01/26/2022

Jak zdobyć Netflix na zrootowanym / odblokowanym telefonie z Androidem

Udostępnij teraz w social media:

Netflix rozprawia się z VPN od zeszłego roku. Odkąd usługa rozszerzyła się na kolejne kraje w 2016 r., Nastąpił wzrost liczby użytkowników uzyskujących dostęp do zablokowanych geograficznie treści Netflix za pomocą VPN. Niektórzy zrezygnowali z prób zapewnienia użytkownikom dostępu do zastrzeżonych treści. Inne usługi VPN walczą. Netflix nie jest zadowolony z samego blokowania usług VPN. Teraz się zaczęło blokowanie zrootowanych i odblokowanych telefonów z Androidem z instalacji aplikacji Netflix. Podczas próby zainstalowania aplikacji Sklep Play informuje, że nie jest ona zgodna z Twoim urządzeniem. To powiedziawszy, sama aplikacja nadal działa. Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to pobrać Netflix na zrootowany / odblokowany telefon z Androidem.

Pobierz APK Netflix

Na szczęście Android to bardzo otwarty system operacyjny. Pozwala na boczne ładowanie aplikacji. Zasadniczo, jeśli możesz pobrać plik APK dla aplikacji na Androida, możesz go zainstalować na swoim telefonie. Kiedy Pokèmon Go było dostępne tylko w wybranych krajach, użytkownicy uzyskiwali do niego dostęp, pobierając aplikację.

Sprawdź -   Jak aktualizować modyfikacje „Sims 4”

Ładowanie boczne jest dość proste. Jedynym prawdziwym wyzwaniem jest pobranie APK. Aby pobrać plik APK, potrzebujesz programu do pobierania APK. Programy do pobierania plików APK umożliwiają pobranie pakietu APK na komputer lub urządzenie. Zalecamy używanie APK Pure do pobierania Netflix. Ma aplikację na Androida oraz interfejs sieciowy, dzięki czemu możesz pobrać plik APK bezpośrednio na telefon lub na pulpit.

Odwiedź aplikację Netflix w sklepie Google Play (link na końcu). Skopiuj adres URL aplikacji, a następnie przejdź do APK Pure.

Wklej adres URL sklepu Google Play w APK Pure i dotknij Enter. Pobierze aplikację. Kliknij Pobierz.

Sprawdź -   Jak kontrolować, które aplikacje mogą uzyskać dostęp do danych zdrowotnych Twojego iPhone'a

Aplikacja Sideload Netflix na Androida

Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Skopiuj właśnie pobrany plik APK do pamięci urządzenia. Jeśli jeszcze go nie masz, pobierz menedżera plików na swoje urządzenie. Android 6.0 i nowsze mają wbudowany menedżer plików, który jest bardzo prosty. Jeśli chcesz czegoś bardziej bogatego w funkcje, sprawdź naszą listę najlepszych aplikacji do zarządzania plikami na Androida.

W menedżerze plików przejdź do folderu, w którym zapisałeś plik APK Netflix i dotknij, aby go zainstalować. Jeśli Android powie Ci, że pobieranie aplikacji jest zablokowane, musisz je włączyć.

Otwórz aplikację Ustawienia. Przejdź do Bezpieczeństwo i włącz opcję „Nieznane źródła”. Spróbuj ponownie zainstalować aplikację Netflix i tym razem powinno działać.

Po zainstalowaniu aplikacji zaloguj się na swoje konto Netflix i zacznij oglądać. Na razie Netflix blokuje instalację aplikacji tylko na zrootowanych lub odblokowanych urządzeniach. Jeśli możesz uzyskać Netflix na zrootowanym / odblokowanym telefonie z Androidem, będziesz mógł go obejrzeć.

Sprawdź -   Jak oglądać Netflix w rozdzielczości 1080p w przeglądarce Chrome i Firefox

Czy to jest nielegalne?

Nie. Netflix zrobił to, aby powstrzymać użytkowników Androida przed fałszowaniem swojej lokalizacji. Fałszowanie lokalizacji to jeden ze sposobów uzyskiwania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi, a zrootowane urządzenie ułatwia to. To naprawdę przedłużenie zakazu Netflix dla VPN. Jedynym problemem jest to, że nie każdy z zrootowanym lub odblokowanym urządzeniem próbuje oszukać Netflix. Jest to źle przemyślane, choć nie jest to niespotykane. W przeszłości Pokèmon Go stosował podobną taktykę, aby powstrzymać użytkowników przed fałszowaniem ich lokalizacji.

Pobierz Netflix ze sklepu Google Play

Odwiedź APK Pure

x