zdjęcia lub filmu. Rezultatem był zasłonięty widok Twojego wspaniałego Snapa, co sprawiło, że wielu użytkowników całkowicie unikało geofiltrów.

Korzystanie z naklejki czasu na Snapchacie

Nie ma potrzeby kupowania naklejki czasowej, już ją masz, jeśli zaktualizowałeś aplikację na swoim urządzeniu. Osoby, które od dawna korzystają ze Snapchata, z pewnością są zdezorientowane tą zmianą, co jest całkowicie zrozumiałe.

Dlatego postanowiliśmy dać ci krótki samouczek dotyczący korzystania z nowej naklejki czasu na Snapchacie. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 • Otwórz Snapchata na swoim urządzeniu i zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Snapchat zapamięta Cię następnym razem, a proces logowania zostanie zautomatyzowany.
 • Uruchom aplikację Snapchat na swoim Androidzie lub iPhonie.
 • Stuknij ikonę dużego koła u dołu ekranu, aby zrobić nowy Snap. Możesz go długo nacisnąć, aby rozpocząć nagrywanie wideo zamiast zdjęcia. Snapchat użyje Twojego przedniego lub tylnego aparatu w zależności od Twojego wyboru. Aby przełączać się między dwoma kamerami, dotknij prostokątnej ikony w prawym górnym rogu ekranu.
 • Po zrobieniu Snapa stuknij ikonę Naklejki, która powinna znajdować się w prawym górnym rogu ekranu (pomiędzy ikoną pióra i nożyczek).
 • Stuknij w efekt czasu, który powinien być pierwszym efektem w lewym górnym rogu ekranu.
 • Efekt zostanie natychmiast dodany do Twojego Snapa i możesz udostępnić Snap znajomym lub dalej go edytować.
 • Inne GeoFiltry na Snapchacie

  Prawdopodobnie zauważyłeś, że istnieją również inne filtry, które zostały zamienione w naklejki. Możesz również dodać naklejkę lokalizacji za pomocą powyższej metody, a także wspomnieć (oznaczyć) osoby lub dodać kod QR Snapchata.

  Szczerze mówiąc, ta zmiana jest mile widziana. Teraz łatwiej jest dodać te informacje do Snapów bez konieczności poświęcania widoczności zdjęcia lub filmu. Mówiąc prościej, od Ciebie zależy, gdzie chcesz umieścić naklejki.

  Jak ustawić naklejki Snapchata

  Niektórzy mogą pomyśleć, że naklejki działają tak samo jak geofiltry, ale to nieprawda. Kluczową różnicą jest to, że możesz zmieniać położenie naklejek w dowolnym miejscu. Oto jak:

 • Otwórz Snapchata na swoim telefonie.
 • Zrób zdjęcie lub krótki film Snap.
 • Dodaj naklejkę (np. naklejkę z czasem).
 • Użyj kciuka i palca wskazującego, aby „wybrać” i odciągnij naklejkę z obu stron. Możesz w ten sposób zmienić jego rozmiar, ale także odsunąć go od mainframe zdjęcia. Gdy jesteś zadowolony, po prostu puść naklejkę i unieś palce.
 • Może się to wydawać trochę temperamentne, dopóki się do tego nie przyzwyczaisz, ale warto o tym wiedzieć. Sugerujemy umieszczenie naklejek z boku, poniżej lub powyżej celu Snap. Dopóki nie znajduje się w środku, z pewnością będzie dobrze wyglądać.

  Która godzina?

  Naklejka czasu to jedna z najlepszych naklejek na Snapchacie. Często chcesz poinformować znajomych, kiedy Snap został zrobiony, więc ta naklejka jest idealna. Geofiltry były równie dobre, ale, jak powiedzieliśmy, nie można było ich przesuwać po ekranie.

  Teraz możesz łatwo zmieniać ich położenie i utrzymywać obiekt Snap w centrum uwagi, bez względu na to, czy robisz selfie, zdjęcie obiektu czy zwierzaka. Co ważniejsze, to niesamowite, że zespół Snapchata słucha opinii użytkowników.

  Jak ci się podoba ta zmiana? Dodawanie filtrów jest teraz znacznie prostsze, nie sądzisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.