01/20/2022

Jak zły sprzęt do gier może cię powstrzymać (jak zdobyć system Windows 10 Pro)

Udostępnij teraz w social media:

Zestaw słuchawkowy przywódcy rajdu wypada. Nie słyszą już jego poleceń, więc omijają krytyczną mechanikę i wymazują. W ciągu zaledwie kilku sekund, godziny postępu i ćwiczeń idą do toalety.

Jest na ostatnim meczu w swojej serii promocyjnej. Jeśli to wygra, awansuje do diamentu. Wszystko sprowadza się do jednej finałowej walki drużynowej. W krytycznym momencie jej klawiatura nie rejestruje jej danych wejściowych i mecz kończy się, gdy tylko się zaczął.

Wystarczy jeden strzał w głowę, aby wygrać. Niestety dla niego jego mysz ma inne pomysły. Nie może ustawić strzału wystarczająco szybko, ale jego przeciwnik może – jest zmuszony bezradnie patrzeć, jak jego bliskie zwycięstwo wyrywa się z jego uścisku.

Wszyscy doświadczyliśmy czegoś podobnego w pewnym momencie. Wadliwe kółko przewijania, martwy klawisz, zwarty kabel USB i nagle wpatrujemy się w widmo porażki. To doświadczenie, które przemawia do ważnej, niezmiennej prawdy.

W przypadku gier liczy się nie tylko sprzęt. To urządzenia peryferyjne, które do niego podłączasz. Twoja mysz i klawiatura. Twój zestaw słuchawkowy, mikrofon i monitory. Twoje biurko, krzesło, głośniki.

Sprawdź -   Jak zmienić przypisanie przycisków myszy w systemie Windows 10

Wszystko.

Zwłaszcza jeśli zamierzasz grać w trybie konkurencyjnym, każdy element wyposażenia ma znaczenie. Każde urządzenie peryferyjne może być różnicą między zwycięstwem a porażką. Dokonując zakupów, musisz dokonać właściwego wyboru, kupując sprzęt, na który możesz liczyć – ale co ważniejsze, sprzęt, który dobrze wygląda i sprawia, że ​​łatwo się go używa.

Nie musisz też w tym celu rozbijać banku. Możesz robić zakupy mądrze. Szukaj odpowiednich ofert. W tym celu rynek cyfrowy BZfuture ma kilka świetnych ofert dotyczących kilku najwyższej klasy urządzeń peryferyjnych.

Tylko przez ograniczony czas, wprowadzenie kodu kuponu BZFHTG przy kasie zapewni Ci 8% zniżki na wszystkie akcesoria do gier, w tym Gamingowy zestaw słuchawkowy USB Edifier G2 II RGB. Za jedyne 42,30 USD oferuje dźwięk przestrzenny 7.1, dynamiczne podświetlenie RGB, czysty dźwięk i wyraźny, elastyczny mikrofon o wysokiej wydajności. W tej chwili są też inne świetne oferty.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, czy wideo ma zmienną liczbę klatek na sekundę w systemie Windows 10

Jeśli szukasz nowego zestawu wkładek dousznych, możesz uzyskać 20% zniżki na Edifier Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth TWS1 Touch Control z kodem kuponu BZFHTG20. Jest też Klawiatura mechaniczna Motospeed CK99 za 93,07 $ (15% zniżki) z kodem BZFHTG15. Dzięki anti-ghosting, 12 unikalnym efektom świetlnym i wiśniowo-czerwonemu przełącznikowi jest zarówno stylowy, jak i niezawodny.

Na koniec, jeśli chcesz przenieść do swojego wystroju rzeczy poza peryferiami, możesz rozważyć zastosowanie Inteligentny zestaw oświetlenia panelu sterowania Lifesmart (58,43 USD). To po prostu rzecz, aby powiązać swoją konfigurację. Sterowany za pomocą głosu i aplikacji, oferuje 16 milionów unikalnych kolorów do wyboru, a także dynamiczne efekty świetlne aktywowane dźwiękiem.

Sprzęt, z którego korzystasz i sposób rozplanowania biurka, może mieć ogromny wpływ na sposób, w jaki grasz. Nie pozwól, aby zły sprzęt lub frustrujący układ uniemożliwił Ci bycie wyjątkowym. Wybierz urządzenia peryferyjne odpowiednie do swoich potrzeb, a zrobią różnicę na świecie.

Sprawdź -   Jak naprawić czarny pulpit po aktualizacji systemu Windows 10 1803

Liczy się nie tylko sprzęt. Twoje oprogramowanie również ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o ochronę systemu przed spamem i złośliwym oprogramowaniem. W tym celu BZfuture oferuje również oferty na szeroką gamę oprogramowania antywirusowego i optymalizacyjnego.

Co więcej, każda umowa zawiera bezpłatną kopię systemu Windows 10 Professional. Sprawdź tylko kilka z tych ofert poniżej:

McAfee Antivirus 1 PC 1 ROK (16 USD)
Kaspersky Internet Security 1 PC 6 miesięcy (165 USD)
Kaspersky Antivirus 1 PC 1 rok (22 USD)
Avira Antivirus Pro 1 PC 1 ROK Globalnie (18 USD)
AOMEI Partition Assistant Professional 8.6 Edition Key Global (20 USD)

Przyszłe transakcje BZ

Niezależnie od tego, czy niedawno zmontowałeś nowy sprzęt, czy po prostu chcesz lepszego oprogramowania zabezpieczającego (i lepszego systemu operacyjnego), powyższe oferty są świetną opcją pod tym względem. Na koniec, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub komentarze dotyczące powyższego, możesz skontaktować się z zespołem pomocy BZfuture za pośrednictwem czatu internetowego lub wysłać e-mail na adres [email protected]

x