Jak zlikwidować konto Groupon

Groupon, założony w 2008 roku przez Andrew Masona, jest amerykańską globalną platformą e-commerce, w której możesz korzystać z usług i oszczędzać pieniądze dzięki cyfrowym kuponom. Firma trafiła na pierwsze strony gazet na początku 2011 roku, gdy miesięczny dochód Groupon w USA wzrósł z 11 milionów dolarów do 89 milionów dolarów. Konto Groupon umożliwia klientom kontakt z lokalnymi sprzedawcami poprzez usługi, lokalne wydarzenia, wycieczki lub inne działania. Dzisiaj przyjrzymy się niektórym typowym pytaniom dotyczącym likwidacji konta Groupon i anulowania Groupon po dokonaniu zakupu. Jeśli szukasz wskazówek na ten temat, przedstawiamy ten przewodnik, który wyjaśni te pytania i nauczy Cię, jak trwale usunąć moje konto Groupon i czy możesz usunąć moją recenzję Groupon.

Jak zlikwidować konto Groupon

Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje wyjaśniające, jak anulować konto Groupon i czy możesz usunąć moją recenzję Groupon, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy mogę usunąć swoją recenzję Groupon?

Tak, jako użytkownik możesz znaleźć swoje recenzje w sekcji Moje rzeczy w prawym górnym rogu. Z rozwijanego menu wybierz Moje groupony. Tutaj możesz znaleźć zakupione kupony i swoje recenzje dla każdego z nich.

Czy Groupon pobiera opłatę miesięczną?

Tak, użytkownicy Groupon mogą uzyskać dostęp do miesięcznej subskrypcji Groupon Select za jedyne 4,99 USD miesięcznie. Ten program obejmuje dodatkowe korzyści, takie jak dodatkowe zniżki na Neighborhood i Getaways.

Czy można anulować Groupon po zakupie?

Tak, możesz anulować Groupon, jeśli jest on objęty ofertami lokalnymi, Groupon Getaways lub Groupon live. Podczas gdy lokalne oferty mogą zostać zwrócone w ciągu 3 dni od zakupu, Live nie zwrócona po dokonaniu zakupu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć konto Groupon.

Czy Groupon może odmówić zwrotu pieniędzy?

W niektórych przypadkach tak. Groupon zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy, w zależności od kategorii zamówienia. W przypadku ofert lokalnych, jeśli czas na skorzystanie ze zwrotu upłynął (zwykle 3 dni), nie można uzyskać zwrotu pieniędzy. Również w przypadku Groupon live, ponieważ jest to zakup oparty na zasadzie parzystości, jedyną sytuacją, w której możesz otrzymać zwrot pieniędzy, jest sytuacja, gdy wydarzenie zostanie odwołane; inaczej nie.

Dlaczego nie mogę anulować mojego grouponu?

Może to być spowodowane jednym z tych kilku przypadków:

  • Przekroczyłeś termin anulowania Groupon
  • Twoje zamówienie zostało już przetworzone do wysyłki.
  • Twój zakup był ostateczną umową sprzedaży.

Co się dzieje, gdy firma Groupon zostaje zamknięta?

Odwiedzając Groupon, możesz zobaczyć zniżki z dowolnego obszaru, którego szukasz, a także okazje w pobliżu. Na komputerze, telefonie lub tablecie możesz korzystać z Groupona. Instrukcje zostaną wysłane do wszystkich klientów, którzy nie zrealizowali jeszcze swojego kuponu, gdy działalność sprzedawcy zostanie zamknięta. Zwykle każdy otrzymuje zwrot pieniędzy od razu, ale oferta rzadko trwa trochę dłużej, dopóki sklep nie zostanie zamknięty na stałe. Rozsądne zwroty mogą być automatycznie przyznawane każdemu, kto nie wykorzystał, po zamknięciu firmy.

Jak anulować subskrypcję Groupon?

Jeśli chcesz anulować subskrypcję lub członkostwo w Groupon ze swojego komputera, możesz to zrobić, wykonując następujące czynności:

1. Odwiedź stronie Groupona w Twojej przeglądarce.

Uwaga: pamiętaj, aby zalogować się na swoje konto.

2. Kliknij Moje rzeczy > Groupon Select.

3. Przewiń w dół i kliknij Anuluj członkostwo.

4. Na następnej stronie kliknij ponownie Anuluj członkostwo, aby potwierdzić działanie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć konto Groupon.

Jak anulować Groupon?

Aby anulować Groupon po zakupie, możesz wykonać następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Groupon na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Stuknij w zakładkę Moje rzeczy na dolnym pasku.

3. Następnie przesuń palcem w dół i dotknij Obsługa klienta.

4. Wybierz żądany groupon, który chcesz anulować.

5A. Jeśli kwalifikujesz się do samoobsługi, dotknij opcji Anuluj zamówienie.

5B. Jeśli nie kwalifikujesz się do samoobsługi, dotknij widżetu Czat lub opcji Wyślij do nas e-mail od dołu.

Uwaga: jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, wybierz zamówienie, które chcesz anulować. Niektóre osoby często mylą opcję Wyświetl szczegóły z opcją Wyświetl kupony.

Możesz zostać poproszony kilka razy o potwierdzenie wyboru. Dzięki opcji samoobsługi możesz anulować Groupon po zakupie. W przypadku Groupon Goods prośba o zwrot Groupon nie będzie możliwa, ponieważ będziesz musiał zwrócić sam przedmiot, chyba że zakup jest nadal przetwarzany w celu wysyłki.

Jak zlikwidować konto Groupon?

Możesz usunąć swoje konto, jeśli zdecydujesz się nie korzystać z Groupon. Niestety nie ma na to szybkiego sposobu. Będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta Groupon za pośrednictwem Obsługi Klienta Groupona stronę lub przez Wsparcie czatu Groupon. Złóż wniosek o usunięcie konta do przedstawicieli i podaj dane, o które Cię proszą.

Jak anulować transakcję Groupon?

Możesz wymienić niektóre Groupony na Groupon Bucks, jeśli zdecydujesz się na zakupy po zakupie Grouponów. Dzięki nim możesz wymieniać produkty na nowe oferty i usługi. Twoja lista zamówień zawiera opcję Voucher wymiany. Tak więc, aby zainicjować wymianę, musisz wybrać nową ofertę po wybraniu Wymień kupon; w przeciwnym razie Twój oryginalny groupon zostanie zablokowany do czasu zamknięcia okna wymiany. Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać, aby anulować transakcję Groupon Trade In:

1. Uruchom aplikację Groupon na iOS urządzenie i dotknij karty Moje rzeczy.

2. Przesuń palcem w dół i dotknij Obsługa klienta > żądana wymiana Groupon.

3A. Jeśli kwalifikujesz się do samoobsługi, dotknij opcji Anuluj zamówienie.

3B. Jeśli nie kwalifikujesz się do samoobsługi, dotknij widżetu Czat lub opcji Wyślij do nas e-mail od dołu.

Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak trwale usunąć lub anulować konto Groupon.

Jak trwale usunąć moje konto Groupon?

Groupon jest bardzo pomocny dla klientów szukających konkretnej oferty, ale jeszcze bardziej dla małe firmy, które spotkały się z dużym zaangażowaniem ludzi i sporym zyskiem. Na każdym z rynków, na których działała na początku, firma oferowała codziennie jeden groupon. Konsumenci mogą wyszukiwać i przeglądać oferty w Internecie lub telefonie komórkowym, a także mogą zarejestrować się, aby otrzymywać e-maile promujące zniżki, którymi są zainteresowani, w przeciwieństwie do reklam komercyjnych, w przypadku których sprzedawcy muszą uiścić jednorazową opłatę, aby dołączyć.

Nawet przy wskazanych przez nas korzyściach możesz powiedzieć, że chcę trwale usunąć moje konto Groupon. Wykonaj kolejno kolejne kroki:

1. Przejdź do stronie Groupona w Twojej przeglądarce.

Uwaga: pamiętaj, aby zalogować się na swoje konto.

2. Na ekranie głównym wybierz Pomoc i wyszukaj Usuń konto.

3. Kliknij zakładkę Czat na żywo. Pojawi się czat pomocy technicznej.

4. Po określeniu żądania usunięcia konta zostanie przydzielony agent, który przeprowadzi Cię przez kolejne kroki.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak zlikwidować konto Groupon i czy mogę usunąć swoją opinię Groupon. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.