Jak zlokalizować Apple AirPods z iPhone’a?

Udostępnij teraz w social media:

Kiedy Apple po raz pierwszy ogłosił AirPods, jednym z najwcześniejszych obaw konsumentów było to, że łatwo je stracić. Wiele osób zgubiło jeden lub oba AirPods z zestawu i musiało je wymienić. Są teraz „przewody”, które możesz podłączyć do AirPods, aby zapobiec ich zgubieniu.

Zlokalizuj AirPods z iPhone’a

AirPods nie są tanie, a utrata jednego jest do niczego. Możesz upewnić się, że zawsze wkładasz je z powrotem do etui, zamiast zostawiać je na biurku i jest mniej prawdopodobne, że się zgubią. To powiedziawszy, Apple wie, że nawet jeśli AirPod zgubi się między fałdami łóżka lub w torbie, znalezienie go może być trudne. Aplikacja Znajdź mój na iPhonie pomoże Ci znaleźć słuchawki AirPods.

  Przewodnik dla początkujących po terminach dotyczących procesorów

Zlokalizuj AirPods z iPhone’a — Znajdź moją aplikację

AirPods, których szukasz, muszą być sparowane z iPhonem. Parują się przez Bluetooth, więc zasięg, w którym mogą być wykryte, jest ograniczony.

Otwórz aplikację Lokalizator na swoim iPhonie.
Przejdź do zakładki Urządzenia.
Wybierz swoje AirPods, a zobaczysz, gdzie się znajdują.

Jeśli AirPods znajdują się w tej samej lokalizacji (i prawdopodobnie w tym samym pomieszczeniu), co Ty, ale nie możesz ich zobaczyć, możesz użyć aplikacji Znajdź mój, aby odtwarzać przez nie dźwięk. Otwórz Znajdź moją aplikację na swoim iPhonie.

Otwórz aplikację Znajdź mój.
Przejdź do zakładki Urządzenia.
Wybierz AirPods.
Stuknij opcję Odtwórz dźwięk.

  Jak tłumaczyć strony internetowe w Safari na Macu

Usłyszysz dźwięk, który będzie głośniejszy, dopóki nie znajdziesz swojego AirPod.

Jeśli często zostawiasz AirPods w tyle, możesz ustawić dla nich alert. Alert poinformuje Cię, kiedy wstałeś z telefonem w ręku, a słuchawek AirPods nie ma przy Tobie. Działa to tylko w przypadku AirPods drugiej generacji i AirPod Pro.

Otwórz aplikację Znajdź mój.
Przejdź do zakładki urządzeń.
Włącz przełącznik „Powiadom, gdy zostaniesz w tyle”.

Wniosek

AirPods oferują doskonałą jakość dźwięku, mimo że są niewielkie. Dla niektórych sprawa może być nieco nieporęczna. nosić, ale nie można zaprzeczyć, że są to jedne z najwygodniejszych w użyciu słuchawek Bluetooth dostępnych obecnie na rynku. Pomimo zastrzeżeń co do ich rozmiaru, zainspirowały wiele podobnych słuchawek wiodących marek. Musisz być trochę ostrożny z tym, jak sobie z nimi radzisz, a są akcesoria, które ci w tym pomogą. Aplikacja Znajdź mój przydaje się, jeśli AirPod zostanie zgubiony, ale zawsze najlepiej jest ich nie zgubić.

  Jak tworzyć niestandardowe skróty klawiaturowe dla dowolnej aplikacji Mac

x