Jak zdobyć PUBG za darmo na Steam? [Legal method]

Udostępnij teraz w social media:

PUBG można grać za darmo na urządzeniach mobilnych, jednak jeśli chcesz zagrać w grę na swoim komputerze, musisz ją kupić. PUBG jest dostępny za 30 USD na Steamie. W przeszłości gra była przeceniona nawet o 50% i była darmowa przez niektóre weekendy, ale nadal ma swoją cenę, co oznacza, że ​​musisz ją kupić, jeśli chcesz grać na swoim komputerze.

Zdobądź PUBG za darmo na Steam

PUBG jest obecnie grą płatną, jednak od 12 stycznia 2022 r. gra będzie dostępna za darmo. Jeśli w tej chwili odwiedzisz stronę Steam dotyczącą PUBG, zobaczysz, że musisz ją kupić, jednak twórcy mają zastrzeżenie, że gra będzie wkrótce dostępna za darmo.

  Jak kontrolować ustawienia grafiki w PUBG na Androida

Jak zdobyć PUBG za darmo

Jeśli przez jakiś czas wstrzymywałeś się z zakupem PUBG i chcesz go otrzymać za darmo, wystarczy, że poczekasz około trzech tygodni od teraz. 12 stycznia 2022 r. gra może być pobrane ze Steam bezpłatnie. W międzyczasie możesz wstępnie zarejestrować się na wydarzenie. Rejestracja wstępna nie jest ważna. Zawsze możesz kupić grę bez rejestracji, gdy jest darmowa.

Rejestracja wstępna;

Odwiedzić Strona KRAFTON.
Kliknij Zaloguj się w prawym górnym rogu.
Wybierz Zarejestruj w prawym górnym rogu strony logowania.
Utwórz nowe konto i upewnij się, że je aktywujesz.
Po utworzeniu zostaniesz zarejestrowany na premierę darmowej gry PUBG

  Co to jest serwer testowy PUBG i serwer eksperymentalny

Jeśli kupiłeś już grę, możesz spróbować ubiegać się o zniżkę lub zwrot pieniędzy, ale jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz w stanie odzyskać pełną cenę, jeśli grałeś w grę. Steam pozwala użytkownikom zwrócić grę i kupić ją ponownie, jeśli niedawno trafiła do sprzedaży, ale to nie to samo. Jeśli posiadasz już PUBG na Steam, nie będziesz w stanie odzyskać swoich pieniędzy, gdy gra stanie się darmowa.

Twoje konto PUBG również zostanie zmienione na identyfikator KRAFTON. Upewnij się, że masz na to oko przy przejściu gry i przenieś swoje konto, gdy tylko ta opcja będzie dostępna. Twoje postępy w grze nie zostaną utracone. Możesz połączyć KRAFTON ID ze swoim kontem Steam.

  Jak naprawić „błąd internetowy” w aplikacjach mobilnych PUBG

Wniosek

x