Jak zmienić adres w sterowniku Doordash?

DoorDash to jedna z największych internetowych usług zamawiania jedzenia na żądanie z San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Łączy Cię ze wszystkimi restauracjami w Twojej okolicy, dzięki czemu możesz zamówić jedzenie z ulubionych restauracji online. Jeśli jesteś Dasherem z DoorDash i chcesz wiedzieć, jak zmienić adres w sterowniku DoorDash, jesteś we właściwym miejscu! Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak zmienić swoje dane w DoorDash i usunąć adres w DoorDash. Dowiesz się również, czy możesz usunąć swoje konto DoorDash i utworzyć nowe. Teraz zacznijmy!

Jak zmienić adres w sterowniku DoorDash?

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające szczegółowo, jak zmienić adres w sterowniku DoorDash, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak zmienić swoje dane na DoorDash?

Możesz zmienić swoje dane na DoorDash za pomocą następujących kroków:

1. Otwórz swój DrzwiDash w telefonie.

2. Następnie dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu.

3. Stuknij nazwę swojego profilu od góry.

4. Na tym ekranie możesz zmienić swoje imię i nazwisko, numer telefonu, hasło i adres e-mail, dotykając go. Stuknij w Zapisz, aby zapisać wprowadzone zmiany.

Jak zmienić swoją lokalizację w sterowniku DoorDash?

Jeśli przeprowadziłeś się do innej lokalizacji, ale w tym samym mieście i chcesz zaktualizować swój punkt początkowy, możesz to zrobić, wykonując następujące czynności:

1. Otwórz aplikację DoorDash.

2. Stuknij opcję Dash Now.

3. Następnie dotknij Tak, gdy zostaniesz poproszony o potwierdzenie. Twoja aktualna lokalizacja zostanie zaktualizowana jako lokalizacja punktu początkowego, aby natychmiast pędzić.

Jak zmienić adres w sterowniku DoorDash?

Zobaczmy, jak zmienić adres w DoorDash Driver.

1. Uruchom aplikację DoorDash i stuknij ikonę profilu > Adres.

2. Wyszukaj nowy adres w pasku wyszukiwania i dotknij żądanego wyniku.

3. Stuknij w Zapisz adres, aby dodać adres do swojego konta i zapisać go jako główny.

Jak usunąć adres na DoorDash?

Poniżej znajdują się kroki, aby usunąć adres z DoorDash.

Uwaga: nie można usunąć adresu podstawowego w DoorDash.

1. Otwórz aplikację DoorDash na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę profilu > Adres.

3. Stuknij ikonę edycji obok żądanego adresu, który chcesz usunąć.

4. Następnie stuknij ikonę kosza w prawym górnym rogu, aby natychmiast usunąć adres.

Czy możesz DoorDash z kimś innym prowadzącym?

Tak, możesz DoorDash z kimś innym prowadzącym. Ale muszą też mieć ważne konto DoorDash Dasher.

Czy możesz usunąć swoje konto DoorDash i założyć nowe?

Tak, możliwe jest złożenie wniosku lub utworzenie nowego konta na DoorDash po dezaktywacji lub usunięciu poprzedniego konta. Potrzebujesz nowego adresu e-mail dla nowego konta DoorDash, które chcesz utworzyć.

Czy możesz zrobić DoorDash na dwóch telefonach?

Tak, możesz DoorDash na dwóch telefonach. Używanie dwóch telefonów do DoorDash jest jednak sprzeczne z polityką DoorDash.

Czy DoorDash płaci za gaz?

Nie, DoorDash nie płaci za gaz używany przez Dashers do dostawy. Musisz wydawać pieniądze z kieszeni na benzynę, jeśli jesteś Dasherem DoorDash.

Ile robią listwy do drzwi?

Średnia opłata za dostawę waha się od 2$-10$ za dostawę. Opłata ta zależy od odległości, jaką Dasher pokonuje, aby dostarczyć zamówienie. Jeśli ten obszar dostawy jest daleko i ma bardzo ograniczone Dashery, Dasher Pay jest wysoki, ponieważ zależy to również od tego, czy Dasher jest najlepszym Dasherem, czy nie. Wynagrodzenie Dasher jest obliczane poprzez dodanie wynagrodzenia podstawowego + napiwków + promocji.

Czy możesz zarobić 200 dziennie z DoorDash?

Tak, można zarobić 200 USD dziennie, jeśli pracujesz około 16 godzin dziennie i przyjmujesz tylko zamówienia o wartości 4 USD lub wyższej.

Dlaczego musisz czekać 7 dni na szybką płatność na DoorDash?

Żaden użytkownik DoorDash nie będzie mógł korzystać z Fast Pay przez 7 dni po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w danych karty debetowej. Odbywa się to w celu lepszej ochrony konta, a ten okres przetwarzania nie może zostać przyspieszony przez żadnego członka zespołu DoorDash.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak zmienić adres w sterowniku DoorDash ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.