Jak zdobyć wszystkie swoje pakiety Amazon tego samego dnia

Jeśli składasz wiele zamówień na Amazon, ale chcesz otrzymać wszystkie swoje paczki tego samego dnia, wypróbuj Dostawa Amazon Day. Ta funkcja, dostępna dla członków Prime, nakazuje Amazon dostarczać wszystkie zamówienia tego samego dnia każdego tygodnia.

Co to jest dzień Amazonii i jak to działa?

Amazon Day to usługa świadczona przez Amazon dla członków Prime, którzy wolą otrzymywać wszystkie swoje produkty tego samego dnia każdego tygodnia.

Załóżmy na przykład, że w piątki nie masz pracy, a paczki chcesz otrzymywać tylko wtedy, gdy będziesz w domu. Możesz po prostu udać się na stronę internetową lub aplikację Amazon i ustawić preferowany dzień Amazon na piątek. Następnie wszelkie zamówienia złożone w ciągu tygodnia zawsze dotrą w następny piątek.

To świetny sposób na walkę z kradzieżą paczek, ponieważ paczki docierają tylko do domu, aby je odebrać. Twoje zamówienia mogą być również połączone w mniejszą liczbę pudełek, więc będziesz mieć mniej paczek i pudeł do obsługi. Ponadto kierowcy dostawcze nie będą musieli odbywać tylu podróży do Twojego domu.

Jednak tylko przesyłki zamówione z wysyłką „Amazon Day” dotrą w Twój Amazon Day. Nawet po wybraniu dnia Amazon możesz nadal zamawiać paczki z szybszą wysyłką, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Są też pewne zastrzeżenia. Wszystkie produkty z zamówień Amazon Day muszą kwalifikować się do dostawy Prime i być wysyłane z centrum dystrybucji Amazon. Tak więc niektóre przedmioty nie kwalifikują się do dostawy Amazon Day, ale jeśli tak, Amazon powiadomi Cię podczas płatności.

Ponadto rzadko zdarza się, że kurier może dostarczyć określoną paczkę dzień wcześniej niż Twój dzień Amazon, w zależności od dostępności opcji dostawy.

Jak korzystać z Amazon Day

Aby skorzystać z Amazon Day Delivery, musisz najpierw mieć aktywny Członkostwo Prime. Dołączenie na stronie internetowej lub w aplikacji Amazon jest łatwe.

Następnie musisz wybrać preferowany dzień dostawy. Na stronie internetowej lub w aplikacji po prostu rozpocznij proces płatności. Gdy dojdziesz do strony „Przejrzyj przedmioty i wysyłkę” w witrynie internetowej lub „Szczegóły przesyłki” w aplikacji, poszukaj opcji „Bezpłatna dostawa na dzień Amazon”. Poniżej kliknij lub dotknij „Zmień dzień dostawy”.

Kliknij lub dotknij

Pojawi się wyskakujące okienko, w którym możesz wybrać maksymalnie dwa dni dostawy. Amazon dołoży wszelkich starań, aby Twoje zamówienia dotarły do ​​Ciebie w wybranym przez Ciebie dniu. Kiedy będziesz gotowy, kliknij lub dotknij „Zapisz i kontynuuj”.

Wybierz jeden lub dwa dni dostawy Amazon Day, a następnie kliknij lub dotknij

Nastąpi przekierowanie z powrotem do ekranu kasy, a metoda „Bezpłatna dostawa Amazon Day” powinna być już wybrana. Jeśli tak nie jest, po prostu kliknij lub dotknij przycisku opcji obok niego.

Wybierz

Na koniec kliknij lub dotknij „Złóż zamówienie” i gotowe! Jeśli chcesz, aby przyszłe zamówienia przychodziły tego samego dnia (lub dni) tygodnia, po prostu wybierz opcję „Amazon Day Delivery”. Szczęśliwe zakupy!

x