iOS

Jak zgłosić gracza za oszustwo w iOS Game Center


Game Center na iOS jest całkiem niezłe, jeśli chodzi o gry wieloosobowe. Tytuły takie jak Letterpress, Tallchess i Fruit Ninja mogą łączyć się z Game Center i pozwalać graczowi rzucić wyzwanie znajomemu lub znaleźć losowy mecz. Gry takie jak Temple Run używają go do wysyłania wyzwań znajomym, prowokując ich do pobicia Twojego wyniku. Rzecz w tym, że nie wszyscy grają uczciwie, a niektórzy gracze oszukują. Jeśli wiesz, że gracz oszukuje, możesz zgłosić go w Game Center. Oto jak.

Otwórz Game Center i przejdź do zakładki Znajomi. Możesz zgłosić tylko znajomego oszukiwania, więc jeśli grałeś w szachy z nieznajomym, który szukał pomocy u IBM Watson, nie możesz tego zgłosić.

Na karcie znajomego dotknij nazwy znajomego, który oszukiwał, i dotknij przycisku więcej czynności w prawym górnym rogu. W wyświetlonym menu czynności dotknij opcji „Zgłoś problem”. Istnieją różne typy problemów, za które możesz zgłosić gracza, na przykład niewłaściwe zdjęcie, pseudonim lub status, ale pierwszą opcją na tym ekranie jest „Oszukiwanie”.

raport-ios-centrum-gry

Będziesz musiał opisać problem polegający na tym, że grałeś w grę ze wspomnianym przyjacielem, który przekonał Cię, że oszukuje, i prawdopodobnie będzie to trudna część. Game Center zbada niemożliwe wyniki, ale nie jest jasne, czy zbada użycie rzeczywistych kodów w grach. Nie jest również jasne, jaką karę Apple wymierzy oszustom.

Dla każdego, kto zastanawia się, czy rzeczywiście można używać kodów itp. W grze na iOS, tak jak w grze na PC, odpowiedź brzmi: tak. King of Thieves to dość popularny tytuł wydany w zeszłym roku przez twórców Cut the rope iw pierwszych miesiącach jego premiery gra miała bardzo poważny problem z oszustwami. Jeśli gracz jest wystarczająco oddany grze, możliwe, że zainwestuje czas, aby znaleźć i zastosować kody, aby wygrać lub uzyskać w niej szalenie wysokie wyniki.

przez Lifehacker

x