01/26/2022

Jak zmienić język aplikacji na iPhonie lub iPadzie

Udostępnij teraz w social media:

Apple iOS 13 sprawia, że ​​iPhone i iPad są wielojęzyczne. Teraz możesz zmienić język pojedynczej aplikacji bez zmiany podstawowego języka systemu. Każda aplikacja może mieć własne, oddzielne ustawienie języka.

Najpierw upewnij się, że Twój iPhone lub iPad ma zainstalowanych wiele języków. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Język i region. Kliknij „Inne języki” i dodaj język, którego chcesz używać.

Tutaj możesz również ustawić ogólny język systemu na swoim iPhonie lub iPadzie. Ale nie musisz przełączać się na nowy język – po prostu dodaj go do tej listy.

Sprawdź -   Jak wykonać kopię zapasową ustawień przeglądarki Vivaldi w systemie Linux

Następnie przejdź do głównego ekranu Ustawienia i przewiń w dół, aż zobaczysz alfabetyczną listę zainstalowanych aplikacji. Stuknij aplikację, dla której chcesz zmienić ustawienia języka.

Aplikacje Google na liście aplikacji na ekranie ustawień iPhone'a.

Zobaczysz opcję „Język” w obszarze Preferowany język. Dotknij go i wybierz język, którego chcesz używać w tej aplikacji.

Powtórz ten proces, aby indywidualnie zmienić język dla dodatkowych aplikacji.

Nie każda aplikacja oferuje wiele języków. Jeśli aplikacja nie oferuje dodatkowych języków, w ogóle nie zobaczysz opcji Język na ekranie ustawień.

Wybór preferowanego języka dla pojedynczej aplikacji na telefonie iPhone z systemem iOS 13.

Jeśli nie widzisz opcji Język na ekranie ustawień żadnej aplikacji, prawdopodobnie po prostu nie masz zainstalowanych wielu języków na swoim urządzeniu.

Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Język i region i upewnij się, że na liście znajduje się więcej niż jeden język. Jeśli tego nie zrobisz, opcja języka aplikacji nie pojawi się.

Sprawdź -   Jak utworzyć plik wymiany w systemie Linux

Wiele języków na liście preferowanych języków na iPhonie.

x